Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky



Takže kto dokáže nejesť aj keď na to má, tak môže schudnúť. Takže nič ťažké.


Fakt nič ťažké? A ty koľkokrát si dokázal nežrať aj keď si mal peniaze? Podarilo sa ti to aspoň RAZ v živote? Tebe, čo prežereš aj posledných 30 centov, čo máš na účte? Ti vravím, ak máš o chudnutí len trepať alebo mudrovať, tak radšej zmizni lebo ťa zmiznem ja.
  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, Tomáš napísal:

Ale nič to nemení na fakte že ak nejem tak reálne chudnem. Takže kto dokáže nejesť aj keď na to má, tak môže schudnúť. Takže nič ťažké.

Vaaazne? Co nepovies. Prave si objavil ameriku. Myslis si, ze iba ty chudnes ked nejes? Ze ini co, priberaju ked nejedia? Trapko. Nevedel som, ze chudnutie zavisi od toho kolko mas penazi. Myslel som si, ze je to otazka pevnej discipliny a odhodlania. 

Takze nic tazke. 😂😂😂😂 Pre teba nie je tazke jedine sa stazovat sa, zavidiet ostatnym a nemat peniaze. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 2. 2. 2021 at 17:39, Tomáš napísal:

Ale nič to nemení na fakte že ak nejem tak reálne chudnem. Takže kto dokáže nejesť aj keď na to má, tak môže schudnúť. Takže nič ťažké.

jeden gazda sa vraj rozhodol, že odučí koňa žrať. Kôň bol najprv hnevný, potom postupne sa upokojil a ostal veľmi rotký, a naozaj sa odučil žrať. Ibaže chyba. len čo sa to úplne odučil tak skapal. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dnes ráno som navážil 79 kg. @Brav koľko vážiš ty? Teda @Tomáš.

Ale ináč je to super, čo som predtým jednu staršiu košeľu zapol akurát na pupku, teraz mi pripadá ako keby mi ju niekto vymenil a dal do skrine o 3 čísla väčšiu :laugh: 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja stále držím tých 112 a aj sa čudujem po tom ako som sa napchával v poslednej dobe, nemal som ani pohyb v práci keď som maródoval nedávno. Rátal som že bude viac. Ale idem zase chudnúť keďže nastali isté situácie ktoré sú opísané v príslušnej téme a podstatná je posledná veta príspevku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 17. 2. 2021 at 14:11, Jovzin napísal:

uff tak to ja so  70Kg,  asi by som tu velmi nemal ani pisat :D

Jasne, ze namal, co tu provokujes? 😁😁😁 

Ja sa najlepsie citim pri 73-74kg. Tak mam co robit, 3-4kg musia ist dolu. V poslednej dobe vsak len obedujem, ked som doma, tak ani moc nestiham a vecer po siestej uz nechcem jest. Osvedcilo sa mi pri sladkostiach jest ich modelom 5:2 teda 5 dni nejest a dva dni si co to dat. Ale nie tolko, aby som doplnil zasoby za tych 5 dni 😂 realne mi trva tak dva tyzdne, kym sa vaha zacne hybat dolu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

my sme s manzelom chceli schudnut počas môjho 4. mesiaca s mojim prvym babatkom a chceli sme skusit proteinovu dietu, ale nikto nam nechcel garantovat ani vysledky ani bezpecie mna, manzela a hlavne babatka... az potom sme jeden den s manzelom pozerali na jojke supermama a tam bol pan doktor Slavomir Belcak, ktory tam hovoril o proteinovej diete. Rozhodli sme sa ju vyskusat a fakt uz nikdy nic ine. On sa o nas staral aj cez vikendy so svojim osobnym tel. cislom.. manzel schudol 18 kg a ja 5 kg bez akehokolvek cvicenia a vsetci sme zdravi ako rybicky.. keby niekto chcel kontakt tak na drslim.sk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som pijával proteinový müllermilch. Má aj proteinovú verziu že čoko-banán príchuť. Ale necítim že by ten protein niečo robil. Ja som myslel že z toho rastú svaly a také.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skus obmedzit prisun coly, sladkosti a inych hovadin o 90% a potom uvidis. 

Mullermilch nie je proteinovy napoj. Nevedel som, ze staci pit proteinovy napoj a porastu svaly a ine. 

@Sniper ty chlastas napoje, podla logiky hotoveho chlapa musis byt uz hora svalov, hotovy kulturista. Co ine ti este narastlo? 😁

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som pijával proteinový müllermilch. Má aj proteinovú verziu že čoko-banán príchuť. Ale necítim že by ten protein niečo robil. Ja som myslel že z toho rastú svaly a také.
...920620ef3a71e64bb5a2a3869d2f0ace.gif

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale necítim že by ten protein niečo robil. Ja som myslel že z toho rastú svaly a také.


Tebe akurát len ten mozek z moráka môže rásť.

Z proteínov rastú svaly, ale nie tak, že pár krát zdvihneš železo, ktoré zanesieš do zberu, treba cvičiť veľa a pravidelne. Len pre chudnutie netreba cvičiť, proteíny zasýtia, takže nemáš potrebu sa napchávať. By som ti to nepísal, ale si tak blbý, že si to ani vygúgliť nevieš.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

nechce sa mi ani trochu, ale skoro každý deň sa donútim si zacvičiť. A keďže nemám električenku, neoplatí sa mi teraz, keď aj tak moc sa nikam nechodí, tak kam musím ísť, tam idem pekne po svojich. Neprežieram sa. Ale ani deko dolu. Ja tu síáce v ej téme o obedoch vyváram všeličo dobré a aj si to dám, ale za také porcie sa mi celý náš ústav smial, ešte keď sa nerobilo z domu. To aj moja 6-ročná vnučka zje viac...a tých sladkostí zas tak moc tiež nepojem. Tak neviem. 

 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes mi lekár vysvetľoval, /a nejde o anorexiu/, že za istých podmienok sa môže aj chudnutie vymknúť z rúk a ťažko ho zastaviť.
hlavne pri vynechaní proteínov.
na druhej strane priveľa proteínov ničí obličky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mám nejaký 77-78kg. Potrebujem dať dolu tak 5kg. Idem jesť menej sladkostí a sladených vôd. Verím, že do mesiaca prídu výsledky. Pripomeňte mi niekto prvého mája akú mám váhu :D

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To sa mi zda malo,  aj navek treba trochu pozerat :-)

Dospely chlap v strednom veku by mal pri vyske 178 centi vazit cca 76 -78 centi... povedzme tak okolo 40  rokov... aspon to tak byvalo mormalne. Mozno uz nie je :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov