Skočiť na obsah

Hudba a nálada


arwiel

Odporúčané príspevky

ten vysávač mi pripomenul... vskutku je to pre niekoho rajská hudba.

kedysi v praveku som mala kamarátku, ktorej malý zaspával zásadne pri zapnutom vysávači... :)

prišli na to náhodou, bábo nie a nie spať, už ho uložila xkrát, už musela niečo ísť robiť, tak si povedala, nech si teda poplače, aspoň izbu povysávam... zapla vysávač, a behom chvíľky malý prestal plakať, najprv sa zľakla, či ho to nevydesilo či čo sa mu stalo - kdeže, malý v okamihu zaspal.

 

hudba má rôzne podoby : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

včera padlo do nálady nahrávanie jednej piesne Symfonickým orchestrom Parížskej opery... jedno z najstarších hudobných telies,
založil ho roku 1672 dvorný skladateľ Ľudovíta IX. Jean-Baptiste Lully... funguje dodnes, najprestížnejší orchester Francúzska.
O pánovi Lullym už za jeho života bežal aforizmus: každý vie zložiť 7 nôt - operu len pán Lully.

tak som si pozrela, ako vzniká zápis skladby, svet, ktorý priveľmi človek nevidí ...
pozerať treba s naklonenou hlavou, ale mobil sa dal otočiť :)


 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov