Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

s nadávkami je to ťažké ... a bez nich zrejme tiež

 

nemyslím, že existuje vôbec niekto, musel by to byť doslova svätec, a takých je dnes zrejme málo, kto vôbec nepoužije nadávku či prípadný expresívny výraz ...

 

takže k téme : budem trochu paušalizovať, snáď mi to svätci a nenadávači prepáčia - občas si zanadávame všetci, občas skryto, občas súkromne, občas medzi priateľmi, kde sa nám zdá, že si to môžeme skôr dovoliť a kde sa nám zdá, že nám to priatelia skôr prepáčia ... :lol:

 

nevhodné slovo unikne aj v príspevkoch - málokomu sa stane, že nie ...

 

sledujem niekoľko fór a sledujem spôsob vyjadrovania sa členov na viacerých fórach ... je obdivuhodné, že niektorí ľudia priam potrebujú ako životnú nutnosť hovoriť neslušne, nadávať, používať expresívne výrazy áj v situáciách, ktoré by zniesli, alebo na ktoré existuje množstvo bežných slušných synoným a každý by pochopil, čo chcel dotyčný povedať ...

 

prečo ? patrí to trochu k životnému štýlu, patrí to zrejme k osobnosti, je to nutkavé, .... takže : prečo ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 70
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    9

  • Janka R

    9

  • Sniper

    6

  • cizy

    4

iste ... človeku sa občas úžasne uľaví :)

 

nejde mi o občasných nadávačov, ale "pravidelných" nadávačov, ktorí musia prešpikovať svoje príspevky alebo reč expresívnymi výrazmi za každú cenu ... predpokladám, že všetci takých poznáme :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mozno je za tym nejaka tuzba vyniknut a mozno je to len zlozvyk ako obhryzanie nechtov... Respektujem, nech si kazdy zanadava ako chce, ale take, kde by trebalo kazde druhe slovo vypipat je uz dost prehnane...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa musim priznat, nadavam, hrubo

ale iba pri ludoch, ktory nadavaju tiez...inak, medzi slusnymi nie :lol:

 

v anglicku som byvala s kamoskou, ktora to pochytila odo mna,a ta nadavala potom este viac nez ja....pri nej mi nerobilo problem povedat naozaj nieco vulgarne, a ani som nahnevana nemusela byt

 

takto zanadavam aj ked som doma, samozrejme sama, a nieco ma vytoci

 

ale spominam na casy, ked jeden moj byvaly, priatel, ten ma proste vo zvyku takmer stale nadavat, nie ze by bol nahnevany, ale proste uz automaticky, ako mi ppovieme spojku "a" tak on povedal "kur.a" :)

ze by sa mi to dvakrat pacilo, nemozem povedat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nadavam priserne. fakt ze uplna socka :lol:

 

a teraz urobili v praci peknu blbost - presadili ma medzi 3 zenske (co ma sice velmi tesi), ale po skusenostiach na Microsofte, kde sme hresili vsetci na plnu hubu, mam tvrdu odvykacku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja nadávam... ale žeby to bolo nejako často a hrubo? zvykla som si nadávať pred bratom... v tom krpcoovi sa po tejto stránke našla taká spriaznená duša... nadávam v škole... keď sa nezadarí... a na učiteľov, samozrejme....

neznášam nadávky v tých takých smutných scénach života... keď by mal byť človek súcitne zronený a zrazu padne také slovo... samej sa mi darí takéto chyby robiť... a sama to zeznášam... nj...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie som svaty, ked mam zly den, ide mi ako pohonicovi, ale niekedy sa vazne ovladam a nedostali by zo mna sproste slovo ani heverom. Zalezi od nalady. Ale uprimne: Neznasam ludi, ktori z 20 slov povedia 18 vulgarnych a z dvoch slusnych je minimalne jedno "do" alebo "na".... Inak cloveku sa pri tom zvykne paradne ulavit, aspon na niekolko sekund.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nadávam ako pohan, horšie ako chlapi v krčme, samozrejme, keď mi to dovoľuje situácia

ja už ani neviem prečo, pre mňa to zväčša už nefunguje ako uľavenie, ale používam aj v bežnej komunikácii /ale keď si uľavujem, tak to stojí za to, cenzúrou by prešla asi pätina mojej reči/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nadavam len ked sa mi fakt nedari....

 

pripadne pri volejbale, ked pokazim loptu, ale to len pre seba, nepocut to :lol:

 

nie je mi sympaticke velmi, ak clovek nadava, aj ked som si ako-tak zvykla, pri mojej sesterke.. :)...ale nepaci sa mi to

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moc nenadavam... len ked je to nutne... alebo ked to spontanne vide....

 

pamatam na prvu nadavku pred rodicmi (skoro ma prizabili) :lol: bolo to na chate, a za chatou bol taky lesik (ale v prudkom svahu), kde bol na zemi akoby machovy koberec... a ja som utekal v tom lese dolu kopcom po tom machu a zrazu pnik zo stromceku... zmohol som sa len na expresivne vyjadrenie lahkej zeny (samozrejme na cely les :) ) a potom som sa dobrych 20 m kotulal...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasné, že nadávam ... ale samoúčelné nadávky neznášam

stane sa, že mám zlý deň, napätie sa hromadí a navečer mám slovník ako kočiš ... no, jeden z vás ma tu už pár krát takú zažil :lol: ... lenže to prejde, použijem celú expresívnu slovnú zásobu, a na fórum sa snažím neprenášať ... no ... možno sa sem tam stane, aj keď zdanie klame, nie som svätá :) :)

 

načo ... je tu zopár členov, ktorí to spravia radi ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: ...vidim, ze axel vyuziva svoju "poziciu" naplno

 

ban na 24 hodin je prehnane...

dobre vieme aky je cizy, a takyto ban ho "neovplyvni" a nenapravi jeho postoj ku vsetkemu okolo

 

budis, ja nie som moderator alebo administrator ci co to...

 

ok, a uz sa venujme nazvu temy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov