Skočiť na obsah

Ktorú hru očakávate


tomassi

Odporúčané príspevky

..tiez ocakavam Fallout 3.

na toto som zvedavý, ale príliš sa neteším. jednotka a dvojka mali čaro aj kvôli tej izometrickej grafike, ktorá už v trojke nebude a navyše sa rozpadlo aj Black Isle studio, trojku má na starosti niekto iný.

 

ale fallout 2 považujem aj ja za najlepšie RPG, ktoré som si na PC zahral, odohral som anglickú verziu - so slovníkom v ruke, no aj tak som si s tým slangom miestami neporadil. : ) neskôr som sa teda vrátil k českej verzii, preložili to výborne.

 

pre mňa tá hra mala čaro hlavne preto, že to bol vôbec prvý typ ťahovej RPG, ktorú som si na počítačoch zahral, navyše som mal vtedy oveľa menej rokov a na hry som pozeral inak, ako dnes.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

tomassi

Na IGN dnes vysla prva recenzia na GTA4. Dostalo to 10/10 vo vsetkom. Takze prvy krat zavidim konzolistom hru, na ktoru si ja este pol roka pockam.

Hlavne pri vyjadreniach ako

"Grand Theft Auto IV is the best game since Legend of Zelda: Ocarina of Time"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

mi dnes normalne kamarat volal ze ci som za pc, ze ked dojdem nech si otvorim www.blizzard.com

hned mi doslo ktora bije....

fallout 3 a diablo 3...kvoli nim asi kupim nove pc :lol:

moje srdcovky pokracuju :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

blizzard už pred istým časom vytvoril jednu samostatnú divíziu vo vývoji, ktorá už dlhšie niečo kutí. :-)

neveril som, že Diablo sa dočká pokračovania, ale som zvedavý ako bude príbeh pokračovať. mne sa však jednotka zdala najlepšia, asi preto že to bol vôbec prvý typ takéhoto akčného RPG, ktorý som hral. dvojka bola veľmi pekná, ale presýtil som sa jej. :-)

hrával som hlavne Eastern Sun mód, tie runové kombinácie mi nedali spávať.

 

dúfam, že trojka sa objaví skôr než moje PC stratí krok s dobou. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

keď si zvyknutý hrať hry na gamepade,

tak to taký veľký problém nieje

samozrejme klávesnica a myška sú kult,ale aj toto ide

a ver mi, že kvôli hrateľnosti a pôžitku z deja sa cez to prenášať ani nemusím

ľavý analóg pohyb, pravý mierenie a R2 streľba (ostatné gombíky nie je problém ovládať)

akurát hrám BLACK a problém mi to nerobí, takže ja sa teším

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ja sa tesim az vyjde dalsie pokracovanie hry Half-life 2, tentoraz je to Half-life 2:Episode three

bude to pecka. netesim sa az tak na to ze to bude perfektna grafika, aka nema obdobu, lebo to bude stale zalozene na Source enginehry half-life 2, ale preto, ze tato hra ma neskutocne kvalitny a prepracovany pribeh, perfektnu hratelnost, pri hrani treba zapojit mozgove zavity a pri tejto hre sa naozaj zahrate. logicke riesenie problemov, neskutocne vypracovana fyzika a super spravanie vody, textury sice nie su dokonale ako v najmodernejsich sucasnych hrach, ale zato si tuto hru na vyssich detailoch zahrate aj na relativne slabych PC

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov