Skočiť na obsah

Sony Ericsson T310


Sniper

Odporúčané príspevky

Vie mi niekto povedať kde v menu sa v tomto šrote dá nastaviť aby mi neukladalo sms?

 

Argument že sa dajú zmazať všetky naraz mi nepomôže, potrebujem ich tam mať uložené, ale nové nechcem ukladať a už ma unavuje neustále to mazať :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 14
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    6

  • Nokia

    3

  • weirdo

    2

  • lukas

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Hm zaujímavé, starý Philips Azalis 288 ponúka možnosť ne/ukladať sms :lol: ale tento T310 ma štve :) teraz si to musím všetko ručne do Wordu prepisovať aby som to mohol naraz zmazať a uvolniť pamäť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odkedy mas T310?

čo ja viem? Náhodou som ho našiel doma a keďže som mal voľnú Easy tak som si ho zobral. Mám ho najmenej rok, ale je starší, možno 2,5 roka minimálne.

 

Nový mobil si nechcem kupovať, do mobilnej komunikácie investujem čo najmenej. Už len z princípu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No problém je takýto:

 

Mne niekto napíše sms, ja mu odpoviem a keď moja sms je odoslaná tak ma to hodí na hlavný display, takže sa musím cez menu opäť preklikať k tej doručenej sms ak ju chcem zmazať.

 

Na Philips Az@lis to funguje tak že keď odpoviem na doručenú sms a odošlem moju sms tak mi ponúkne menu k prijatej sms či ju chcem zmazať, alebo presmerovať. Ak nespravím nič tak ju uloží do mobilu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Hodil som si Primu (kde mám CLIR) do Té tristodesiny a neviem ako ho zrušiť.

Teraz mi nikto nedvíha :lol:

Dpc ako sa to dá zrušiť?

Našiel som akurát položku "Ukázať moje číslo" ale je nevysvietená. Nedá sa na to kliknúť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov