Skočiť na obsah

Ktorú hru očakávate


tomassi

Odporúčané príspevky

Ja stále očakávam Mafia 2 a stále sa nemôžem dočkať

 

Hra už vyšla síce pred pár mesiacmi, no ja som sa k nej dostal až teraz, nemal som na to PC :D ... čo by som k tejto hre povedal ? Kedže Mafia 1 sa stala akosi legendou / aspoň pre mňa / tak som od tejto hry očakával veľmi veľa. No trošku ma sklamala príbehom a aj dobou hrania... ani hlavného hrdinu som si dajako neobľúbil tak ako v jednotke ... už len preto že bol viacej chladnokrkvný ... chýbala mi tam aj streľba z auta či nadzemka ... dej bol tiež trošku nesúrodý ... policajti tiež boli slabí, prezliekanie v obchode či jedenie a pitie v bare bolo síce fajn ale k ničomu, no najviac ma sklamal ten koniec ...

 

moje zhrnutie... grafika skvelá no aj tak je to hra na jedno použitie, na ktorú sa za chvíľu zabudne ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 mesiacmi...

nie je to kol-dokola prebíjanie sa len hromadami zombíkov a iných mutantov

alá ResidentEvil, SilentHill, . . .

 

+ atmosféra,

kt. dotvárajú také maličkosti ako posun košieľ v šatníku a podobne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Jop, cielom DCS serie je priniest simulovane stroje v najvernejsej podobe, spravanim aj avionikou. Az na par utajovanych systemov (napr. sifrovanie komunikacie) ide o 1:1 kopie, kde kazde tlacidlo v kokpite plne rovnaku ulohu, ako v skutocnom stroji. Takze tie stroje su rovnako zlozite, ako ich realne predlohy. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...
  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 2 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov