Skočiť na obsah

Ktorú hru očakávate


tomassi

Odporúčané príspevky

neponáhľajte sa, chlopi. počkajte aspoň na prvý patch, podľa mňa tam bude bugov a chýb jak maku. už som celkom zvedavý, či sa novému tímu autorov podarilo odstrániť najväčší neduh predošlých častí - padanie. pochybujem o tom, že posledný diel prekoná hrateľnosťou svojich predchodcov, ale zvedavosť mi nedovolí, aby som tretiu časť ignoroval. :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

..navrat jedneho 'chutneho' ciernovlaseho dievcatka s cervenymi satickami.

hmm.. zaujímavá podobnosť, hru Fear nepoznám (nehral som), ale tá dievčinka mi pripomenula malú Faith z nádhernej adventúry Dreamfall: The Longest Journey. jediný rozdiel je len vo farbe šiat, Faith nosila biele. pokračovanie tohto výborného príbehu očakávam s veľkou zvedavosťou.

 

(..find April, save April. find April Ryan, save her! : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm.. zaujímavá podobnosť, hru Fear nepoznám (nehral som), ale tá dievčinka mi pripomenula malú Faith z nádhernej adventúry Dreamfall: The Longest Journey. jediný rozdiel je len vo farbe šiat, Faith nosila biele. pokračovanie tohto výborného príbehu očakávam s veľkou zvedavosťou.

 

(..find April, save April. find April Ryan, save her! : )

mna to inak tiez napadlo :lol: tiez cakam kedy bude trojka....lebo to skoncilo doooost odveci :) vraj to ma vychadzat po kapitolach, tak som zvedava, uz som dlho nepozerala ze co nove a ci vobec nieco...ale aj tak, na Longest Journey to nemalo, to bola fakt uzasna adventura, s uzasnou atmosferou a pribehom ;) Dreamfall nebol tak dobry ;)

 

ja ocakavam na konci februara Sims 3 :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jé, a ja som myslel, že to tu nikto nehral! :-)

 

máš pravdu, Andulqa, koniec ma tiež poriadne prekvapil. a bol aj veľmi, veľmi smutný, spolu s tou nádhernou hudbou, ktorá celý príbeh dopĺňala. keď skončila záverečná animácia, tak mi trvalo pár minút, kým som zo seba oklepal ten smútok za Zoe. :-(

 

príbeh to bol fantastický, najmä to, ako sa postupne prelínali jeho jednotlivé časti, a boli tam výborne spracované dialógy. páčil sa mi napríklad "Theoretically Blind Bob". (..just call me Theoretically, now we are friends. : )

 

..huž nech je tu to pokračovanie! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak mne to dievcatko z telky pripominalo aj dievcatko z filmu Kruh :)

 

ja som velky fanusik adventur, len skoda ze ich je tak malo

 

Dreamfall bola pre mna tuzobne ocakavana odkedy som hrala Longest Journey, a ze si s nou teda dali nacas, nejakych 5-6 rokov ;) ale su to krasne hry, s peknym pribehom, krasnou hudbou, vybornymi dialogmi ;) ktovie kedy bude ta trojka, ale dufam ze coskoro :-)

 

ten konec bol fakt smutny, teraz ako si to povedal tak som si na to spomenula, na konci bola taka strasne krasna a strasne smutna piesen :lol: mam teraz chut si to znovu zahrat :)

 

hral si aj jednotku?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jednotku práveže nepoznám, nestretol som sa s ňou, hral som to od druhej časti. na toto mám ja talent, niekedy aj knihy čítam v opačnom poradí, stáva sa mi to pravidelne. :-)

 

dosť ma to mrzelo, pretože som v deji objavil kopec myšlienok, ktoré nadväzovali na prvú časť a tú som nepoznal. síce niektoré postavy ma trocha dostali pomocou dialógov do obrazu (Guardian, alebo Crow napríklad), ale som pevne rozhodnutý zohnať a preskúmať aj pôvodný diel.

 

očakávam teda vlastne, okrem pokračovania, aj hru, ktorá už je pár rokov na trhu. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ludia ludia, vy ste nehrali F.E.A.R.? hanba hanba, je to velmi dobra hra, clovek si postriela, je tam aj dej a je to aj strasidelne ;) vrelo odporucam :lol: tym povedane.... na pokracovanie sa tiez velmi tesim. :)

 

a dreamfall poznam aj ja :) chcela som ju hrat, ale nieco mi neslo... skoda, tak som sa na to tesila ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

potiahol som 2 demá

Resident Evil5

- sklamanie

od 4 sa takmer nikam bepohli, len na 4 natiahli nový pláštik

 

KillZone2

papanica

akčná strielačka akú som si predstavoval

skutočne radosť hrať

len musím vyladiť-vybrúsiť ovládanie, resp. kúpiť splitfish

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

ale šak to aj má byť arkádovka

proste pohyby, oblečenie - real

no zvyšok viacmenej arkádovka kvôli hrateľnosti

také to bolo aj v 1tke amne to plne vyhovovalo

som sa pekne zahral, mal potešenie z hry a čo je hlavné nebol z nej frustrovaný

 

a myslím, že o tom to má byť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mno hej, len ja sa na tychto gycovych scenach dost bavim, nech uz su kdekolvek. :lol:

Ja osobne by som to nevedel hrat, znesiem nerealnost, ale co je vela, to je moc. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Pocitacovu hru som naposledy ocakaval, ked som mal 13 rokov. Potom mi v tom celom zacala chybat spojitost s realnym zivotom, a tak som z toho vyrastol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov