Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

Ved kym na zenskej strane su tucty poziadaviek, na muzskej vlastne len jedna. Alebo tri - troska obdivu, klud a dobry sex :)

 

Akurat potom asi casto nechcu byt dost pekne, dost prijemne, dost sexi, nie? ...Alebo dospejeme k zaveru, ze aj napriek zdaniu, muzom predsa len nepojde len o sex. :)

 

V tých najpodstatnejších veciach sme muži aj ženy rovnakí ... chceme byť navzájom obdivovaní, milovaní, chápaní, rešpektovaní, chceme cítiť, že sme pre toho svojho partnera tým najdôležitejším človekom na svete, tak ako on pre nás, chceme cítiť blízkosť toho druhého, dušou, telom..:)

 

Čiže, obdiv, kľud a dobrý sex, to môže fungovať podľa môjho názoru, len naozaj vo funkčnom partnerskom vzťahu.

 

Myslím si, že pri nejakej "jednorázovke" , to len splašené hormony oblbujú myseľ, tam je asi psychika

skôr akoby v tranze, neverníci sú pod tlakom, stresom , proste o kľude sa nedá hovoriť.

 

obdiv?.. to je tiež veľmi pochybné, obdivuje sa, ale s prepáčením najviac asi len ten rozkrok ?

 

a že dobrý sex? možno ..také vzrušujúce trenie slizníc, o lásku tam nejde, tá je vznešená, nie bezduché mlátenie perín...

 

riskuje sa tým, kríza vo vzťahu, rozpad vzťahu, ktorý majú, ale aj psychické , zdravotné problémy, dokonca hrozí vraj pri nevere aj infarkt myokardu? Radšej tú všetku energiu venovať k zdokonaleniu svojho vzťahu, ako energiu vkladať nevere. Používať predovšetkým rozum, srdce a nielen zbláznené hormony.

 

Vážme si to, čo doma máme, chráňme, pestujme, veľa komunikujme, buďme verní... a netreba nikdy zabudnúť, že tak ako o zdravie, tak aj o náš partnerský vzťah sa musíme denodenne usilovať, aby bol ok, nebrať to ako samozrejmosť a že ak partnera máme, tak že ho môžeme už zanedbávať. Nenechať lásku, city vyhasínať, ale či už po kratšej alebo dlhšej dobe, lásku rozpaľovať.:(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vážme si to, čo doma máme, chráňme, pestujme, veľa komunikujme, buďme verní... a netreba nikdy zabudnúť, že tak ako o zdravie, tak aj o náš partnerský vzťah sa musíme denodenne usilovať, aby bol ok, nebrať to ako samozrejmosť a že ak partnera máme, tak že ho môžeme už zanedbávať. Nenechať lásku, city vyhasínať, ale či už po kratšej alebo dlhšej dobe, lásku rozpaľovať.:)

 

 

... často je to tak, že sa ľudia prestávajú usilovať, lebo berú svoj vzťah ako samozrejmosť, že bude fungovať sám od seba...

A ešte jedna okrídlená veta, ktorá to podľa mňa potvrdzuje: "Jój to už nie je také ako na začiatku, to už je skôr kamarátsky vzťah..."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Jój to už nie je také ako na začiatku, to už je skôr kamarátsky vzťah..."

 

Vzťah sa vyvíja, nemôže byť ako na začiatku :) vo fáze zamilovania, všetko videné len v ružových farbách, kvantita sexu s menšou kvalitou ..

vzťah sa posunul, každý deň sa posúva..vzťah zažil za ten spoločne prežitý čas lásku, bolesť, prešiel rôznymi spoločnými prekážkami, prišli možno deti .. obaja partneri sa posunuli ďalej, sú tak trošku iní..

ak dvaja sa brali úprimne, z čistej lásky, ak sa obidvaja snažia, žijú jeden pre druhého, spolu sa tešia, trápia, ctia si jeden druhého, žijú pre svoje rodiny, deti, láska neubúda ani dlhými rokmi, je iná "dokonalejšia", sex možno nie je už x krát za deň, len pár krát do týždňa, ale to neznamená, že je menej kvalitný.

To nie s kamarátom žijeme, vychovávame deti, milujeme sa, sexujeme, ale so spriaznenou dušou, s partnerom, priateľom, s otcom svojich detí .. a nevera vtedy nemá miesto v našich životoch.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak isto ako existuje citlivá žena existuje aj citlivý už :( ...

 

Nedá mi, ale tu som "musela" citovať celý príspevok ... :)

... kto je to citlivý už ? :o :)

 

 

hmm ... medzičasom si to už stačil opraviť. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

o 2 strany dopredu je tam spomenuté "zatĺkať", a tuším Slimák by sa k nevere postavil ako chlap...nuž, ja si nemyslím, že ak to bola len náhodná nevera, z ktorej nekuká nijaký mimomanželský vzťah, tak že sa s tým treba priznávať. No pekné, neverník by uľavil svojmu svedomiu, ale partnerke by tým zbúral všetky jej ilúzie, celý obraz jej manželstva. To by nepomyslel na to, že tým svojím priznaním by jej ešte viac ublížil? (pravdaže top môže byť aj naopak, neverná žena a doma chlap, ktorý nič netuší a je spokojný, až kým sa mu ona v záchvate pravdovravnosti neprizná).

Nedávno sme so spriatelenými pármi tiež debatovali na túto tému, a bola som prekvapená, že aj oni by sa priznali. Nech - ale veru ja by som zatĺkala do posledného dychu, ba čo, vôbec by som neriskovala, že by sa tomu môjmu také čosi mohlo dostať do uší. Naozaj neviem, prečo by som mala rozbíjať rodinu len preto, aby som mala skvelý pocit, že aká som ja fér, alebo aby som uľavila svojmu svedomiu. To je hlúposť.

Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať!

Alebo ešte lepšie, nezahnúť. potom nie je čo zatĺkať.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

OK, tiez som sa priznal po dvoch rokoch. :zubiska: Ok preslo raz skusim este kolko krat a naco? Ked sa priznas, tak dufas ze sa to opakovat nebude.

Ale zazil som aj z druhej strany a zena mi to vratila do mesiaca. Neprijemne. Detto.

 

--

Nevravim ze sa to nikdy nestane. Dnes by som mozno mal na to iny pohlad. Ja nechapem naco sa klamat. Nie toho druheho ale seba? Ale to je individualne. Ked potrebujem styri zeny, je to tazke, ale to netreba zrejme ani zatloukat.

 

Som dost lenivy sebec, zena to o mne vie. Este aby som ju aj podvadzal? Neprichadza v uvahu,lebo som lenivec a lepsie by som uz nenasiel. Keby ze ma zena podvedie? Ak je to pre nu dolezite. V pohode. Na co jej v ceste k stastiu branit.

 

A deti? Teraz by to bolo tazsie(urcite by som to riesil, mozno len velmi dlhym pohovorom,mozno radikalne) ale my sme si tim presli 5 rokov pred manzelstvom.

---

Stalo sa to davno v oboch pripadoch , sme si to povedali, zrejme kvoli tomu ze sa ta skusenost opakovat nebude. Nestalo to za nic. Alebo za vela. U mna je to tak daleko , ze si to nepamatam z inymi prihodami, resp. dnes som mal zivy sen.

Cloveku sa uvolni na svedomi. A to je dobre. Zit v klamstve? nato treba mat zaludok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Som myslel ze nieco rozumne poucne naposim, ani sa mi to nechce citat. Ale dnes bolo na sme ze chlapy hladaju menej inteligentne,opite a podobne.

http://veda.sme.sk/c...ejsie-zeny.html

necital som to ale precitam 5 predchadzajucich prispevkov a zareagujem.

 

V tých najpodstatnejších veciach sme muži aj ženy rovnakí ... chceme byť navzájom obdivovaní, milovaní, chápaní, rešpektovaní, chceme cítiť, že sme pre toho svojho partnera tým najdôležitejším človekom na svete, tak ako on pre nás, chceme cítiť blízkosť toho druhého, dušou, telom.. :)

 

mozno ano, mna uz nebavi sex, resp. tento sex.

 

Presiel som na rychlo stranku a posledny moj prispevok je moj, tak ze som si myslel ze je to zaujimave, a nieje ja som si nevery prezil viackrat ako hoci iny, ale nic na tom nieje. Prezil som to ako podvadzajuci aj podvedeny asi raz a davno.

Ma to nezaujima, je nejaky novy prispevok stavame lietadielka ja si chcem postavit dom.

 

Ale nasiel som tu vilmu.

 

o 2 strany dopredu je tam spomenuté "zatĺkať", a tuším Slimák by sa k nevere postavil ako chlap...nuž, ja si nemyslím, že ak to bola len náhodná nevera, z ktorej nekuká nijaký mimomanželský vzťah, tak že sa s tým treba priznávať. No pekné, neverník by uľavil svojmu svedomiu, ale partnerke by tým zbúral všetky jej ilúzie, celý obraz jej manželstva. To by nepomyslel na to, že tým svojím priznaním by jej ešte viac ublížil? (pravdaže top môže byť aj naopak, neverná žena a doma chlap, ktorý nič netuší a je spokojný, až kým sa mu ona v záchvate pravdovravnosti neprizná).

Nedávno sme so spriatelenými pármi tiež debatovali na túto tému, a bola som prekvapená, že aj oni by sa priznali. Nech - ale veru ja by som zatĺkala do posledného dychu, ba čo, vôbec by som neriskovala, že by sa tomu môjmu také čosi mohlo dostať do uší. Naozaj neviem, prečo by som mala rozbíjať rodinu len preto, aby som mala skvelý pocit, že aká som ja fér, alebo aby som uľavila svojmu svedomiu. To je hlúposť.

Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať!

Alebo ešte lepšie, nezahnúť. potom nie je čo zatĺkať.

 

Moja manzelka sa mi priznala 2 tyzdne a to ani nedokoncili, asi zacali(resp. ani to). bosnianec bud nebol odostatocne opity alebo ho nechapem. Bol clovek. Nejde o to zatlukat co? Ja som raz bol neverny zene ale to bolo aspo 5 rokov pred manzelstvom. Zena podobne a to bolo 4 roky pred manzelstvom.

 

Mna sex ci zaujima? niekedy ano. a zenu asi tak isto. Resp. je unavena.

 

-------------------

 

Ale vlastne som chcel pisat o tom zatlkat. Ako iste aj ja co tlkol dva roky aj zena tlkla, to som vedel citat(hned a len e meailov) aj som to citil. Naco to je, na co je klamstvo?

 

Ja som sa priznal, zena tiez Podla mna je to lepsie, keby som ju klamal v tom do teraz , nenasiel by som si aj dalsiu(zenu ani nie ani loz, lzi je aj tak vela, teda lzi mame z mojej strany)? Mozno nie, mna zeny uz nezaujimaju, ani sex. Okrem mojej zeny.Poviem uprimne, nie kvoli mojej zene ale kvoli mne ma to uz nezaujima.

 

A ze sa priznala zena? bol som strasne nastraty, vypicoval som aj svokre. Preslo to a ............... je to individualne, nemala by to by mozno robit kazda zena, lebo chlapy su rozny, ale hlavne zeny by si mali hladat normalnych chlapov.

 

 

Zatlkat ? Ok ja nikomu nic nevycitam, ale ja som proti. Ak sa prizna co protistrane dobre prinesie, Nic. Alebo mozno nadej ak to olutuje a nezopakuje. A odpusti mozno vela. priznam sa ja som......... Dolezite nieje co bolo aj to je kvoli comu to tak bolo, odpustit sa da, dvolezite je co bude.

Preco som sa priznal?, neviem mna to trapilo a musel. A nechcel som to uz spravit. Nechcel som klamat a chcel som snou zit.

 

Asi to je uz vsetko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Loz ma kratke nohy.............skor ci neskor vela veci vyjde napovrch....navyse zeny sa casto riadia intuiciou a vela veci vycitia. Aj to ked sa ich partner zaujima o inu zenu. Takze neviem, ci je dobre klamat vo vztahu. Ked su spolu partneri dlho, vedia ako na seba reaguju, reakcie jeden druheho poznaju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie vždy ( má lož krátke nohy ), niekedy je milosrdná lož lepšia ako pravda ...

 

partneri sa poznajú, a keď si venujú čo len najmenší záujem, zistia že niečo nie je v poriadku, mnohí zistia už zmenu vzduchu, zmenu atmosféry, najmenší náznak zmeny nálady .... ale to nemusí byť vždy nevera, a ani vždy nie je ...

 

dobrý je príklad pán Flinstona z inej témy ( požičiam si ho ) http://forum.freespa..._25#entry187876

... signály prijíma, ale úplne špatné, aj po takmer 30 rokoch manželstva úplne špatné, s neverou to nemá spoločné nič.

 

v tomto prípade súhlasím s doktorom Plzákom: zatloukat zatloukat zatloukat ...

keď len nevera nezašla príliš ďaleko, to sú nezachrániteľné prípady, a nestoja o záchranu, tam nie je o čom debatovať ...

 

ale iné prípady, keď v zápale pravdovravnosti za jedno potknutie má partner nutkanie ísť sa spovedať svojmu partnerovi a tým sa on bude cítiť čistejší a blaženejší, a partner hlboko v bahne ...

jedna náhodná nevera by sa dávno zabudla, keby sa partner spovedajúci sa necítil cnostnejšie, že sa "vyspovedal" ... nikto by o nej ( nevere, náhodnej, jednej, žiadnej dôležitej ) nevedel, a manželia by žili šťastne až kým by nepomreli ...

 

starý doktor Plzák mal pár manželiek, aj práve preto rozumel vzťahom ako málokto, a okrem toho bol skutočný jedinečný odborník, dnes sa priveľmi rozhadzuje s neverami a spolužitím, všetko ako na páse, ... tým nehovorím, že nad neverou treba prižmúriť oči, nič sa nedeje a že ju schvaľujem či čo ...

 

toto je skôr o prípadoch, keď sa toho veľa nedialo, a zatloukat je najlepšia cesta, ako nezabiť a nezničiť myšlienky a dôveru a istotu svojho partnera ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nevera, práve dnes na túto tému spomínal kolega čo sa stalo jeho kamošovi:

boli aj s frajerkou niekde na diskotéke, on zašiel na WC, cestou odtiaľ stretol známeho a dali spolu na chvíľu reč, a potom zistil že frajerka niekam zmizla - myslel že tiež išla na záchod, tak si išiel von zapáliť. keď vyšiel von prvé čo uvidel bola frajerka ako sa intenzívne oblizuje s jemu neznámym týpkom, prišiel k nim, týpka poklepal po pleci, slušne sa predstavil a povedal: Ďakujem ti že si mi ukázal aká je to pi.. potom pokojne odkráčal smerom preč.

 

tomu hovorím elegantné zvládnutie situácie :thumbsup:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tomto prípade súhlasím s doktorom Plzákom: zatloukat zatloukat zatloukat ...

 

Co to pomoze, ked budem ma indicie zatlciem ja.

 

Priklad- nemam rad neveru- my so zenou si sme si to raz otocili. OK. Ale su to roky, ale moze to byt aj teraz ale ako to budem riesit?

Tp by bol pruser -kvoli takej pic.. vine rozbit rodinu - ked chcem dobry sex budem ho mat aj teraz (10 minut) moja zenska podobne.

 

Inak ja som zatloukal vysse roka a zena tyzdna?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja nehovorim ze neveru uznavam,len kto chce nech si uzije,zasadne sa riadim heslom uzivat si kazdy den akoby bol posledny.som clovek,ktory by asi tazko podviedol zenu,ale ko sa hovori nikdy nehovor nikdy :zubiska: dnes tu clovek je zajtra byt nemusi,to je cela podstata veci,uzivat si zivot nie len v zmysle nevery :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uzivat si kazdy den akoby bol posledny? :)

keby je den posledny, tak sa modlim, olutujem hriechy, idem na spoved, nech si potom radsej uzivam celu vecnost

 

o nevere, myslim, ze treba byt verny, ale ked niekto padne, treba pozerat co je lepsie pre partnera. ak je silny, mozno aj pravdu, ak by mu to ublizilo, tak nepovedat a este si dat aj tu namahu, aby nemal ani sancu vycitit. je to narocne a je s tym mozno tazko zit, ale to je uz zasluzeny trest ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano uzivat si kazdy den akoby bol posledny jose,pretoze nemame napisany datum kedy sme tu posledny raz ;) keby je den posledny,ved v tom je ten hacik ze nevieme kedy je posledny.nevera je u mna nevera ked muz klame svoju zenu alebo opacne cely zivot a nepride sa na to.to je nevera ;) starat sa o rodinu a niekde mat milenca/ku.lenze taki ludia musia mat talent na klamanie,silne nervy,a davat pozor na vsetko :zubiska: proste profíci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozeram co pisem.

starý doktor Plzák mal pár manželiek, práve preto rozumel vzťahom ako málokto, a bol skutočný odborník, dnes sa priveľmi rozhadzuje s neverami a spolužitím, všetko ako na páse, ... tým nehovorím, že nad neverou treba prižmúriť oči, nič sa nedeje a že ju schvaľujem či čo ...

 

to nieje moj text - je od game. Mne je plzak volny aj kvoli tomu co si pisala. Takych ludi co mali 5 zien bolo kolko 50%? A co? Ja som mal tri. A mozno aj ked dve skoncili len po jednej noci si na mna - ci si ma nepamataju.

 

Ine som chcel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doktor Plzák nebol ženatý päťkrát, a rozhodne to nebol len tak niekto, kto tára do vetra ...

Koloval o něm mýtus, že byl pětkrát ženatý, ve skutečnosti byl postupně jen dvakrát ženatý. S první ženou, Eliškou, se oženil roku 1949. Byla dcerou továrníka a poznal se s ní jako student lékařství v psychiatrické léčebně v Bohnicích, kde působila jako sociální pracovnice. Po svatbě bydleli oba v Kroměříži, kde oba pracovali v téže léčebně, později oba pracovali na klinice v Horních Beřkovicích. Manželka nejprve kvůli původu nemohla studovat, pak však vystudovala práva a stala se úspěšnou advokátkou a manželství skončilo rozvodem, protože Plzák při své funkci potřeboval manželku, která by byla doma. S její novou rodinou však uchoval přátelské vztahy. Druhá manželka, půvabná, veselá a pracovitá Ema, byla o 24 let mladší než on, znal ji od jejích 4 let a v době svatby v roce 1972 pracovala jako prodavačka televizorů v Bílé labuti. Vybral si ji proto, že nechtěla dělat profesní kariéru, a manželství vydrželo téměř 40 let.

dlhé roky publikoval, viedol rubriky v novinách aj pre ľudí mimo svoju prax, a nikdy neodflákol odpovede ... kedysi dávno som pravidelne čítala jeho rubriku, odpovede na otázky čitateľov v Mladém světě a inde, dokonca mám nejaké výstrižky uložené dodnes, kdesi, a dokonca si jeho niektoré odpovede pamätám ...

ako o ňom povedal doktor Radim Uzel :

Radim Uzel jej (doktora Plzáka) v oblasti manželského poradenství označil za naprosto unikátního odborníka, jaký nemá ve světě obdoby.

úplne laicky - po x rokoch čítania a sledovania jeho článkov, kníh a vystúpení a rozhovorov s ním - s ním súhlasím, a nesiahajú mu ani po päty autori kdejakých mužov z Marsu a žien z Venuše, a celej ďalšej plejády podobných kníh, to je zábavné čítanie, trochu utrasie v hlavách priority, ale Plzák prináša nečakané a jednoduché riešenia ...

doktor Plzák aj keď občas a dosť často s humorom, odľahčene, ale rozprával a písal zasvätene a veľmi vážne ...

takže keď sú neočakávané náhodné ojedinelé nevery to, čo doktor Plzák radí zatloukat, zatloukat, zatloukat, má pravdu ... prečo, to som rozobrala už vyššie ...

 

 

zdroj: http://cs.wikipedia..../Miroslav_Plzák

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čítala som Plzáka ešte ako mladomanželka, vtedy plná ilúzií som to akoby hodila z pleca na plece.

Dnes po dlhých rokoch manželstva hovorím, že má niečo do seba.

ja som teda nudne monogamný typ, v živote som starému nezahla, hoci príležitostí bolo dosť. Myslím, že ani on mne nezahol.

Ale ak by som sa aj dozvedela, že mi dakedy v minulosti zahol, aj tak by som s tým nič nenarobila, čo sa stalo, už sa neodstane a zbytočne by som mala ničiť niečo, čo je vcelku ok, kvôli nejakému deliktu z treťohôr? To by bola blbosť.

Ak by mi zahol teraz, tak určite by ma to nasralo, a nakoľko som dosť impulzívna osoba, asi by som mu povedala zopár teplých slov - ale v konečnom dôsledku by ma zlosť prešla a ak by šlo o jednoráziovú záležitosť, vedela by som sa ponad to povzniesť.

Ak by nešlo o jednorázovú záležitosť, potom by som zvážila pozvať slečnu / pani k nám domov na kafe, a zásobiť ju košom špinavého prádla môjho manžela, nech sa teda podelíme aj o toto, keď sa delíme aj o chlapa. A tiež postaviť ju k drezu s riadom. A tak dajako. Mohlo by to byť zaujímavé.

A keby som mala ešte malé deti, tak aj tie by som k tete doviedla, napríklad s tým, že mucko, ja idem ku kaderníčke, treba malýchj postrážiť, toť slečna ti isto rada pomôže, samozrejme, deti nestresovať nejakými výstupmi...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nezahol som a prilezitosti bolo - ja som nemal ziadnu prilezitost ale som pisal keby sa mi nejaka poskytne dam ju.

Plzak zatloukat - kludne . Je mi to jedno.

Klamat ci inak klamat - je to jedno

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Pamätáš na ten deň, ty, ja a náš malý sen,

že zostárneme spolu a vysmejeme smolu,

snáď budeme šťastní,

až pokým jeden z nás dvoch nezaspí,

zázrak, že sme sa takto našli,

malo to byť minimálne navždy,

mali sme kopec plánov,

kostol, obrúčky, naše "Áno".

Chcel som ťa vedľa seba každé ráno,

len ty si mala na mňa návod,

že vraj ma nevymeníš nikdy,

a neurobíš nikdy krok chybný,

ja som tomu veril jak malý,

ty si tá pravá a ja som ten pravý,

a že si budeme verní, úprimní,

každý jeden taký vzťah chcel by,

veľmi dokonalá predstava,

nájsť šťastie to sa každému nestáva,

a žijem len pre teba, ty pre mňa takisto,

prešli sme rečami, intrigou, závisťou,

ľudí, ktorí chceli nás rozdeliť,

zatiaľ čo my sme sa im smiali v posteli.

 

Mal to byť príbeh o nás dvoch,

dve knihy, spoločný názov,

v polke rozprávky zmenila si dej,

zabila si ma a poslala k inej.

 

Mal to byť príbeh o nás dvoch,

dve knihy, spoločný názov,

v polke rozprávky zmenila si dej,

zabila si ma a poslala k inej.

 

Ale niečo sa stalo,

niečo čo nečakal nikto z nás, aspoň ja nie,

ale stať sa to malo,

tvoju pravú tvár ukázal čas až,

musela si ma milovať moc,

celý život so mnou ti stál za jednu noc,

s iným, že vraj alkohol,

teraz to ľutuješ, stalo sa to náhodou.

Ty si nechcela vtedy, teraz nechcem ja,

to čo dával som ti, už ti nechcem dať,

choď si pripiť na nás, že už nie sme dvaja,

ale na tvoju blbosť, si pripijem aj ja,

nepros už, pomaly zabúdaj,

ja ti odpustím, ale nezabúdam,

jediné, čo môžem pre teba spraviť,

je, že sa usmejem a pekne odzdravím.

 

Mal to byť príbeh o nás dvoch,

dve knihy, spoločný názov,

v polke rozprávky zmenila si dej,

zabila si ma a poslala k inej.

 

Mal to byť príbeh o nás dvoch,

dve knihy, spoločný názov,

v polke rozprávky zmenila si dej,

zabila si ma a poslala k inej.

 

Mal to byť príbeh o nás dvoch,

dve knihy, spoločný názov,

v polke rozprávky zmenila si dej,

zabila si ma a poslala k inej.

 

Mal to byť príbeh o nás dvoch,

dve knihy, spoločný názov,

v polke rozprávky zmenila si dej,

zabila si ma a poslala k inej.

 

Pozri sa, padá hviezda, niečo si želaj, ale mňa nie,

ani ten najväčší zázrak ma nevráti späť k tebe, zbytočne zahodíš prianie.

Pozri sa, bolo krásne nám aj, nehovorím že nie,

ale za tých pár rokov všetko sa zmenilo a už patrím inej žene.

Pamätáš na ten deň, ty, ja a náš malý sen,

že zostárneme spolu a vysmejeme smolu,

ale smola ťa vysmiala, povedz mi teraz, čo si tým získala,

a bolo to len tvojou vinou, ja som dnes šťastný, že zaspávam s inou.

 

NIe je to uplne blby text.

http://www.karaokete.../pamatas-427570

 

Ale chapec je ### a velky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov