Skočiť na obsah

Vyznania lásky, výroky o láske


Mgr. L.E.G. von Trips

Odporúčané príspevky

K založeniu tejto témy nás s game inšpiroval karburátor. Má trochu širší záber a je o niečo osobnejšia. Poďme sem písať, aké vyznania sme doteraz v živote dostali a rovnako, aké sme aj sami dávali. A ešte by ste sa tiež mohli zmieniť o tom, aké by ste chceli, prípadne aké by sa vám páčilo, či uz vám alebo od vás. Ergo,

 

1.

Aké vyznania ste dostali? Pri akej príležitosti, v akej situácii, kde, kedy, s kým, ako, (prečo :lol: ), ako ste reagovali?

 

2.

Aké vyznania ste dali? detto.

 

3.

Aké vyznanie sa vám páči/pacilo, prípadne aké by ste chceli zažiť?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 41
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • iskra

    4

  • game

    3

  • Mgr. L.E.G. von Trips

    3

  • aljak63

    3

Top prispievatelia v tejto téme

1.

Ake vyznania ste dostali? Pri akej prilezitosti, v akej situacii, kde, kedy, s kym, ako, ako ste reagovali?

Nedostal som

 

2.

Ake vyznania ste dali? detto.

Jediny krat v zivote. do oci. cosi viac ako 3 roky dozadu. kamaratke, ale pre mna bola nieco viac. zial, ja pre nu nie (mozno som len zle zahral partiu, neviem).

 

3.

Ake vyznanie sa vam paci/pacilo, pripadne ake by ste chceli zazit?

take, ake som ja dal tej kamaratke. chcel by som ho od nej, pretoze je to fantasticka uzasna baba, s ktorou si rozumiem viac nez s kymkolvek inym (ale viem, ze sa to nikdy nestane).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bolo niekolko vyznani lasky, ktore som dostala, no miesto toho, aby ma potesili, mi skor stazili situaciu, lebo jedno z nich mi povedal moj celkom dobry kamarat, a odkedy mi to vtedy povedal (davno), tak som sa k nemu nevedela chovat tak, ako predtym, co ma mrzi, drzala som si odstup uz.

Druhe bolo inym byvalym spoluziakom, ktory sa mi uz predtym protivil svojim velmi cudnym chovanim (nemal vsetkych pat pohromade asi), dokonca mi napisal zamilovany list, asi ho aj niekde mam, ked som list otvorila, najprv som sa potesila, ze prvy zamilovany list je tu! Lenze potom mi to pismo zacalo byt povedomejsie, az som rychlo pozrela, este po nedopisani, na koniec, a tam bolo jeho meno. Bolo to pekne, ... mile... Len mam pocit, ze si ma prilis zidealizoval, nebola som taka, za aku ma on mal, tym, ze ma nemal moznost celkom spoznat, lebo som mu to nedovolila, tak si vytvoril svoj zidealizovany obraz. Napisal mi to dva roky po konci ZS, cize 2 roky s tym zil bez toho, aby mi to nejako len povedal, bez stretnutia. Bolo mi z toho tak....neprijemne? :lol: ze nechcem niekomu ublizit odmietnutim, ale ina cesta nebola, bol mi silne nesympaticky, tak som napisala, ze necitim to iste, a atd.

 

A potom boli ine, mile :-) ktore ma vtedy velmi potesili, ale rozvadzat ich hlbsie nebudem.

 

Vyznania som dala, v roznych podobach... som romanticky tvor, takze aj v basnickach.

 

A ake by som chcela zazit, ... to sa uvidi :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Och Boze! Co chcete odo mna, ked som momentalne na tom tak psychicky zle, ze si uz ani nespomeniem, co som kedy komu pekne povedal a co som kedy od koho pekne pocul? Ale.... Skratka zvyknem sa vyjadrovat priamo, len mi to trochu dlhsie trva. Trochu....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

drobne vyznania rozne ale najviac sa mi pacilo co som dostal papierik, tam nakreslene postavicky ako malym dietatom a vsade moje meno rozne skomolene :) bolo to zlate :lol:

 

no dal som dost, ked mam slinu pisem basnicky jedna basen :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jedno také podivné vyznanie mám odložené ... a bolo to od niekoho, koho som nechcela za nič na svete, tak som aspoň dostala vyznanie ...

 

na A päťkových listoch vytrhnutých z bloku ceruzkou napísaná 7 stranová báseň ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vau, tak ja čo som dostala písomné vyznania, tak jedine také, v ktorých sa mi vyhrážali :) "Maroš je debil, nechaj ho." "Máš rada futbal? ÁNO - NIE , zaškrtni." A podobné... Mám ich aj odložené v najstaršom denníku :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz keď tu game spomenula, ja mám tiež odloženú jednu báseň, ktorú som dostala k narodeninám v mojom prvom vzťahu, krásne vyznanie, ešte teraz si ho niekedy čítam :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

1.

Ake vyznania ste dostali? Pri akej prilezitosti, v akej situacii, kde, kedy, s kym, ako, ako ste reagovali?

Kto by už len mne vyznával lásku.... už ste niekedy videli že by baba len tak vyznávala lásku chlalanovi ? Pravdebodobnosť že sa toto deje je ojedinelá

 

2.Ake vyznania ste dali? detto.

Ako je síce pravda že musím nabrať hoooodne odvahy kym sa takéto vyznanie dostane odomna, je pravda že mne to ide skôr v písaní zaľúbených lístočkov ako ako sa hovorí rovno face to face ale aj také boli a, že ako dopadli sa nepýtajte... to by som momentálne nebol bez holky (cca už dlho ak nerátam ďáblika). Moje také best vyznanie. Holka ktorá sa mi na škole ľúbila jednú dobu (viď stehlikova.blog.sme.sk) som tak pred piatimi rokmi som v škole pred spolužiačkami jej dal modrú ružu a bomboniéru modré z neba (mala narodky) aj s lístočkom (ako ináč) mnoo a o polnoci mi prišla smska spravy že prepáč ale niesi moj typ :) :lol:

 

3.Ake vyznanie sa vam paci/pacilo, pripadne ake by ste chceli zazit?

Nejaké originálne ale všeobecne vyznanie príjmem pokial nieje to dievča škaredá ako noc :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už ste niekedy videli že by baba len tak vyznávala lásku chlalanovi ? Pravdebodobnosť že sa toto deje je ojedinelá

 

asi som "ojedinela" :lol: :)

 

aj ked neviem co tam znamena to "len tak"...

 

lebo "len tak" niekomu lasku vyznavat nebudem :-)))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Ahojte, tuto temu zakladam s umyslom zistit nejake krasne vyroky, citaty a myslienky o laske

ale okrem toho tu rad uvidim aj nejake vyznania lasky, alebo ine romanticke veci.

 

V podstate je to Tema o krasnych romantickych a laskyplnych vyznaniach a pod.

 

Takze uvitam vsetko co som vyssie spomenul a snad sa tu podelite s krasnymi laskyplnymi slovami

 

 

Dakujem, ze mi to nespojite s ostatnymi temami o vyrokoch a citatoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no skoda ze sa to muselo spojit :lol: takto bude moj "uvodny" prispevok niekde v strede temy a asi ostane casto nepovsimnuty ;) Kazdopadne ak niekto na neho narazi dufam ze prispeje najekymi roztomilymi vyrokmi, citatmi, myslienkami, vyznaniami, ... proste vsetkym o laske :)

 

 

A tak aby ste si mali vziat z koho priklad, tak sem prispejem nejakym krasnym vyznanim a snad inspirujem ostatnych :)

 

 

You're someone beside who also angel seems to be usual!

 

Si bytosť vedľa ktorej sa aj anjel zdá byť obyčajným! ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa velmi paci tento uryvok z knihy Mandolina kapitana Corelliho, aj ked som ju necitala, iba som to raz nasla niekde na nete, velmi pekne :-)

 

Love is a temporary madness. It erupts like an earthquake and then subsides. And when it subsides you have to make a decision. You have to work out whether your roots have become so entwined together that it is inconceivable that you should ever part. Because this is what love is. Love is not breathlessness, it is not excitement, it is not the promulgation of promises of eternal passion. That is just being in love which any of us can convince ourselves we are. Love itself is what is left over when being in love has burned away, and this is both an art and a fortunate accident. Your mother and I had it, we had roots that grew towards each other underground, and when all the pretty blossom had fallen from our branches we found that we were one tree and not two.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ach jo, je toho vela, ale jeden by som vypichol... Je to z muzikalu Neberte nam princeznu.

 

"Po tme ti budem citat z dlani hoc neviemem abecedu uz,

Vsak nezalezi na vzdelani, ked zene z dlani cita muz".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov