Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

Minule som makal v Photoshope asi tyzden a prisiel som na to, ze sa tam daju robit celkom cool veci. Zacal som sa s tym trosku hrat a zisitl som, ze sa tam daju robit fantasticke veci :lol:

 

nemam teraz na mysli len Photoshop, ale hocico, co dokazete vytvorit za pomoci pocitaca (ziadne kreslenie ani nic podobne), napr. 3dsMax, programy na fraktaly a pod.

 

venuje sa tu niekto niecomu takemu? ak jo, hodte dake svoje grafiky. ja dam, az to bude za nieco stat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

no nekreslil som to, ak na to myslis :lol:

 

pouzil som jeden nastroj na tvorenie fraktalov a s tym som sa sral tal dlho, az kym to nebolo podla mojich predstav .. no a potom vytvorit toto nebolo az take zlozite. relativne easy a pekne.

 

chystam nejake nove veci potom .. tak uvidime

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ajajaj. no este to (hodnu) chvilu potrva, kym sa naucim robit fraktaly podla mojich predstav. navyse predpokladam, ze ty chces zakladne logo max na 100px, co je pri fraktale dost zlozite urobit tak, aby to nejako vyzeralo. zisla by sa inspiracia, ako to ma vypadat (viem ze ju nemas, ale aspon nieco by si mohol nadskrtnut).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty chces zakladne logo max na 100px, co je pri fraktale dost zlozite urobit tak

Kludne to urob aj napr. 800x800 a z toho sa urobí výrez, ktorý sa vloží do loga. Však čo myslíš ako som robil tie blesky? :lol:

 

zisla by sa inspiracia

Nemám nejakú konkrétnu, ale mohlo by to charakterizovať napr. ročné obdobie a pod.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

weirdo...ta abstrakcia je vinikajuca, je to pekny obrazok...tie s tymi fotkami to chce este popracovat...hlavne kompozicne

milerad, ale potreboval by som nejake rady k tomuto. v umeni sa moc nevyznam a kompozicia v tomto zmysle mi moc nevravi.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo

 

je to vec konkrétneho spracovateĺa, umelca. každému sa páči niečo iné. Ja osobne by som ten farebný pruh nechal iba cez oči. Ale to je ozaj iba vec názoru. Ako celok je to pútavé. Sú využity aj fotografické techniky. Skús aj solarizáciu. Skúsim pohľadať jeden snímok odo mňa, ako to vyzerá - nie vytvorený programovo, ale spracovaním záberu vo fotokomore. Vyšla kedysi aj kniha "Fotografické praktiky", tam je dosť informácií. Isto sa to dá aplikovať aj počítačovo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, moja stara je krajsia :lol: ;)

 

to je kocanda z pokecu, ktora ma zhodou okolnosti zaujala + mala fotky v dobrej kvalite ... tak si rozsirujem skills a dievka je cela rada :)

 

moja stara sa nerada foti, co je skoda ... tiez by som nieco taketo na nu usil :)

 

 

 

btw, dalsi moj pocin s fotkou dotycnej slecny ..

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov