Skočiť na obsah

Prešovčania - je čas !


diana3

Odporúčané príspevky

o prisla som na toto forum len dnes a pozeram nic o presove, ziadny presovcania sa nehlasia...tak to sa musi zmenit,lebo neverim, ze tu ziadni nie su...tak cakam..ja som prva a hrdo(aspon myslim) sa hlasim k svojmu rodnemu mestu!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 24
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • diana3

    4

  • sani

    3

  • doll

    2

  • weirdo

    2

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

Tak, našiel som tu zabudnutú tému a hlásim sa.

Koňar jak remeň s pod Kalvárie od Kolmanovej záhrady.

Ale býval som aj na Šarišských Lúkach aj v Nižnej Šebastovej a terazky som Sek-čov-čan........... he he.

Mesto sa mi páči, ale stagnujeme, alebo lepšie povedané, napredujeme slimačím krokom. Som zvedavý čo urobí s mestom diaľnica a priemyselný park ktorý je už konečne schválený, hoc pri jeho schvaľovaní sa viacerí poslanci vyjadrili v tom zmysle, že schválenie je len menšie zlo ako neschválenie.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak čo moji rodáci, vyzabávali ste sa minulý týždeň dosť.

Konečne sa niečo poriadne udialo aj u nás. Perfektné vystúpenia hudobníkov, ohňová šou a ohňostroj, celkom to ušlo.

A čo tak Max, nikto nehovorí nič. Ľudia chodia vyvaľovať oči z celého východu. Aj ja som bol, až dva krát hehe a už mám dosť. Som zvedavý kedy to začne krachovať. Tento región na takéto luxusné obchody ešte nemá. Ľudia aj chodia, aj pozerajú, ale kupujúcich je ako šafránu. No ja nedám tisícku za tričko prežraté moľmi, hoc ma dcéra uistila že to je teraz taká móda, že to je naschvál dierkované ako od moľov. Tak som vytiahol ďalšie celkom bolo fajn, pokiaľ som ho neprevrátil a nepozrel na chrbát. Ruská cárovná by sa nemusela hanbiť za tú trblietavú výzdobu na celom chrbte čo Travolta nosil po diskotékach v minulom storočí, či tisícročí i to len vo filme.

Pripadal som si v tom trblietavom bludisku ako hráč začiatočník hodený hneď do piateho levelu hehe. Trocha musím potrénovať a možno....sa tam ešte niekedy pôjdem pozrieť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

No bol som sa pozrieť v tom Maxe, lebo ma poslal syn, niektoré obchody už krachujú a sú tam výpredaje. Aj tak som nekúpil z výpredajov nič, tie bežné čísla už boli rozpredané, tak som ostal na prázdno. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozdravujem vsetkych z presovskeho kraja a zase dnes odchadzam na zapad. Bola to premiera, predtym som tu nikdy nebol. Nelutujem! Krasna krajina a prenadherni a mili ludia. Rad sa sem vratim!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

o prisla som na toto forum len dnes a pozeram nic o presove, ziadny presovcania sa nehlasia...tak to sa musi zmenit,lebo neverim, ze tu ziadni nie su...tak cakam..ja som prva a hrdo(aspon myslim) sa hlasim k svojmu rodnemu mestu!!!

 

Dianka, trosku oneskorene, ale hlasim sa... :lol: Btw, si ta ista, co aj na PISe? Ja som Sekcovcan. :)

 

Pozdravujem vsetkych z presovskeho kraja a zase dnes odchadzam na zapad. Bola to premiera, predtym som tu nikdy nebol. Nelutujem! Krasna krajina a prenadherni a mili ludia. Rad sa sem vratim!

 

Vic, fiiiha, tak dakujem v mene ostatnych. Ani som nepredpokladal taky optimizmus, ale som rad. ;)

 

Sani, nebud srandista. MAX nekrachuje a tie obchody az take luxusne nie su. :) Chodim tam obcas na kavicku, sem tam nieco kupim. Ak aj niektore prevadzky skrachovali, nahradili ich ine. Proste normalka, ako aj v inych vacsich mestach SR. Nehovorim, ze Presov je naj (i ked pre mna mozno hej), ale zase nenavodzuj tu predstavy, ze sme nejaky Cernobyl. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 9 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Sani, nebud srandista. MAX nekrachuje a tie obchody az take luxusne nie su. :) Chodim tam obcas na kavicku, sem tam nieco kupim. Ak aj niektore prevadzky skrachovali, nahradili ich ine. Proste normalka, ako aj v inych vacsich mestach SR. Nehovorim, ze Presov je naj (i ked pre mna mozno hej), ale zase nenavodzuj tu predstavy, ze sme nejaky Cernobyl. ;)

 

takisto aj pre mna je naj mesto.. ja to tu jednoducho milujem vsetko.. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov