Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

inšpirovalo ma jedno zvláštne fórum, ktoré sa zaoberá len otázkami okolo lásky a erotiky a vecí s tým spojených ... je podivuhodné, aké problémy trápia ľudí, a niektoré otázky sa tam neustále opakujú, medzi inými aj otázka okolo nevery vo všetkých formách a pádoch ...

opisujú tam všemožné situácie a výčitky svedomia a všeličo ... na neveru som sa osobne dívala podobne, ako to radí doktor Plzák ... zatloukat :) alebo jednoduchšie, pekne po slovensky : čo oko nevidí, srdce nebolí ... čo je pravda ...

 

nikdy som nebola žiarlivá, lebo je to úplne zbytočné znepríjemňovanie si svojho vlastného života ... a nikdy som nemusela "zatloukat" , život je tak jednoduchší :-)

... a v mnohých prípadoch priam žiarlivosť doháňa k nevere ... koľko ľudí, koľko párov, toľko rôznych pohľadov ... niekomu to nevadí, niekomu aj pomyslenie vadí ... ako je to s vami ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja vravim a aj to pocuvam od inych, ze "cloveku, ktory podvedie, sa to vrati"

 

takze asi tak nejak, nerobit inemu to, co nechcem aby bolo robene mne...

 

kedy si to uvedomim, fakt neviem...asi mi treba "toho praveho"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S drahým sme mali mnoho debát, samozrejme aj tú o nevere a možných následkoch. "Nikdy nehovor nikdy".... to sú pravdivé slová, hocikomu sa môže stať, že sa pokĺzne, chcene, nechcene, lenže vyrovnávať sa s tým je určite podstatne horšie, ako si človek myslí.

Ak by mi bol manžel neverný, myslím, že by som sa cez to veľmi ťažko dostávala, pretože by ma sklamal človek, ktorému verím, ktorý je otcom mojich detí, ktorého mám rada.

Ak by sme aj ostali spolu, neverím, že by sa všetko jednoducho vrátilo späť do normálu, už by medzi nami bol ten prehrešok (hoci aj jediný), a dôvera by stratila zmysel.

Ak by som bola neverná ja, viem, že by ma hrýzlo svedomie a vedomie, že som oklamala blízkeho a drahého človeka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

doll,

v tvojom prípade, teda aspoň pokiaľ ho poznáme, to nie je nič divné

ste natoľko rozdielni, že tie myšlienky museli prísť

niekedy to ani nie je "nevera " ako taká ... len vyústenie odumierania lásky, rozdielov, aj keď je to smutné a niekto z dvojice to ťažko pripustí, ale nemá kam ďalej smerovať, a myslím, nech ty si to cítila hocijako, tá vaša nemala smer

priznaj si, že si nesedíte - a priznaj si, že by si sa celé roky či nebodaj život trápila frustrovaná niečím, čo by si nezmenila ... zožieranie sa hneď zmení na normálny rozchod, ktorý nutne musel prísť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll, je to na tebe

viem, že to nie je jednoduché, myslím, že to tu vedia všetci, každý prekonal niečo podobné , a pravdepodobne nie len raz.

ver, že sme si to všetci skúsili.

tráp sa ešte nejakú dobu a predlžuj tú agóniu, alebo to ukonči, ten vzťah nie je ešte taký dlhý ani pevný, aby to nešlo.

z nevydareného dlhoročného vzťahu alebo manželstva sa cúva ťažšie.

nemáš nad čím veľmi premýšľať, toto vaše nefunguje už dosť dlho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

"cloveku, ktory podvedie, sa to vrati"

to je nezmysel. nie je nic take ako "vratit sa"; vsetko sa moze iba stat. a niektori z tych, ktorym sa to stalo, si potom namyslaju, ze sa im nieco "vratilo".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podviedla som viackrát, bola som mladá a hlúpa a nebrala som toho dotyčného, ani vzťah s ním vážne. Potom sa mi to vrátilo a došlo mi, že som ho mala rada viac ako som si myslela, bola to blbosť. Terajšieho partnera nepodvediem ani keby čo bolo. Nevera je niečo absolútne neprípustné - ráta sa tam aj bozkávanie a všetko okolo toho, nemusí ísť len o sex.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepodviedla som nikdy....

 

viem, preco si niekoho vyberiem, a pokial si rozumieme, nemam zaujem nieco menit, a ak by sme si nerozumeli, nezacnem to riesit neverou, ale s nim, a snazit sa hladat riesenie,.. pokial maju obe strany zaujem o riesenie...

 

som si vedoma, preco som s clovekom, s ktorym som, a vobec mi nestoji za to, pokazit to vsetko hlupym podlahnutim chvilkovym pudom....

 

 

ale nestalo sa mi zatial nikdy, ze by som mala chvilkovy zaujem o niekoho ineho, a zazila pokusenie nevery...

 

som uplne spokojna, s tym, kym som, a nepotrebujem ani jednu stranku nahradzat s niekym inym :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vobec mi nestoji za to, pokazit to vsetko hlupym podlahnutim chvilkovym pudom (..) ale nestalo sa mi zatial nikdy, ze by som mala chvilkovy zaujem o niekoho ineho, a zazila pokusenie nevery...

v "nevere" vobec nemusi ist o "hlupe chvilkove pudy". dovody pre taketo spravanie nemusia byt zakonite "chvilkove" ani "pudove". "nevera" moze byt vystavana aj na trvanlivych, stabilnych zakladoch - rovnako ako samotne vztahy.

 

ráta sa tam aj bozkávanie a všetko okolo toho, nemusí ísť len o sex.

v podstate si tam kazdy rata, co chce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to, ze jeden clen cituje prispevok ineho clena, neznamena, ze ten druhy chce tomu prvemu nieco povedat. takze je mi jasny tvoj postoj, ale ja som tu vyjadroval svoj, a s tebou to nemalo nic :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

Keď si už dakoho vyberieme tak je potom absurdné že ho/ju podvádzame. Človek má hlavu na to aby ju používal.............. i keď daktorý ju majú aby nosili čepicu iba :lol: .

Ale nikdy nevere nepochopím a ani tým čo sa jej dopúštajú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nehovorím, že je super byť neverný/obzvlášť, keď moje skúsenosti o tom nedovolia veľa toho popísať/, ale prečo treba hneď zato odsúdiť človeka a ukazovať na neho prstom? Navyše, veľký vplyv na "neveru" majú biochemické fakty a tie niekedy nejdú nasilu ignorovať...okay, nehovorím zas o tom, keď niekto proste s niekým chodí a každú noc má inú/iného...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vezmem to ako fakt, ako co ine to mam zobrat? Ako hypotezu? :lol:

 

Zatial som nepodviedol, a dufam ze ani nepodvediem. Ale je to zas nieco co clovek velmi tazko dopredu vie a moze sa to zbehnut neskutocne rychlo, bez kontroly. Poznam dost ludi co nechcelo podviest, ale podviedli...pretoze proste neodolali...

 

To ze to z jednej, alebo z druhej strany bude na 90% znamenat krach vztahu tiez beriem ako fakt.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to neviem hypotéza no to radšej nie. Ono máš pravdu že nechceli ale podviedli. Ale aj tak tomu nechápem ak dakoho milujem / čiže ma priťahuje aj fyzicky a aj duševne / tak je to pre mňa absurdne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov