Skočiť na obsah

Ktorú hru očakávate


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

trollujes? :lol:

 

Clovece, pochybujem, ze vies, o com FEAR je. FEAR je o Alme, nie o teraz spoza roha zakriciacich undedoch. Ma zaujimavy pribeh s necakanym zaverom, a je to kombinacia akcie, paranormalnych javov a duchariny. Ziadni "undedi" tam mimochodom nie su.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovece, si to zobral nejak osobne :lol: iba som sa spytal, preco niekoho bavia hry, kde je jeho protivnikom naprogramovana (stupidna) a.i. ci su to undedi alebo nemrtvi ci inak postihnuti jedinci je v podstate jedno.

 

tiez mam rad pocitacove hry, ale preferujem ziveho cloveka ovladajuceho pred naskriptovanou postavickou.

ale prepac ak som sa teba ci FEAR nejak dotkol. je mi to luto, skutocne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niekedy je fajn mat oproti aj takychto nepriatelov, hlavne ked je clovek unaveny z prace, a nema sil este aj bojovat na zivot a na smrt s dokonalym nepriatelom a trieskat frustrovane do klavesnice, taka strielacka je tiez dobry odreagovak

 

pamatam ako jedneho casu som prestala hrat wow, lebo som mala pocit, ze som prakticky presla z jednej roboty do druhej

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stupidna AI vo FEAR? ... To fakt? Hral si tu hru vobec? AI vo FEAR ma neskutocne dobru uroven, protivnici ti uskakuju z cesty, skryvaju sa, su koordinovani a necakaju pekne v rade, kym ich jedneho po druhom zabijes.

 

A ked uz tak, vo FEAR ci inych podobnych hrach nejde ani tak o protivnikov (hoci potesi, ak je AI dobra), ale o naladu, atmosferu a proste ten feeling... Co, inak, FEAR ma :lol: Takze sa tiez ako prasa na zradlo tesim na FEAR 3. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie je to osobne, mal si sa opytat inak :)

 

Preco ma niekto rad FPS, niekto RPG, niekto RTS a niekto TBS, preco niekto dava prednost scifi, niekto fantasy, niekto survival hororom, niekto druhej svetovej, alebo riadi civilizacie.

 

FEAR ma aj multiplayer, tam ziadnu hlupu AI nenajdes. FEAR combat je dokonca zadarmo. A je to tak ako pise Eiensama. Ked vysiel prvy FEAR, mali AI protivnici na svoju dobu vysoku uroven inteligencie - spolupracuju, skryvaju sa, snazia sa o obchvat. Nie nahodou tam ma hrac schopnost "slowmo" :lol:

 

Ja mam z Almy zimomriavky este dnes :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=_OXMFc4LjZE

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

damor :lol:

 

creeper, no ved povodna otazka bola presne taka , preco?

 

 

Eiensama: novú myšlienku u teba treba hľadať lupou, a klišé odhrňať buldozerom

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AI ostane AI, clovek sa postupne podvedome nauci jej triky. SP sa preto nemoze zvrhnut na boj cloveka s AI, a uz vobec sa nemoze zvrhnut na superenie cloveka s AI, musi zaujat inak. A to FEAR zaujal, atmosferou, ktora by sa dala krajat. Citlive brnkanie na nervy v style japonskych hororov je nieco, co sa tazko hlada v MP. Suboje s AI boli skor na uvolnenie atmosfery, aby sa clovek toho napatia neprezral a nezacal ho ignorovat. Vrcholom hry boli ale (ne)stretnutia s Almou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ocakavam guild wars 2

 

dufam ze bratia z korei zamakaju:) a uzijeme si kvalitne PVP.

 

GW2 očakávam aj ja, len akosi začínam byť stále viac skeptická.

Posledné updaty hry napr. guardian a thief s pištoľovým kombom ma popravde dvakrát nenadchli.

Na guild wars milujem ich grafiku a príbehovú časť. Kekai Kotaki a Daniel Dociu sú proste machri a ich artworky človeku vyrazia dych.

Ale....dobrý artwork ešte stále neznamená, že hra bude rovnako graficky fantastická (aj keď gw sa im relatívne vydarila)

Takisto team, ktorý sa v jednotke staral o lore, defacto neexistuje. Takže uvidíme.

 

PvP?

Nuž....battlegroundy v jednotke sú často PvW (player versus wall), príp. PvE, keďže ide o to, aby si porazil nepriateľskú AI.

 

Ostávajú ti arény a tie máš viacmenej rovnaké v každej hre. Záleží na (ne)retardovanosti tvojho/nepriateľského teamu, príp na tom, kto má viac mesmerov/monkov :smilieee:

 

Každopádne ale guild wars2 je zatiaľ jediná hra, ktorej príchod naozaj sledujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 5 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov