Skočiť na obsah

Ajk

Odporúčané príspevky

Napadla ma celkom skvela myslienka... a sice zlucit napad neuspesnej temy "pokracujte v pribehu" a nase kreativne vytvory v artpade v teme "viete kreslit?" :lol:

SPRAVIME SI VLASTNY KOMIX! :)

 

Bude to sice narocnejsie ako pribeh, no verim ze sa to nezvrhne a na spolocne dielo budeme hrdi :)

 

najprv strucne k organizacii... Budeme vyuzivat ARTPAD a nejaku sluzbu zdielania obrazkov (napr. TINYPIC )

 

Ti co vedia, ako dostat svoj vytvor z artpadu do prispevku (tak ako ked v artpade nefunguje ukladanie) toto nemusia citat:

 

1) nakreslite scenu v artpade

2) stlacite printscreen (tlacitko na klavesnici)

3) otvorite si skicar, malovanie, painting (je to zaklad windowsu start> programy > prislusenstvo)

4) date upravy > vlozit (alebo prilepit, alebo paste)

5) niekde kliknete do obrazku

6) zvolite si nastroj vyrezavania (v tych tlacitkach na boku by mal byt taky prerusovany obdlznik - tak ten)

7) zaznacite len vase dielo

8) date kopirovat do suboru (date si tam nejaky nazov napr aaa.bmp)

9) tento subor si nasledne otvorite a date ulozit ako, pricom pod polickom "nazov" by malo byt policko "subor" a date JPG

10) otvorite tinypic

11) date upload

12) vyberete vas subor... po uplade ho otvorite, kliknete pravym, kopirovat adresu obrazka

13) vlozite do prispevku tu na fsp

 

a teraz aby v tom nebol bordel, tak si dame nejake pravidla:

 

1) kazdy nakresli prave jednu scenu (alebo jej cast) v ktorej moze byt 1 az 4 okienok (rozdelene vertikalne horizontalne - to preto keby bol dlhy monolog, aby to kazdy nenakreslil inak, ale aby to kreslil jeden clovek)

 

2) kazdeho scena (alebo jej cast) musi nadvazovat na predchadzajucu

 

3) medzi jednym autorom, musia byt dvaja ( to znamena, ze ked nieco nakreslim, tak musia nieco nakreslit dalsi dvaja, aby som mohol znova ja)

 

4) scena moze (ale nemusi) obsahovat priame dialogy (hladke bublinky), myslienky (bublinkove bublinky), citoslovcia (bez bubliniek), rozvpravacov uvod (v lavo hore) a rozpravacov zaver (v pravo dole - toto nebyva, ale je to potrebne, aby bolo ulahcene nadvazovanie)...

 

5) uvidime ako sa to bude vyvyjat, ale ked sa vyriesi zapletka, mozme to ukoncit a povazovat za hotove dielo ;)

 

6) pokial sa da, zdrzte sa prehnanych nadavok, prehnanej erotiky a zmensovania penisov... ;)

========================================================================

 

skusim zacat ak sa neurazite... a posnazim sa zakomponvat vsetky komponenty (tie vsak nemusia vsade byt) ;)

 

Obrázok

 

 

btw. nejde o umenie ;) ide o srandu a pointu....

mozte pokracovat

 

 

V pripade duplicity prispevkov, bude prvsi ponechany, a novsi vymazany... neskor bude pridany na DVD do vystrihnutych scen ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 12
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    5

  • game

    3

  • Andulqa

    2

  • Ajk

    2

Top prispievatelia v tejto téme

inak bolo by vhodne, keby po kazdom novom prispevku /obrazku/ niekto kto ma v plane ist kresli,napise novy prispevok, ze "teraz idem ja"...a nasledne ked vlozi obrazok tak to zedituje

lebo moze sa neskor stat, ze ked sa rozhodnu viaceri naraz kreslit, tak moze dojst ku konfliktu....hmm?

 

takze,teraz planujem ist ja,jo? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov