Skočiť na obsah

Aké máte IQ?


weirdo

Odporúčané príspevky

Taaak, a mozete sa pochvalit :lol:

 

podla moznosti piste oficialne (ak ste niekedy boli na testoch). ak nie, tak si skuste spravit daky IQ test z Mensy.

 

no a aby sa nepovedalo...

ja som robil oficialne testy 2x, ked som mal 6 rokov a potom v 18. prvykrat som mal 161, druhykrat 139. v takom programiku, ktory vytvorila mensa, mi 3x vyslo 147 (skusam to tak raz za 2-3 roky).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na tom IQ Teste národa čo bol pred nejakými 2-3 rokmi som mal 129.

 

Ale môžem povedať že IQ s vekom klesá, kedysi som mával viac, platí to u všetkých, a v poslednej dobe ani nemám chuť nad niečim logicky uvažovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 4 / ? / rokmi som v priebehu roka robila niekoľko testov ... tri či štyri ... výsledky boli od 131 do 137

 

 

keďže to vekom klesá, asi nebudem mať odvahu sa do toho znovu púšťať ...

 

logicky uvažovať ?! niekedy si pripadám ako dedinský prostáčik od husičiek ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aaaaaaaaaaa......asi ma porazi...sedim nad jednym iq testom a po vsetkom, ked uz kliknem na vysledok mi napise, ze treba poslat 2platene sms a pride mi vysledok...

to akoze co toto??? :lol:

 

hodte sem niekto link na iq test....podla ktoreho si mozu vsetci urobit....

btw...ked bol test narodov tak sa mi zda ze som mala nejak okolo 127

uvidime po rokoch aka je vyvojova tendencia mojho myslenia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne v teste naroda vyslo 134 a aj ine co som si robila kedysi mi ukazali priblizne taky isty vysledok, vzdy to bolo okolo 135

 

a v tom mensackom co je na nete, kedze treba platit co nechcem, mam 27 otazok z 30 dobre, ale neviem co to znamena :lol:

 

skusim najst nejaky iny :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...

tuto je jeden celkom dobry iq test, ale je v anglictine, ja som musela obcas pozriet do slovnika niekore slovicka :lol: ale vyslo mi to nakoniec 137 :)

 

iqtestclub

 

a teraz som si robila ten vedomostny test naroda co prave bezi v telke, a najprv som myslela ze hrooza, ale nakoniec zle dopadla len historia a zemepis, to su fakt moje veeelmi slabe stranky, hanbim sa, vsetko som pozabudala zo strednej co sa dalo, musim sa doucit :)

 

...skusali ste si to niekto spravit? ;)

 

CELKOVÁ ZNÁMKA: "1" VÝBORNE (bodov: 34)

Ste osobnosťou s mnohostrannými záujmami a veľkým kultúrnym prehľadom. Vaším poslaním v spoločnosti je odovzdávať vedomosti. Nie sa však vyvyšovať – to robia Vaše vedomosti za Vás. Kultúrnemu človeku, ako ste Vy, pristane skromnosť.

 

VÝSLEDKY PODĽA JEDNOTLIVÝCH BLOKOV:

LITERATÚRA

Známka: "1" VÝBORNE (bodov: 7)

ZEMEPIS

Známka: "4" DOSTATOČNE (bodov: 4)

HISTÓRIA

Známka: "2" CHVÁLITEBNE (bodov: 5)

PRÍRODNÉ VEDY

Známka: "1*" EXCELENTNE (bodov: 10)

UMENIE

Známka: "1" VÝBORNE (bodov: 8)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedostatok mnohych quasi IQ testov je, ze meraju skor vseobecny rozhlad a vzdelanie, neraz su tam zahrnute tiez prvky, ktore patria do celkom inej kategorie testov, a testovanym subjektom potom vychadzaju nadmerne vysoke cisla. IQ je ovela uzsi pojem, nez si podla popularnej predstavy o nom vacsina ludi predstavuje. vacsina ludi ma IQ celkom priemerne, nicim neodlisujuce sa a nicim nevynikajuce nad ostatnych. ludia, ktori sa chvalia vysledkami roznych IQ testov, maju zvycajne IQ nizsie nez si myslia. naopak, ludia s nadmernym IQ nemusia byt ani zvlast vzdelani, ani rozhladeni. istotne je len malo odbornych pojmov, o ktorych maju ludia natolko popletene a prevratene predstavy ako o inteligencii.

 

nemyslim, ze by na tomto fore bol niekto, kto by mal spravnu a neskreslenu predstavu o tom, co je inteligencia, ani ze by ju niekto z nas mal nejako zvlast nadmernu, takze tato tema by pokojne mohla upadnut do zabudnutia, rovnako ako aj dalsie predbiehanie sa v tamtych akychsi cislach.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vyborne LEG, a co povazujes za relevantny dokaz o vyske IQ? test od Mensy, resp. robeny u psychologa zjavne neakceptujes, tak vyjadri svoj fundovany nazor a odhal nam, kde sa da spravit IQ test, ktory by sa tebe pacil ..

 

... a to, ci tema upadne do zabudnutia, vonkoncom nezalezi od teba :lol:

 

(btw zase si zacal pisat svojim cool ****** sphosobom? naajs)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemyslim, ze by na tomto fore bol niekto, kto by mal spravnu a neskreslenu predstavu o tom, co je inteligencia, ani ze by ju niekto z nas mal nejako zvlast nadmernu, takze tato tema by pokojne mohla upadnut do zabudnutia, rovnako ako aj dalsie predbiehanie sa v tamtych akychsi cislach.

nemyslim ze by sa tu niekto predbiehal alebo chvalil...

 

dnes je vedomostny test naroda, tak som tuto temu trosku oprasila

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemusíme sa zrovna predbiehať v nejakých číslach

je to celkom zábavná téma, a väčšina iq testov je zameraná dosť jednostranne, málo je testov so všeobecným rozhľadom ... vieme predsa, že nie všetky mozgy fungujú rovnako,

ale na čom v tejto téme aspoň trochu záleží, je, že aspoň niečím sa môžeme pochváliť ... a je úplne jedno, či nejaký internetový test hodnoty skresľuje či nie, na posúdenie inteligencie postačí, ako sa kto na takom fóre prezentuje, rovnako ako v živote, inteligenciu bežne posudzujeme ako rozhľad, schopnosť vyjadrovať sa, vedieť hovoriť s ľuďmi, vedieť svoje vedomosti zužitkovať ... to ostatné, čísla, ... je len omáčka.

 

ponechať radosť z čísel nie je na škodu ... minimum to zdvihne sebavedomie, čo občas podaktorí z nás hodne potrebujú

 

aj keď máme mylné predstavy o samotnom pojme inteligencia ... nech ich máme popletené ešte viac, pridám aj emočný kvocient.

bez potrebnej miery EQ je IQ trochu osirelé. čo je v dnešnom svete dosť bežný jav.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ten Test národa čo ja viem...... Je rozdiel keď sa opýtajú na nejakého spisovateľa a na značku dusíka. Alebo na to kde leží sopka a kto je členom skupiny Elán :) Takže pochopitelne som mala excelentne prírodné vedy a umenie a za to som prepadla z dejepisu a literatúry. Čo sa teším lebo z toho som chcela budúci rok maturovať :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no prave. casty omyl spociva napr aj v tom, ked niekto pouziva pojem "inteligentny/neinteligentny" na hodnotenie spravania sa ineho v rozlicnej situacii.

 

bez potrebnej miery EQ je IQ trochu osirelé. čo je v dnešnom svete dosť bežný jav.

vacsinou to byva naopak. mnohi ludia su vacsmi disponovani EQ. svojim IQ vsak nijako zvlast nevynikaju. navyse neraz maju sklon svoje IQ precenovat. a to dokonca aj v podpriemernych pripadoch.

 

(btw zase si zacal pisat svojim cool popicchy sphosobom? naajs)

weirdo davaj si pozor, co pises na forum, lebo to co tu z teba zostane, odo mna zase zavisi, a ak budes aj nadalej pouzivat vulgarizmy, zostane toho malo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je rozdiel keď sa opýtajú na nejakého spisovateľa a na značku dusíka. Alebo na to kde leží sopka a kto je členom skupiny Elán :lol:

No toto s testom IQ moc nemá, tu ide skôr o všeobecný rozhľad, kde človek s IQ 90 môže dosiahnúť lepšie výsledky ako ten čo má 110.

IQ hovorí najmä o tom, ako človek dokáže riešiť logické úlohy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No toto s testom IQ moc nemá, tu ide skôr o všeobecný rozhľad, kde človek s IQ 90 môže dosiahnúť lepšie výsledky ako ten čo má 110.

IQ hovorí najmä o tom, ako človek dokáže riešiť logické úlohy.

to je pravda :) podla mna to tiez nie je iq test, ale skor vedomostny, o rozhlade :)

 

ale slovaci zas vyhrali :lol: oni z toho aj ratali iq nejako, takze priemer slovakov 119, cechov 115 ci tak nejako ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Noooo, kedze vcera nic nebolo v telke, tak som kukal ten test... A zaroven som sa aj ja otestoval!

 

Moje vysledny kvocient je: 135 :lol:

 

len ten test sa mi zdal trochu divny, niektore veci extremne lahke, a niektore otazky ze: ani srnka netusi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

110 to som asi fakt tupý ako vidím. :lol: :) :) ;)

Inak IQ test a Test národa je veľký rozdiel. V Teste národa som mal 140. :-p

Test národa nebol IQ test by som povedal. EQ mám 200 :-) EQ Einstein. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov