Skočiť na obsah

Zmeny v Dukle


Sniper

Odporúčané príspevky

Švehla ponúkol funkciu prezidenta klubu.

 

Hovorka sa porúčal. Nový tréner zatiaľ nie je známy.

 

Jiří Heš sa opäť upísal Dukle.

 

Marcel Hanzal skončil vo Zvolene.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Odpovedí 82
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    25

  • chorche

    19

  • Ignatius

    9

  • tomassi

    9

Top prispievatelia v tejto téme

Tak na Stavjaňu som aj ja zvedavý, rátal som že pôjde do Slovana, uvidíme čo tu dokáže :)

 

Rodák zo Zlína... no s nimi máme tuším družbu tak to pôjde ako po masle :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to by bolo viac než vhodné... Veď z tých, čo sú tam teraz akosi nik góly dávať nevedel... Aj keď to bolo pod vedením Veľkého Mroža a možno nový tréner bude vedieť niečo vykresať aj z nich...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

:lol: ĽUDIA, UŽ SA TO POHLO!!!! Do Dukly mieri nová posila - Andrej Kollár, ktorý strávil poslednú sezónu v Nitre. Obrovitý reprezentačný center Andrej Kollár oblečie v budúcej sezóne žlto – červený dres Trenčína. Bývalý hráč Nitry bude tak v ročníku 2006/07 opäť ovečkou českého lodivoda Antonína Stavjaňu. viac TU. Konečne posila do útoku... :) :)

 

A to som zvedavý, že ako je to vlastne s Křetinským a Barinkom... Vraj aj oni majú posilniť Dukličku, ale nikde som nič oficiálne nevidel ak sa dobre pamätám... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"S Kollárom sme sa dohodli na zmluve dva plus jedna a s Křetinským rovnako na tri roky. S Barinkom, ktorý naposledy pôsobil v Zlíne, uzavrieme dvojročný kontrakt," uviedol pre TV Markíza prezident štvornásobného slovenského majstra Róbert Švehla.

 

Uvedené na www.hokejportal.sk :lol: :) :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dík za doplnenie infa. :) No hej, toto som prehliadol, hoci stačilo zaskrolovať kúsok nižšie... No ale tomu sa už hovoria posily, môžem ísť dnes kľudne spať. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

No a čítali ste ďalej?

 

Z mužstva odchádzajú brankári Marek Novotný a Róbert Kompas, ktorý ukončil aktívnu činnosť, obrancovia Slavomír Hriňa, Ladislav Gabriš, David Mocek, Patrik Rimmel, Martin Kivoň, útočníci Igor Majeský a Ján Zlocha.

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov