Skočiť na obsah

Čoho sa obávate v budúcnosti?


Sniper

Čoho sa obávate v budúcnosti?  

29 členovia hlasovali

  1. 1. Hlasujte čoho sa v budúcnosti obávate (môžete označiť viac možností)

    • Útok mimozemšťanov
      0
    • Náraz asteroidu
    • Globálne otepľovanie
    • Ľadová doba
      0
    • Nukleárna vojna
    • Vírusové epidémie
    • Masívna sopečná činnosť
      0
    • Znehodnocovanie genofondu a degenerácia
    • Distribúcia globálneho bohatstva a čerpanie obmedzených zdrojov


Odporúčané príspevky

Neviem isto, ale voľačo sa chystá-povedal Šani na prijímačkách do strany, na otázku -čo vie o SNP.

Čo sa týka uvedených katastrof, najskôr sa udejú tie, ktoré bude iniciovať ľudská nadutosť a nekonečná chamtivosť ľudí.(blbci nie- tí sú blbí)

Prírodné katastrofy sú takmer isté, ale kedy?

Kto má obavy, že by dáku katastrofen už nestihol - odkazujem na americkú cinematigraphy, tí majú na každú katastrofu aj niekoľko variant.

Chlapci z Alkaidy, sa tešia na ďalšie diely, vraj im to šetrí peniaze na vývoj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si tiež myslím že najväčším nebezpečím je ľudská chamtivosť.

Tých atomoviek je po svete neúrekom. Som skôr prekvapený a samozrejme rád že sa tak ešte nestalo. A celkom budem spokojný keď sa tak ani nikdy neudeje. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To Sani

Sorry, podobnosť mien u toho "partizána" je čisto náhodná(mám kamoša Šaňa-srandistu)

Ale oslovil som Ťa preto, že sme sa zhodli nielen v tejto téme, ale aj v téme roky. Asi sme na tomto fóre jedni z mála relatívnych Matuzalemov.

Do 50-ky som športoval vrátane takých športov ako horolezectvo, lyžovanie - nemal som ani vykľbený malíček, najväčšia choroba raz za tri roky angína.

Pred rokom ťažká diagnóza, ktorá bude progradovať - takže si musím vychutnať ešte pár rokov, ostatné výsledky ako za mlada - ešte primerane tenisujem, bicyklujem, ping.....

Včera som presnoril tému o depresiách a bolo mi smutno, keď som čítal stavy a ich riešenie u mladých ľudí - chce sa mi poradiť, aby si v takých stavoch uvedomili, že sú zdraví, aby sa netrápili nesplniteľným a splnili naplno splniteľné - ja som bol tiež mladý a mal som rady dospelých na háku, našťastie termín depresia nepoznám a to ani dnes, keď mám na to dôvod "ako prasa".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

možno sme len trochu vyrástli z viery, že mimozemšťanom stojí za toľkú námahu, precestovať xyz svetelných rokov, aby nás zlikvidovali ... :)

 

na zlikvidovanie ľudstva stačí človek sám ... alebo jednoducho nás jedného dňa bude mať Gaia dosť ... netreba k tomu mimozemšťanov, vystačíme si sami :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja na mimozemšťanoch verím, ale tajne dúfam že keď už by mali techniku aby tu prileteli určite by tu neprišli aby nás ohrozovali. Jedine že by sa tu prišli pozrieť na exkurziu ako to nemá fungovať.

:lol:

Pete

Teraz som prišiel z tréningu, v sobotu sa nám začína liga v stolnom tenise. Ale nejde nám to tak ako sme predpokladali. Rôčky robia svoje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mimozemšťania mi nejako neprirástli k srdcu.- aj keď si uvedomujem pravdivosť postulátu Bolka Polívku, ktorý vyslovil vo filme ######a hoši....... pani doktorke, že to, že sme niečo nevideli, neznamená, že to neexistuje ....aj tak.

Vychádza mi to v prvom rade na nás ľudí - predstavte si 20 miliard obyvateľov, ako žijú všetci v blahobyte, lietajú si na chatu aj do Austrálie,autá,strava, energie - a to všetko pod automatickou kontrolou trhového mechanizmu - boha toto, keď rupne

Prírodné katastrofy, tie môžu byť zajtra, aj za milión rokov.

 

Preto treba užívať dňa.....trebárs, ako my zo Sanim hrou v ping alebo pong

 

 

Pardon, je to oficiálny názov filmu - už to viackrát neurobím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...obavy tohto druhu ani nie...

...pacila sa mi reakcie jednej zeny pocas II. sv. vojny, ked boli nalety na Londyn a vsetci sa triasli a schovavali, len ona si sla pokojne lahnut do postele...na udivene otazky odpovedala nieco v tom zmysle, ze: ...verim, ze je nado mnou Boh, ktory ma chrani a je nad vsetkym, - viem, ze je pri mne i pocas bombardovania, tak preco mame byt obaja hore?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akceptujem právo každého človeka - na akúkoľvek vieru. Začína mi vadiť, keď ju aplikujú nasilu aj na iných - od detí až po národy. Pani z Londýna - keď to riskla sama o.k. - ak by k tomu donútila svoje 3 nevinné deti ? Páči sa mi ako sa dá vybrusliť v prípade, že by všetci zahynuli -bola to vôľa Božia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game no ropa raz dojde ale neviem ci to prezijeme tak lahko :lol:. No prezijeme ale vo svete bude velky chaos a myslim si ze sa bude rabovat, kriminalita velka... mozno na prvy pohlad nie ale ked sa zamyslis tak ti vychadzaju veci s ktorymi ropa ani nesuvisi a predsa sa to bude robit...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Flash, s tým, že zásoby ropy nie sú nevyčerpateľné sa počíta, ropa určite nedôjde zo dňa na deň a dovtedy, kým k tomu postupne dôjde bude zrejme dávno nahradená iným zdrojom energie. Nemyslím, žeby práve vyčerpanie zásob ropy o niekoľko desaťročí znamenalo takú katastrofu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No prezijeme ale vo svete bude velky chaos a myslim si ze sa bude rabovat, kriminalita velka...

Aj ja si to myslím. Zruinuje to celú ekonomiku prinajmenšom. S tým nahrádzaním ropy to vôbec nevyzerá ružovo. Príliž veľa vecí sa vyrába z ropy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Este spat k tej rope.

 

Ale ako pozeram po internete a hladam nieco o novych zdrojoch energie nachadzam vela veci o volnej energii. A nejake amaterske pokusi perpetum mobile a podobne.

 

Viem, ze to funguje lebo podobny som uz davnejsie zostrojil cez zimu doma ale nieje to doslovny perpetum ale staci pociatocny impulz a toci sa potom neustale.

 

Myslim si, ze nieco na tom ozaj bude. A ze uz je nejaky sposob vytvarania novej energie ktora nieje narocna. To znamena ze ta ropa fakt nebude az taky sok ako som spominal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No problem z ropu budu mat len zbohatlici co zbohatli na rope vedci uz urcite vymysleli alternativne zdorje energie ci aj to perpetum mobile len to by vela ludi prislo o velke financie a to yb im velmi vadilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Este spat k tej rope.

 

Ale ako pozeram po internete a hladam nieco o novych zdrojoch energie nachadzam vela veci o volnej energii. A nejake amaterske pokusi perpetum mobile a podobne.

 

Viem, ze to funguje lebo podobny som uz davnejsie zostrojil cez zimu doma ale nieje to doslovny perpetum ale staci pociatocny impulz a toci sa potom neustale.

 

Myslim si, ze nieco na tom ozaj bude. A ze uz je nejaky sposob vytvarania novej energie ktora nieje narocna. To znamena ze ta ropa fakt nebude az taky sok ako som spominal.

Keby to skutocne fungovalo, tak ide o revoluciu storocia vo fyzike a podkopanie zakladnych principov na ktorych nasa fyzika stoji. O financnych dotaciach na vyskum a neviem co este by z toho plynulo sa radsej nevyjadrujem. Cela volna energia je jeden velky nepodlozeny humbuk.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby to skutocne fungovalo, tak ide o revoluciu storocia vo fyzike a podkopanie zakladnych principov na ktorych nasa fyzika stoji. O financnych dotaciach na vyskum a neviem co este by z toho plynulo sa radsej nevyjadrujem. Cela volna energia je jeden velky nepodlozeny humbuk.

 

Volna energia bola je a bude a clovek ju urcite dokaze vuzit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pokial si pochopil aspon jednoduchu newtonovsky fyziku, tak vies ze nie je.

Ak si ju nepochopil, tak tvoja dovera vo volnu energiu je rovnaka ako viera v jeziska alebo pepka namornika.

 

Pokjla nevies tak za

1: Jezis Kristus naozaj existoval len je otazne ci to bol Bozi syn

2: Preco by volna energia nebola pokjla viem tak vo vaku staci daco nakopnut a ono to ide bez prestania

3: Nevysmievaj sa v tich co veria v boha okey neveris v Boha ako vznikol velky tresk????? len tak prisla dajaka energia nahromadena zo spenatu ze??? zrazu sa rozhodla ze vybuchne ???? alebo nie pockaj jednoducho Hery Poter mikol kuzelnou palickou jasne ze si mi to hned nevisvetlil.

 

 

 

edit :

 

gramaticky a pravopisne správne / bez diakritiky /:

 

Pokial nevies, tak po

1: Jezis Kristus naozaj existoval, len je otazne, ci to bol Bozi syn

2: Preco by volna energia nebola, pokial viem, tak vo vakuu staci nieco nakopnut a ono to ide bez prestania

3: Nevysmievaj sa z tych, ktorí veria v boha, okey neveris v Boha, ako vznikol velky tresk????? len tak prisla nejaka energia nahromadena zo spenatu, ze??? zrazu sa rozhodla, ze vybuchne ???? alebo nie pockaj jednoducho Harry Potter mykol kuzelnou palickou jasne, ze si mi to hned nevysvetlil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lopata555, bez ohľadu na to, že ten pravopis je desný, tie argumenty sú veľmi chabé

 

ani jeden z tých bodov nič nedokazuje a nič nehovorí

podopri svoje tvrdenia aj niečím iným ako kúsavým sarkazmom a nehoráznym pravopisom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov