Skočiť na obsah

Najlepšia akčná séria


Sniper

Odporúčané príspevky

Mám rád akčné filmy a najmä akčné série. Táto téma by sa mohla venovať tomuto žánru.

 

V ankete môžete označiť, ktorú akčnú sériu považujete za najlepšiu. Ak žiadnu tak nehlasujte nič. Vo všetkých prípadoch musela byť splnená podmienka že musí ísť aspoň o tri filmy v každej sérii.

 

 

Die Hard - Smrtonosná pasca - John McClane (Bruce Willis)

 

Mad Max - Šialený Max - Max Rockatansky (Mel Gibson)

 

Rambo - John Rambo (Sylvester Stallone)

 

Terminator - Terminator T800 (Arnold Schwarzenegger)

 

Universal Soldier - Univerzálny vojak - Luc Devereaux/GR44 (Jean-Claude Van Damme, Matt Battaglia)

 

Resident Evil - Alice (Milla Jovovich)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 33
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    5

  • tomassi

    5

  • game

    4

  • phersu

    2

Top prispievatelia v tejto téme

dala som Smrtonosnú pascu ...

 

tie Willisove zakrvácané tielka nemajú konkurenciu ...

ani to poskakovanie bosými nohami po skle ... a ako vždy dorazí polomŕtvy, rezaný, krájaný, krvavý, naboso, v jedných gatiach a roztrhanom krvavom tielku celú bandu zloduchov .... jaj, a nestratí pri tom humor, no klobúk dolu ...

 

keď prídu zlí, v pohode počkám na Brucea ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak, hodil by sa tam aj Matrix, pretoze aj ked jednotka mala skor myslienku ako nejake akcne sceny, 2ka a 3ka su jasne akcaky

Filmy som vyberal veľmi dlho. Matrix je viac založený na sci-fi ako na akcii. Hoci aj s Terminátorom to vyzerá všelijako, Terminátor mi viac sedí ako akcia nez sci-fi.

 

Ja som hlasoval za Mad Max. To je akcia so všetkým čo k tomu patrí. Všetky série v ankete sa mi páčia (Univerzálny vojak najmenej, iba prvý film bol dobrý, ostatné nestáli za nič).

Die Hard považujem za dobrú sériu, ale nepáči sa mi na nej to čo game napísala. Willis by tam mohol aj v slipoch behať a aj tak by na neho nikto nemal. Podobne aj Rambo. Skoro som od smiechu padol na zem keď v Rambo 3 John Rambo s niekoľkými dedinčanmi na dromedároch vyprášili sovietskú armádu. Terminátor nie je zlý, ale akosi na jedno kopyto. Universal Soldier mal dobrý nápad, ktorý sa rýchlo minul.

Mad Max je o inom a preto som zaňho hlasoval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Die Hard

- Bruce-a môžem v akomkoľvek stave

 

ale medzi nominovanými mi tu chýba - Lethal Weapon - Smrtonostná zbraň

aj keď Mel tu už zastúpenie má

 

Terminator tiež nie je zlý, hlavne 2-ječka

- mne sa najviac páči ten Beh

-ináč aj tento film by sa dal zaradiť viacmenej ako Sci-Fi, ale isto nie až tak ako MATRIX

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Jednoznacne Die Hard. Osobne povazujem za najlepsiu dvojku, aj ked si vzdy spomeniem, ze to lietadlo s teroristami startovalo rychlostou uhanajuceho trabanta. Mam vsetky trilogie okrem Universal Soldier a Ramba. Ale Ramba si snad stiahnem. Dobra oddychovka.

A este nieco. Doteraz som netusil, ze univerzalny vojak je trilogia. Myslel som, ze ide o dva filmy. Myslim, ze do ankety by sa namiesto toho viac hodil Blade.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tu nemozem suhlasit, ze dvojka bola najlepsia, mne sa pacil film ako taky, ale to, ze vyhodil cele lietadlo naraz, to mi nesedelo. Mal ich este zopar dostat, to by bolo v style Bruca Vylisa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Universal Soldier bol dzivy ale uz dvojka bola o nicom a dost nudna bola....

len Universal Soldier 1 a 2 je nie alebo je aj 3 ?

 

btw aj TIMECOP je celkom dobry film ale len 1 ,dvojka je uz :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...

Keďže Resident Evil je už tiež nejaký čas trilógiou tak som ho pridal do ankety.

 

Celá trilógia nebola zlá, celkom vydarená ale niečo tomu chýbalo. Možno viac napätia by sa tam hodilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dal som Die Hard. pochybujem ze by sa tam hodil ktokolvek viac ako brus vilis

 

mimo temy, u mna ako seria vyhrava Band of Brothers(vojensky historici to hodnotili ako dokonale), je to sice tv mini seria(10 casti) ale kto ma rad filmy z WWII tak si prsty oblize(do pozornosti LEGovi). mam to doma a rad poziciam len musite vediet prehrat 1 region...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Smrtonosná zbraň, Smrtonosná pasca, Terminátor, Votrelec.

 

Ale napríklad Terminátor ale 3 diel je dosť hrozný.

Tá terminátorka by si snáď z ruky vedela aj atómovú bombu vybrať alebo slona :lol:

 

A to isté Smrtonosná pasca. Dobrá séria, len občas je to skôr akčná paródia alebo sci-fi.

Lebo často sú tam totálne nereálne blbosti. Viz, Akčná scéna so stíhačkou Die Hard 4.0.

V skutočnosti by stačila jedna strela, a Johny McClane je varený pečený :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

mne tam skutočne chýba

 

Lethal Weapon - Smrtonostná zbraň (Keď tam už je Resident, Universal soldier)

 

ale v tom prípade by trebalo celú anketu spraviť nanovo, lebo si myslím, že dosť ľudí by hlasovalo nanov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol:

 

ja som vybral Mad Maxa, kvoli tej postapokalyptickej scenerii. kvoli tomu by som volil Fallout za najlepsiu RPG, no to sem nepatri. skoda ze tam chyba James Bond, no neviem ci je do tejto ankety dost akcny. rozhodne je to seria a moja oblubena.

 

tak teda Mad Max

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov