Jump to content

Ktorú hru očakávate

tomassi
 Share

Recommended Posts

..tiez ocakavam Fallout 3.

na toto som zvedavý, ale príliš sa neteším. jednotka a dvojka mali čaro aj kvôli tej izometrickej grafike, ktorá už v trojke nebude a navyše sa rozpadlo aj Black Isle studio, trojku má na starosti niekto iný.

ale fallout 2 považujem aj ja za najlepšie RPG, ktoré som si na PC zahral, odohral som anglickú verziu - so slovníkom v ruke, no aj tak som si s tým slangom miestami neporadil. : ) neskôr som sa teda vrátil k českej verzii, preložili to výborne.

pre mňa tá hra mala čaro hlavne preto, že to bol vôbec prvý typ ťahovej RPG, ktorú som si na počítačoch zahral, navyše som mal vtedy oveľa menej rokov a na hry som pozeral inak, ako dnes.

• 3 weeks later...

nie že by to bol nejaké túžobné,

ale som zvedavý či to bude niečo viac ako len grafický pláštik hodený na SanAndreas

Obrázok

• 3 weeks later...

tomassi

Na IGN dnes vysla prva recenzia na GTA4. Dostalo to 10/10 vo vsetkom. Takze prvy krat zavidim konzolistom hru, na ktoru si ja este pol roka pockam.

Hlavne pri vyjadreniach ako

"Grand Theft Auto IV is the best game since Legend of Zelda: Ocarina of Time"

• 2 months later...

mi dnes normalne kamarat volal ze ci som za pc, ze ked dojdem nech si otvorim www.blizzard.com

hned mi doslo ktora bije....

fallout 3 a diablo 3...kvoli nim asi kupim nove pc :lol:

moje srdcovky pokracuju :)

blizzard už pred istým časom vytvoril jednu samostatnú divíziu vo vývoji, ktorá už dlhšie niečo kutí. :-)

neveril som, že Diablo sa dočká pokračovania, ale som zvedavý ako bude príbeh pokračovať. mne sa však jednotka zdala najlepšia, asi preto že to bol vôbec prvý typ takéhoto akčného RPG, ktorý som hral. dvojka bola veľmi pekná, ale presýtil som sa jej. :-)

hrával som hlavne Eastern Sun mód, tie runové kombinácie mi nedali spávať.

dúfam, že trojka sa objaví skôr než moje PC stratí krok s dobou. :lol:

• 2 weeks later...

keď si zvyknutý hrať hry na gamepade,

tak to taký veľký problém nieje

samozrejme klávesnica a myška sú kult,ale aj toto ide

a ver mi, že kvôli hrateľnosti a pôžitku z deja sa cez to prenášať ani nemusím

ľavý analóg pohyb, pravý mierenie a R2 streľba (ostatné gombíky nie je problém ovládať)

akurát hrám BLACK a problém mi to nerobí, takže ja sa teším

• 2 months later...

ja sa tesim az vyjde dalsie pokracovanie hry Half-life 2, tentoraz je to Half-life 2:Episode three

bude to pecka. netesim sa az tak na to ze to bude perfektna grafika, aka nema obdobu, lebo to bude stale zalozene na Source enginehry half-life 2, ale preto, ze tato hra ma neskutocne kvalitny a prepracovany pribeh, perfektnu hratelnost, pri hrani treba zapojit mozgove zavity a pri tejto hre sa naozaj zahrate. logicke riesenie problemov, neskutocne vypracovana fyzika a super spravanie vody, textury sice nie su dokonale ako v najmodernejsich sucasnych hrach, ale zato si tuto hru na vyssich detailoch zahrate aj na relativne slabych PC

• 2 weeks later...