Skočiť na obsah

Aké máte IQ?


weirdo

Odporúčané príspevky

Teraz by som uz nenabrala odvahu na mensa test...

Pred 10 - 20 rokmi zrejme ano, keby som tak sla okolo.

 

Hoci by to mohlo byt zaujimave este aj teraz... ale ked som doteraz nesla okolo, uz je dobre tak ako je... :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aha čo tam píšu

 

Približne 5 % je tolerancia Vášho práve nameraného IQ podľa Vášho aktuálneho psychického stavu. Takže ak sme Vám namerali IQ 125, nezúfajte, možno ste mali práve len zlý deň. :)

 

Takže podľa tohto 125 je u nich ľahší podpriemer a bežne to dosiahne každý mameluk, ktorý 125 bodov dosiahne aj keď má zlý deň. Takže čo má Hellé tých 127, to zas nie je nejaké terno, možno tiež bola v zlom psychickom rozpoložení a mala zlý deň, inak by mala 150-160 len taký fukot. A možno ani nie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiež tak myslím... z ulice tam mimochodom vojde po práci kopa psychicky poničených ľudí, takže si myslím, že to všelijako trochu skresľuje...
podľa mňa je to cca ok, alebo má v skutočnosti trochu viac.
a bez srandy, poznám ju už nejaký rok, a viem, ako jej to myslí :)

celkom iste je tu pár ľudí, ktorým sa IQ odhadnúť by očko dá... krk by som nevsadila, ovšem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomáš to v Mense nedá, na internete, kde je v ich testoch každý druhý génius, to dal pred pár rokmi na 80... takže Tomáško medzi mozgovú elitu národa bude patriť ťažko :happyroll:

mimochodom, ... každý robí v živote aj zlé rozhodnutia, aj chyby, a géniovia končia často v rukách psychiatrov... čo je smutné, ale žiaľ pravdivé.
mám spolužiakov, dvoch... jeden bol geniálny matematik, ona bola mimoriadne dobrá v matematike a fyzike a podobne... obaja sú roky mimo....

sused dodnes prednáša na jednej z našich vysokých škôl, je považovaný za kapacitu, ale úplne v poriadku nie je, najviditeľnejšie prejavy sú obsesie, ale riadne...

pustiť ho samého v doprave krížom cez prechod je smrteľné riziko... a ešte zopár podobných, nemôžu za to. zaujímavo pracuje mozog, že.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiež tak myslím... z ulice tam mimochodom vojde po práci kopa psychicky poničených ľudí, takže si myslím, že to všelijako trochu skresľuje...

podľa mňa je to cca ok, alebo má v skutočnosti trochu viac.

a bez srandy, poznám ju už nejaký rok, a viem, ako jej to myslí :)

 

celkom iste je tu pár ľudí, ktorým sa IQ odhadnúť by očko dá... krk by som nevsadila, ovšem :)

 

:zubiska:  nemusite zo mna robit genia, to fakt nie som..a tusim po praci som tam vosla len ja a mozno 2-3 ludia este..zvysok boli studenti..keby Sniper cital s porozumenim, tak v tom texte je napisane ze odchylka v zavislosti od psychickeho stavu je  5%

 

To potom dá v pohode aj Tomáš na nejakých 130-140 a stane sa členom Mensy,

 

 

tomáš to v Mense nedá, na internete, kde je v ich testoch každý druhý génius, to dal pred pár rokmi na 80... takže Tomáško medzi mozgovú elitu národa bude patriť ťažko :happyroll:

 

to nikto dopredu nemoze vediet..poznam cloveka s IQ 156..vyzera jak trulo a kokta..a to ma len 14 rokov

 

inteligencia je len jedna zlozka osobnosti

mna pobavilo, ze moje decko prejavilo tiez zaujem dat sa otestovat, tak uvidime..vraj sa inteligencia dedi po matke :smile3:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

šak presne... na ruky IQ nie je, žiaľ,

ale hlave a 80 internetovému IQ a kariére programátora, riaditeľa školy, vysokoškoláka a čo ja viem čo všetko ešte chcel robiť, verí :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...
Dňa 27. 5. 2019 at 9:10, Hellé napísal:

 

... mna pobavilo, ze moje decko prejavilo tiez zaujem dat sa otestovat, tak uvidime..vraj sa inteligencia dedi po matke :smile3:

Prešlo už pár mesiacov a hádam je už aj syn @Hellé testovaný ... však OK, testuje sa teraz na každom rohu, ale ja myslím takéto testy, kam sa každý vyberie dobrovoľne a nepotrebuje sa nikomu spovedať ako na tom je. Testuje sa iba sám pre seba, iba pre vlastné uspokojenie. Obyčajne platí, že čím je človek schopnejší ... je oveľa, oveľa skromnejší ako niekto, kto sa svojimi schopnosťami chváliť nemôže.

@Hellé, mam pravdu, máte už doma ďalší papierik o absolvovaní testu a iba si nás zabudla informovať ... :smile2:

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov