Skočiť na obsah

Prasa alebo úchyl do poriadku?


weirdo

Poriadok či neporiadok  

7 členovia hlasovali

  1. 1. Aký typ človeka si, čo sa týka poriadku:

    • úplné prasa
      0
    • riadny bordelár
    • organizovaný bordelár
    • poriadkumilovník obyčajný
    • pedant
      0
    • poriadok je môj fetiš
      0
  2. 2. Aký typ upratovania vykonávaš /doma, na intráku

    • vysávam
    • umývam dlážku
    • utieram prach
    • vynášam smeti
    • umývam okná
    • umývam riady
    • drhnem kúpeľňu
    • čistím záchod
    • nepohnem ani prstom
      0
  3. 3. Ako často sa u vás vysáva, koľkokrát týždenne ?

    • nevysáva
      0
    • nepravidelne ( podľa potreby )
    • 1 ( klasika )
    • 2 ( pedanti )
    • 3 ( maniakálna obsesia )
      0
    • 4 a viac ( weirdo )


Odporúčané príspevky

nechal som sa inspirovat konkurencnym forom ... takze sa pytam:

 

ste pedantni alebo skor prasce? ci nieco medzi tym? upratujete radi? kolkokrat do tyzdna ste nuteni pratat (alebo pracete - pricom sa zahrnaju vsetky cinnosti patriace do tohoto okruhu)?

 

ja sa radim medzi bordelarov a pracem len ked je to fakt nutne. mam k tomu odpor od maminky, ktora je pravym opakom. musel som 4x tyzdenne vysavat a 4x tyzdenne umyvat dlazky, aspon 3x tyzdenne sa u nas umyva hajzel a kupelna, riady nesmu v drese ostat cez noc. mamca proste hysaci za kazdy psi chlp v nasej domacnosti. takto som to zacal neznasat.

 

do prispevkov nemusite pisat len vysledky ankety, mozete doplnit aj presnejsi popis alebo tak :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 46
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • nutrinka

    3

  • arwiel

    3

  • Nokia

    3

  • weirdo

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Hmmm, väčšinou upratujem podľa potreby - keď má nejaká návšteva prísť tak viac ( :lol: ), inak len ak to prekročí nejakú mieru... Ale príliš veľký bordel (ak sa nejedná o pracovné prostredie, ktoré aj tak potom po sebe upracem) mi nie je príjemný...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som zahlasoval, ale nejako mi to nezarátalo hlasy :lol:

Ale tak aspoň napíšem:

1)organizovaný bordelár

2)

- vysávam

- utieram prach

- vynášam smeti

- umývam riady

- čistím záchod

Na poslednú otázku som dal nevysáva, ale lepšie by sa hodila možnosť niečo ako nepravidelne... Pretože vysáva sa podľa potreby a nie podľa toho, že je to naplánované x-krát za týždeň...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslim ze som poriadkumilovna...i ked to tak niekedy nevyzera

potrpim si na poriadok, a ked sa uz do upratovania pustim, tak upracem poriadne...

jasne, medzi tymito upratovaniami je faza, kedy vela veci nachadzam s problemami :lol:

 

vysavam, utieram prach,vynesiem smeti, umyvam riady

 

uz som dlho nepocula pocut vysavat u nas, kedze mame vsade dlazbu...ale taka decka,koberec, ja osobne nevysavam, takze kto, to fakt neviem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

poriadkumilovník obyčajný

 

vysávam

umývam riady

 

Ako sa u vás vysáva, koľkokrát týždenne ?

1 - klasika

 

Ked som brutal lenivá, nechám všetko všade ale ked ma to občas chytí, tak celý deň len upratujem a nezastavím kým to všetko nedokončím....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som nútená:

vysávať

utierať prach

umývať dlážku

robiť rajóny

umývať riady

žehliť

vešať prádlo

čistiť WC po mačke

vynášať smeti

... a tváriť sa, že ma to baví každý týždeň

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- Organizovaný bordelár (mám citový vzťah k určitému druhu bordelu, niekedy je to veľmi estetické, a niečo zas nepovažujem za bordel, čo vadí mojej matke)

- vysávam, utieram prach, umývam riady, drhnem kúpelňu (aj iné, ale toto často)

- 1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na to, ze som doma 2 dni z tyzdna, tam mam velmi slusny poriadok a takisto na intraku i v kancli. Niekto by sa mozno prekvapil, ale viem presne, kde co mam. A umyvam a utieram vsetko, okrem okien, prachu a hajzla - do toho ma uz nikto nedonuti, to som spravil raz a povedal som si, ze je rada na dalsich!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mam rada poriadok a predpokladam, ze keby som nebola leniva, tak ho v izbe mavam castejsie :lol: No mama ta chce stale nieco upratovat, chvalabohu ju vacsinou ukecam niecim... No ako pozeram tak ja robim doma otroka, lebo vykonavam vsetky uvedene cinnosti (okrem toho, ze nehybem prstom :)) a este kopu inych... samozrejme popritom ako brat sedi v kresle pred pocitacom a hra...

Vysavat zato klasika, len raz do tyzdna kazdu sobotu, a vzdy ja :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Napišem sem, ako fungujem v Anglicku. Svoj bordel mam pekne rozdeleny na kopky - dokumenty, veci na pranie a veci na prezlečenie. Čo je opraté, to si len poskladám a odložím do skrine. Nežehlím. A nevysávam. Umývam riady a vynášam smeti. Z jednoduchého dôvodu. Za tie tri mesiace sa zatiaľ nenašiel nikto iný, kto by to urobil :)

 

A doma na Slovensku? Som ženatý :lol: Ale u nás nevysáva nikto. Nemáme koberce :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Ja neporiadok velmi nerobim, ale ak je dookola, ani mi velmi nevadi (staci,ked mam dost miesta). Vo svojich veciach mam taky systematicky neporiadok. Vsetko hadzem na jedno miesto takze nie je problem nieco najst.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v poslednej dobe som začala konečne doma robiť aj niečo iné ako vysávať

od nudy už aj dlážky drhnem, záchod čistím, RIADY UMÝVAM!!!

ešte sa naučím žehliť a prať a možno sa aj nudiť prestanem

 

ježiš, som nemyslela, že niekedy v mojom živote nastane tento čas :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov