Skočiť na obsah

DivX


Sniper

Odporúčané príspevky

Toto je téma o všeobecnej diskusii o DivX.

 

Má niekto najnovšie DivX 6.5?

 

Používam bez problémov DivX 6.4, dnes som nainštaloval 6.5 a po spustení avi videa (neskúšal som mpg, wmv a pod.) po mne vybrechlo notoricky známe okno "Program provedl neplatnou operaci..."

 

Robí to iba mne, alebo tá edícia je nejaká vadná?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 11
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    3

  • RoSo

    2

  • weirdo

    2

  • Nokia

    1

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 1 mesiacom...

divx je dobry na kodovanie, stale je to spicka v klasickom MPEG4 videu - aspon mne koduje videa o nieco rychlejsie ako XviD pri rovnakej kvalite. Samozrejme, ze na h264 videokodeky uz nema, ale tie samozrejme maju neporovnatelne hardverove naroky..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Používam DVDx a XviD. Ale nie všetky prehrávače si rozumejú s XviD-om (na PC nie je problém) tak potom asi niektorú verziu DivX. Pre jednoduchšiu prácu (s menšími možnosťami nastavení) som niekedy použil AutoGK. Aj ten umožňuje použiť oba kodeky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Musím uznať že FFDshow sa naozaj oplatí. Jedna z najväčších východ je tá, že môžem pozerať aj širokouhlé filmy, pri pozeraní cez DivX ksichty a všetko okolo nich boli stlačené.

Len mám akosi pocit že FFDshow pomaly ukrajuje z výkonu PC. Neviem prečo, ale včera keď som dopozeral Con Air tak explorer.exe vycucol z virtuálnej pamäte 2 GB. A nespravilo to len raz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

zdravim

 

a mozem to ffdshow alebo cccpack pouzit aj vo web prehliadaci? napr ked chcem kuknut stage na nete? bo ten divx co mi nainstaluje ako doplnok alebo zasuvny model vo firefox, tak proste nejde a to som mu daval aj vynimku vo firewalli aj tak nic, a to predtym slo a zrazu nejde a to este aj kym som ho odinstaloval, som ho musel vsade vo firefoxe najprv pozakazovat a aj tak asi na 3 krat ho odpalilo do vecnych lovist

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov