Skočiť na obsah

Download stream videa


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 13
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    6

  • pink

    2

  • mildo11

    2

  • hrasko

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Ok, už som na to prišiel.

 

Dobrý je na to soft SDP Downloader. Stačí stiahnúť, nainštalovať a zadať tam playlist. Ono to už nájde potrebný link k .wmv alebo .asf videu. Ten potom stačí stiahnúť napr. cez FlashGet (ak ide o lokáciu mms:// ako v mojom prípade).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

Čo sa týka flash videí, ten bez problémov stiahne Maxthon 2, obsahuje plugin, ktorý dokáže z hocijakej stránky flash video stiahnúť (youtube, mojevideo a pod).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Toto bude trošku problém, cez prehliadač sa mi to nedá stiahnúť, flash plugin v Maxthone to vôbec ani nedetekuje pretože tie videá sú vo formáte .mp4 v každom prípade video čo si nalinkovala nájdeš v cache prehliadača pod názvom 2009_06_14_00_00_0_lets_dance_3_1_uvod_1.mp4

Budeš si musieť pozrieť všetky videá aby sa ti natiahli do cache a potom to už len vyhľadáš a skopíruješ niekam inam na disk.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cez download helper stiahnute - dakujem :lol: ale! nemam prehliadac na mp4, wmp mi pise toto - Prehrávač Windows Media Player nemôže prehrať súbor. Prehrávač možno nepodporuje typ súboru alebo kodek, ktorý sa použil na kompresiu súboru.

co s tym?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

viete mi niekto poradit software, ktory dokaze stiahnut aj video z www.ceskatelevize.cz

 

Do teraz som pouzival wmrecororder,ktory dokaze stiahnut video aj z tejto stranky, ale odkedy pouzili novy prehravac tak stiahnute video je problemove, teda obraz sa zastavi , ale zvuk ide dalej

 

vopred dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov