Skočiť na obsah

Desperate Housewives - Zúfalé manželky


Nokia

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 11
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    4

  • fiore

    3

  • Andulqa

    2

  • gh0strider

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Pozerám a tlieskam.

Jeden z mála ľudsky krásnych, pútavých a dobre spracovaných seriálov.

 

Už som si zvykla na to, že v tomto seriáli nie je nič tak ako to zozačiatku vyzerá a že každý tam má to svoje tajomstvo, ktoré sa snaží utajiť, napriek tomu ma dokáže vždy milo prekvapiť. :lol:

 

A odporúčam to kukať v angličtine, alebo nemčine. Šmakina.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to super serial, mam pozrete prve dve serie a cast z tretej :) (ale nie vsetky diely)

 

prvu seriu sme kukali vo francuzstine a bola to parada, krasny jazyk ;) druhu klasicky v anglictine ;)

 

strasne sa mi to paci, tie tajomstva, pribehy a tak...ja chcem aby sa Susan a Mike dali dokopy a furt sa musi nieco pokafrat :lol: ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ba práve naopak.... mňa až prekvapuje, ako dokázali vystihnúť ľudské reakcie v takýchto situáciách.

A máš tam veľa rozličných pováh, nie sú to len José a Esmeralda. :lol:

 

Skúsil si sa niekedy opýtať sám seba ako by si reagoval ty?

Lebo ja sa v niektorých sitáciách vyslovene vidím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...mal som tu "cest" vidiet jednu cast a mal som dost... ako jedna zenska balila suseda hore bez tym, ze umyvala svoje auto vabnymi pohladmi a pohybmi tela....omg. Serial myslim vyhradne pre zeny. Mna urcite neuputal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to bola Eddie, to je taka miestna lahka zena :) ta bali kazdeho, ale to si si velmi zle vybral na posudenie, dalej to je ovela zaujimavejsie :lol: a vobec nie o tom ako sa vsetci navzajom balia ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fiore bud som divny ja alebo ich reakcie, pretoze v tych reakciach sa vobec nevidim

alebo to asi bude tym ze to su typicky zenske reakcie :lol:

 

najviac sa mi ale paci ako si majk nechava taky odstup od vsetkych tych sibnutych zenskych :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

fiore bud som divny ja alebo ich reakcie, pretoze v tych reakciach sa vobec nevidim

alebo to asi bude tym ze to su typicky zenske reakcie :lol:

 

Jo tak typicky ženské reakcie? Ja som sa napríklad z duše chechtala na tom strašnom tajomstve Rexa Van de Kampa a jeho spôsobe, ako to nedokázal Bree povedať.

 

Takisto strašne typicky reagujú postavy Carlosa Solisa, Paula Younga, Karla Mayera a toho mladého záhradníka - neviem mu meno.

Vravím, klobúk dole, musela byť k tomu vynikajúca predloha. :)

 

Ono, nechcem byť hnusná, ale treba mať už niečo za sebou, aby človek niektoré veci v desperátkach pochopil. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 5 rokmi...

mala som ten seriál rada. podľa názvu by som ani televízor nezapla kvôli tomu, ale dala som tomu šancu, a neoľutovala som. Vydarené.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov