Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

Waaaauuu krtkovú tortu milujem aj jáááá. Keby som na ňu mal a nebola by zavretá cukráreň kvôli matovičovim nariadeniam tak fúúúúú.

Ja sám som sa cítil dobre ako 73kg človek. Taká váha mi vyhovovala.

lahkytomas73kg.jpg.9a15f58cfd11470c1b217faaf49e7749.jpg

Samozrejme viem že game povie: aaach zase tá ladvinka a sandále... Ale podstata je ako som vyzeral vtedy a koľko som sa bicykloval? Teraz kebyže s tými 111 kilami sadnem na galuskáč, tak jazdím na ráfikoch!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kupil si si za svoje?

Vlastne to je jedno.

 

Pozri sa na seba.

Nebol si korba ale vyzeral si normalnejsie. Osatenie neriesim, ak ti to vyhovovalo, prosim

Ale mal si zuby, vedel som kde ti konci tvar a zacina krk, nebol si nechutne tlste makke prasa.

Mal si normalny bicykel, nie nieco zo smetiaku, mal si svoj konicek- cyklistiku. Teraz sadnes na bicykel ked potrebujes bagetu a tuzemak z pumpy. Nic ine.

Nezarabal si vela ale ani si nemal dlzoby.

Pozri sa kam si to dotiahol.

Zaujima ta len to co mozes zjest, vypit, vidiet v tv a ci ti niekto poskytne uver na to aby si mohol jest este viac.

Gratulujem.

Snad si na seba pysny.

 

 

...

 

 

 

 

  • Páči sa mi to 4
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 4 hodinami, Tomáš napísal:

Waaaauuu krtkovú tortu milujem aj jáááá. Keby som na ňu mal a nebola by zavretá cukráreň kvôli matovičovim nariadeniam tak fúúúúú.

Fuuu, dobre obaja vieme, ze aj keby neboli obmedzenia, tak by si si ju nedal, fuuu, lebo nie je splnena prva podmienka. Keby si na nu mal. Na druhej strane, kazde jedlo si mozes urobit sam. Avsak, ked ty nevies ani paprikaskrumpli urobit, co je "zakladna skola" tak ako by som mohol dufat v nieco ako vyssi level? 

Chlapeczjuhu ma uplnu pravdu. Vo vsetkom, co napisal. 

Ako si sa sem mohol dostat? 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bicykel stal okolo 8000 korun a kamos z Mostovej mal rovnaky a on ma na to naondil. Velmi vela sme sa bicyklovali. Isli sme na otocku z Galanty do Cachtic (pozrite kolko km to je) ale dost. Take 100-ky sme chodili bezne a vela sme sa bicyklovali na SK-HU-AT pohranici. Balaton sme obisli do kola. Aj neusiedler see a tak vselikde do Gabcikova, odtial do Petrzalky potom cez Rajku do Gyoru a cez Velky Meder naspat. Ja som velice vela nabicykloval. Dufam ze si to Proteus precita. 

Plus dodajte ze som menej jedol. Ja som nikdy zdravo nejedol ale tie mnozstva s terajsimi sa nedaju porovnat!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Precital som. Chvalit ta za minulost nebudem. Skoda, ze teraz take trasy nedavas. Mozes lutovat. Aj by som ti napisal ako si mas zaobstarat jazdenku a zacat, avsak ty chcrs vsetko a hned a kedze nemas volne uspory, tak sme hned aj skoncili. Na tvoju skodu. 

Neviem ake tam boli priemerky, ale to je teraz jedno. Skoda, ze nepokracujes. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Waaaauuu krtkovú tortu milujem aj jáááá. Keby som na ňu mal a nebola by zavretá cukráreň kvôli matovičovim nariadeniam tak fúúúúú.


Debilkoooooo! To akože z čistého platu 700 či koľko to máš, nemáš ani na poondiatu tortu? :D A prečo na ňu nemáš? Hádam nie kvôli tomu, že sa snažíš výplatu čo najrýchlejšie prežrať :D

A čo má Matovič spoločné s tým, že cukrárne sú o polnoci zavreté?? Ty to máš celé akési dopletené :D Pokiaľ viem, všetko normálne funguje, len si to musíš zobrať so sebou.

Ale aj tak, celkom sa bavím na tom, aký chudák si, že nemáš ani pár eur na nejaký zákusok :D Trochu trápne, nemyslíš? :D
  • Páči sa mi to 2
  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 14 hodinami, Tomáš napísal:

 

lahkytomas73kg.jpg.9a15f58cfd11470c1b217faaf49e7749.jpgSamozrejme viem že game povie: aaach zase tá ladvinka a sandále... Ale podstata je ako som vyzeral vtedy a koľko som sa bicykloval? Teraz kebyže s tými 111 kilami sadnem na galuskáč, tak jazdím na ráfikoch!

Dnes by si bol s ladvinkou za trendy chlapíka. Len teda krížom cez hruď treba :zubiska: 

Otázne, či má toľko vôle aby obopla Tvoje nové telo :ermm:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ináč máte pravdu. Musel som prestať nosiť ladvinku lebo ma už neobopne ani okolo pása! Takže na margo ne-chudnutia toľko. Ale stále sa čudujem že nikto (z fórumáčiek) neokomentoval sandále... Game mala stále problém so sandálmi a trištvrťovými nohavicami. A s tými trištvrťákmi, aj tam som ich mal. Ja ich mám veľa lebo sú pohodlné len nie práve trendy.

Tepláky a trištvrťáky sú to jediné čo mi vydržalo lebo sa roztiahnu a prispôsobia telu. Ale inák už sa do ničoho nezmestím. Rifle, oblek atď. Ja som mal vtedy veľkosť medzi L a XL a teraz mi je XXL akurát.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sa čudujem čo tvoje sandále majú mať spoločné s chudnutím. Takže sa aj ty vyjadruj k téme a nie že vo všetkých témach kam prispievaš sa bude preberať prečo si taký neschopný.

Opasky stále máš na poslednej dierke, či aj tam si si musel nové vyvŕtať?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne tak, niektoré opasky už ma ani neobsiahnu... Ako jasné veľkosť nohy je na celý život rovnaká len viem že naše fórumácke žienky sa radi navážajú do sandálov :rolleyes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikdy som z nadváhou nemal problém. Dôvodom bolo zrejme to, že som robil prácu, ktorá ma bavila a na jedlo som akosi "zabúdal". Keď som išiel na dôchodok, predstavoval som si, že si budem užívať. A prvé, čo sa zmenilo, bola zrazu nuda. Nie preto, že by som sa nemal čím zamestnať, ale nerobil som to, čo ma bavilo a naplňovalo. A objavil sa pocit, "vlčieho" hladu, začal som v noci "navštevovať" chladničku a nezamestnaný mozog začal neodbytne riešiť otázku, "čo by som si ešte dal pod zub". Takže u mňa sa stalo jedlo odmenou mozgu za to, že ho už neuspokojujem tým, čo ma kedysi bavilo. A tak som znova začal pracovať. Robím to, čo ma baví a často od rána do noci. Viem, že je to hlúposť. Peniaze ma už nemotivujú, ale dávajú mi ešte pocit, že moja práca má zmysel.  Už ani neviem na čo ich minúť, lebo ma už nič iné nebaví, ani neteší. Stačí na tabak a 0.5 l vína pred spaním. Inak by som prepadol depresii a zrejme aj obžerstvu. 

 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 23 minútami, electric blue napísal:

okrem vína a tabaku ti nič iné neprináša relax a rozptylenie? :biggrin:

Ešte myšlienka na smrť. Je to taká upokojujúca predstava kontinua, z ktorého som sa zrodil a do ktorého sa znova vrátim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to sú silné stimuly. aj jedenie. ale pohľad do zrkadla ani s nimi neznižujú depresiu. u tých menej jednoduchých osobností.

no jo, a chudnutie je práca, neviem, či k tomu stačí jeden stimul, alebo súhra viacerých.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 6 minútami, game napísal:

to sú silné stimuly. aj jedenie. ale pohľad do zrkadla ani s nimi neznižujú depresiu. u tých menej jednoduchých osobností.

no jo, a chudnutie je práca, neviem, či k tomu stačí jeden stimul, alebo súhra viacerých.

Mozog je "sviňa" a chce, aby sme ho stále odmeňovali endorfínom. A jedlo je tá najjednoduchšia odmena. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 minútami, Tono napísal:

Mozog je "sviňa" a chce, aby sme ho stále niečím odmeňovali. A jedlo je to najjednoduchšie. 

Konečne to napísal aj nestranný človek že prečo som taký aký som. Prečo neviem schudnúť a prečo je jedlo pre mňa riešením na všetko. Tu to máte čierne na bielom v citáte. Keď som smutný, zajedám depresiu; Keď som štastný, tak jem z radosti; keď sa mi niečo podarí, jem za odmenu; keď sa mi niečo nepodarí, jem na útechu; ... chápete, proste jedlo je taký univerzálny všeliek na všetko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, Tono napísal:

 Peniaze ma už nemotivujú, ale dávajú mi ešte pocit, že moja práca má zmysel.  Už ani neviem na čo ich minúť, lebo ma už nič iné nebaví, ani neteší. 

 

S peniazmi je to zvláštne, keď ich už máme, tak ich nepotrebujeme. Od 47 rokov mám problém schudnúť. V 50 som sa dal na paragliding čo sa splnil môj sen. Tak si zamakám a spálim kalórie pri šľapaní do kopca s 20 kg batohom. Momentálne naberám, šak sviatky a podmienky na lietanie až v sezóne (termika) Už sa mi podarilo zničiť 2 padáky, tak som skoro na mizine z výplaty do výplaty. No je to boj a o tom je život.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 21 minútami, buky napísal:

S peniazmi je to zvláštne, keď ich už máme, tak ich nepotrebujeme. 

Ja som už prekonal  "krízu muža v strednom veku". Kúpil som si motorový čln, spravil skúšky a vydal sa splavovať Dunaj.  Bola to drahá blbosť. Žena mi to ale nevyčíta. Možno preto, že som krízu neriešil v posteli, s inou ženou. Teraz sa vozím na motorke. Dúfam, že z pod prilby nikto nepozná môj vek. Nedávno som však "položil" motorku na zem a nedokázal som ju zdvihnúť. Bol to trapas, keď mi okoloidúci pomáhali.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 13 minútami, Tono napísal:

   Žena mi to ale nevyčíta. Možno preto, že som si krízu neriešil v posteli, s inou ženou.

To je aj môj príklad :smile1:  Lietanie je pre mňa droga. Nenormálne zážitky spojené znižovaním váhy. Dokedy to však bude trvať neviem, dlho asi nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov