Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

pred 42 minútami, buky napísal:

To je aj môj príklad :smile1:  Lietanie pre mňa droga. Nenormálne zážitky spojené znižovaním váhy. Dokedy to však bude trvať neviem, dlho asi nie.

Koketoval som aj z myšlienkou lietania. Musí to byť fantastický pocit slobody. Kedysi som sa venoval horolezectvu. No dnes sa mi točí hlava, keď vyleziem na rebrík. Od určitého veku sa začne človek konfrontovať s tým, či ešte dokáže to, čo kedysi. Pre mňa je to výstup na Ľadový štít. Viem, že to už asi neuskutočním. Dnes chápem, že hodnoty sa dajú nájsť aj v menej extrémnych aktivitách. Stačí, ak si uvedomím, že to čo robím, môžno robím už posledný krát. Napríklad sex.  

Najrozumnejšie je robiť v živote to, na čo má človek predpoklady. Stratou testosterónu a intelektu príroda predurčila človeka k hre z vnúčatami. A tie si to užívajú. 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 minútami, Tono napísal:

 Musí to byť fantastický pocit slobody. 

Tiež som si to tak predstavoval. No má to svoje muchy. Nadriem sa pri šľapaní ako mula a potom let trvá niekedy len 5 minút. A to som rád, že som  nepristál na strome (už sa stalo) Niekedy som po lietaní tak vystresovaný, že nedokážem zjesť ani rožok. Je to hodne adrenalínu ale aj endorfínu. Navyše sa musím udržať v hmotnostnom limite kvôli veľkosti padáku. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 14. 12. 2020 at 19:53, Tono napísal:

Mozog je "sviňa" a chce, aby sme ho stále odmeňovali endorfínom. A jedlo je tá najjednoduchšia odmena. 

Niečo na tom bude. Podľa mňa ale záleží aj na metabolizme. Ak sa vrátim do mladých čias, tak som zjedol popri normálnej strave neuveriteľné množstvo sladkého a bol so chudý. Od 20 tky som si držal na 180 cm výšky stabilnú 82 kg váhu bez toho aby som si kontroloval  príjem kalórii. Pritom som nemal fyzicky namáhavú prácu. Teraz po 50 tke sa dostať na váhu 82  je vlhký sen :smile1:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dnes ráno váha ukazovala 83.

cca 9 kg pod mojim "rekordom".

Dňa 6. 12. 2020 at 18:40, Sniper napísal:

Ja som mal ešte niekedy minulý mesiac niečo okolo 92, teraz mi to pláva okolo 87. V januári ak by to bolo okolo 82, tak by som bol celkom spokojný.

aaaaa pozerám, že presne pred mesiacom, som odhadoval 82. Ale aj tak dobre :smile1:

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 hodinami, Sniper napísal:

Dnes ráno váha ukazovala 83.

cca 9 kg pod mojim "rekordom".

aaaaa pozerám, že presne pred mesiacom, som odhadoval 82. Ale aj tak dobre :smile1:

 To je aj môj prípad, akurát sa stále držím na 92. Bude to ťažký boj, sladkosti som už prestal užívať, do roboty aj z roboty pešo (spolu10 km) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 7 hodinami, buky napísal:

To je aj môj prípad, akurát sa stále držím na 92.

Je to hlavne o strave, ja na raňajky si dávam cca 2,5 deci vody s aloe a proteínový kokteil, to isté na večeru. Jedine obed jem bežné jedlo. Každý deň sa idem von prejsť aspoň tak na hodinu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mám tento od Herbalife. Je veľa príchutí, ja buď čokoládový alebo laté. Niekedy v novembri som mal 92, teraz mám okolo 83kg. Záleží kedy sa vážim, mal som aj 82, ale kilo hore-dole v priebehu dňa nehrá rolu.

herbalife-nutrition-late.jpg

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
Dňa 7. 1. 2021 at 19:58, Sniper napísal:

Ja mám tento od Herbalife. Je veľa príchutí, ja buď čokoládový alebo laté. Niekedy v novembri som mal 92, teraz mám okolo 83kg. Záleží kedy sa vážim, mal som aj 82, ale kilo hore-dole v priebehu dňa nehrá rolu.

herbalife-nutrition-late.jpg

ty máš herbáč? Dobrá voľba. ja to striedam s LR, aj oni majú podobné kokteily a nápoj Aloe Vera, tie od herbáča mi trochu viac chutia, ale aj tie od LR sú dobré. Ale herbáč má väčší výber. naposledy som mala čokoládu s pepermintom, niekedy si do toho namixujem jahody alebo maliny, k jahodovému pasuje pol banánu. Dobré to je aj s nízkotučným jogurtom zamiešať. Kedysi som mala celú tú kúru, a vtedy som to mala na udržanie hmotnosti, ale aj tak som vtedy bez toho, aby som to chcela, stratila pár kíl, ale to som nemala 58 kg ako teraz, ale 52 a z toho som zhodila. Ale podstatné je to, že mi klesol zlý cholesterol a vpratal sa do normy. 

Len ešte jedna poznámka: treba dodržiavať pitný režim. To mne sa nie vždy darí. Ale kokteilov sa nemienim vzdať ani už ako penzistke. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 50 minútami, Vilma Flinstonova napísal:

vtedy som to mala na udržanie hmotnosti, ale aj tak som vtedy bez toho, aby som to chcela, stratila pár kíl, ale to som nemala 58 kg ako teraz, ale 52 a z toho som zhodila.

Ja som už cca 10 kg pod mojim rekordom. Ešte chcem dať dole pár, ale už moc nie, uvidím koľko, aby to bolo tak ako potrebujem.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Sniper ja by som rada dala preč tak 5 - 6 kíl, ale u mňa už je to aj vekom. teraz mám trocha iný metabolizmus ako pred 10-15 rokmi. Ale dávam si to ráno namiesto raňajok, a aj mi to chutí, aj - dúfam - prospieva. Možno keby ešte aj večer...ale to už by asi Flinstone z kože vyskočil.

 

pred 50 minútami, Tomáš napísal:

Finom sú tie herbalajfy aj mne to raz ponúkali že aj kakaové je že namiesto sladkostí.

akým Finom? inak ono to síce ide do peňazí, ale čo iní minú na rôzne hlúposti, ktoré zas mňa nelákajú, to ja dám do tohoto, do fitka (keď funguje) a do masáží. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano?? A koľko si schudol? To tvoje chudnutie sa odvíja od toho koľko máš TERAZ peňazí, keď nemáš, týždeň nežereš, potom príde výplata, tak sa zase vyžereš na pôvodnú hmotnosť a možno aj viac. Toto nie je chudnutie, takže ak nemáš k téme nič užitočné, nezavadzaj tu.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 40 minútami, Tomáš napísal:

Nejesť! To sa mi vždy osvedčilo.

Presne, nejesť. Lenže nie tým spôsobom ako ty. Ako kompas si, len sa neriadiš magnetickým severom, ale tým či máš či nemáš peniaze. Chudni, keď máš peniaze. To budeš frajer. Takto si iba úbožiak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov