Skočiť na obsah

Aké máte IQ?


weirdo

Odporúčané príspevky

Skúšala som už rôzne iq testy (aj obrázkové) a v každom teste som mala iq medzi 113 - 115. Mne stačí že sa mi podarilo bez problémov zmaturovať.

 

Vysoké iq by som v žiadnom prípade mať nechcela. A už vôbec aby o tom vedel každý. Asi by boli na mňa kladené príliž vysoké nároky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v suvislosti s IQ ma napada este jedno srandovne paradoxon, co sa javi vsade tam, kde si ludia porovnavaju hodnoty IQ, ktore ako maju mat podla nejakych testov. a to, ze vacsina ludi ma nadpriemerne IQ :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To Klingonka - vidíš, Ty máš a nechceš. Ja by som chcel vysoké IQ a ako hovoríš, len tak pre seba, také moje sladké tajomstvo, aby to na mne nik nezbadal..

Ja som to parkrát prebehol očami(neviem, či to bol ten správny test) - hovorím si, ja radšej budem bez IQ. Teraz ma napadol termínus pre IQ=0 iqzéro,-a mn.č. iqzéráci ( a čo rytmický zákon?) iqzéráci takéto a pod. zákony zo zásady ignorujeme.

 

...................ešte, niekde som čítal IQ nezistené teraz neviem, či mu ho nemerali, alebo ho mal také nízke, že sa nedalo zistiť (tzv. podprahová stopa)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

môže to byť len vec cviku, mňa najrôznejšie matematické, logické úlohy bavia, často sa s nimi hrajkám len tak z vlastnej iniciatívy, čiže nie je potom žiadnym prekvapkom, keď mi vyjde iq vyššie ako niekomu, kto to vidí prvýkrát a nie je ešte v tom riešení moc zbehlý a tak... robila som viacero iq testov - na nete, v škole, u psycholožky, aj z istej knihy, výsledky sa pohybovali vzostupne od 128-155, čo podľa mňa len svedčí o tom, že sa to dá "naučiť" :lol:

 

každopádne tie testy sú super zábava aj na doma :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som chcel vysoké IQ a ako hovoríš, len tak pre seba

Ja by som chcel voliteľnú výšku IQ :lol:

Ak by som bol medzi dementami tak by som si nastavil adekvátnu inteligenciu a keby som išiel medzi inteligentov,tak taktiež :)

Lebo nie je nič horšie,ako keď sa vyskytnete v bande primitívov,alebo opačne medzi superinteligentami.... a nemáte spriaznenú dušu pri sebe :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No..... IQ test som si robil niekoľko krát a stále mi vychádzalo od 150 do 157. Syn je inžinier a nad 120 sa ešte nedostal nikdy. Musím upozorniť že všetky sme robili grafické s obrázkami guličiek ,vetvičiek, kociek a podobne.

Som king, akurát že neviem kde písať mäkké a kde tvrdé i/y, čo sú to integrály a prečo ma každý dobehne. Takže buď sú tie testy s prepáčením volovina, alebo som blbec, že som svoje „nevídané“ schopnosti ešte nevyužil.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď som bol vonku tak sa kamoši bavili o tomto kto aké má a aké testy robili a kamoška zadrela že oná ma 100 percentné IQ :lol:

Čo je na tom smiešne? Veď každy z nas ma 100% svojho IQ. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Taaak, a mozete sa pochvalit

 

Tak na IQ teste národa som mal 123 a v inom teste som 117 čiže asi tak cca okolo 120. Ale chcel by som si spraviť nový test som zvedavý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

hore na fsp ako reklama sa objavuje jeden iq test, je tam každý deň

 

v poslednom čase ma denne bolí hlava ako koňa a mám pocit že pomaly a iste blbnem,

takže som to skúsila

voľaktorý deň namiesto spánku s streštiacou hlavou v noci o druhej bez kúska trpezlivosti niečo riešiť a s nervami v koncoch som ten test robila, s výsledkom 124.

myslím tento iq test ... bola som rada že je to nad aspoň nad sto : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 rokmi...

nebudeme robiť IQ test, ten už spravili vedci Ohijskej univerzity v Columbuse v dlhodobom výskume:

výskum trval od r. 1979, zúčastnilo sa ho 10 000 ľudí,

a plne rehabilitoval blondínky a nejapné vtipy o ich inteligencii!  :)

 

Výzkum vedl profesor Jay Zagorsky, který považuje vtipy a stereotypy o blondýnkách za diskriminující a směšné. Pokud se totiž hodnotí komplexní IQ, tak blondýnky ho mají o něco větší než brunetky i ženy se zrzavými a černými (ty skončily poslední) vlasy. Blondýnky dosáhly na průměrné IQ 103,2.

Profesor Zagorsky k tomu dodává: „Naše výsledky s určitostí dokazují, že blondýnky nejsou hloupější, než ostatní ženy. Ale ani neříkám, že jsou daleko chytřejší, protože rozdíly nejsou dostatečně velké, aby byly statisticky významné.“ V každém případě podle jeho týmu barva vlasů rozhodně nekoreluje s inteligencí.

Více na http://www.reflex.cz/clanek/veda/70335/nova-studie-ukazala-ze-vtipy-o-blondynkach-jsou-hloupost-tyto-zeny-maji-vetsi-iq-nez-ostatni.html?utm_source=reflex.cz&utm_medium=copy

 

no prosím. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...
Máte radi čierny humor? Ste inteligentní a menej agresívni

 

Výskum rakúskych vedcov podporuje tvrdenie, že ľudia s vyšším IQ rozumejú aj náročnejšiemu humoru.

To by vysvetľovalo, prečo toľko ľudí nerozumie môjmu čiernemu humoru. Majú príliš nízke IQ.
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

V posledenych rokoch mam pocit, ze osprostievam, a tak som si povedala, ze teda skusim si IQ seriozne otestovat, ze sa vykaslem na tie hrackarske testy z netu, kde je genius kazdy druhy.

 minuly mesiac som sa po rokoch otalania konecne rozhybala a vybrala sa na testovanie verejnosti, ktore organizuje MENSA.

 

 Po zaplateni poplatku a uvodnych formalitach, nam bolo vysvetlene co a ako, ze ludia s IQ nad 115 mozu vlastne robit cokolvek a budu v tom uspesni /predstava Hellé-baletky ma rozosmiala/ a taktiez clovek s IQ vyssim ako 130 sa moze stat clenom Mensy.

No bola som unavena po tazkom dni v praci a tiez som mala tremu, ako za starych cias pred pisomkou, a tak si vravim, ze snad pod 90 bodov to nebude.

Este viac ma vystresovali casovym limitom 40 minut na 40 otazok , rozdali papiere a hura do toho.

Bolo tam asi 30 ludi..vacsinou studenti VS.

Psychologicka este podotkla, ze ak nebudeme vediet alebo stihat furt je lepsie si tipnut ako nic nenapisat.

 

Takze dopadlo to zle..teda zo zaciatku mi to slo pomerne fajn, narocnost sa zvysovala postupne, ale nelutostne. upozornenie, ze o chvilu koniec mi neurobilo velmi dobre, lebo kopu otazok som nestihla.  :wacko:

Tak si vravim..kurnik Hellé bolo ti to treba..co si chces vo svojom veku dokazovat? tak nic..ked to bude velka hanba, nikomu nic nepoviem.

 

Vcera dosli vysledky  :zubiska:  no doriti..prekvapilo ma to fest, necakala som to.

 

toto je vseobecna tabulka

 

post-13-0-12810500-1558691767.jpg

 

a toto moj vysledok - oficialny

post-13-0-31127000-1558691935_thumb.jpg

 

sakra chybali mi 4 body a som clenom Mensy 

no utesujem sa tym, ze IQ vekom klesa a teda som na tom dobre.

Toz tak..zivot mi to neulahci, ale mam relevantny prispevok do tejto temy aspon :P  :smilieee:

 

https://www.mensa.sk/

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov