Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

Ano to. Ovsene vlocky. Len ja som nevedel ako sa to vola mozno ani teraz to nepisem po madarsku to volame müzli (game preloz to) n to si tam pridava a mne odporucal to tiez.

 

Schudol z toho a odporucil aj mne. Vsak jemu slo o chudnutie a velmi chcel schudnut a aj sa mu podarilo ulravenim stravy. Aj obedy je ine pouziva nejake ine typy muk atd.

Mne ide tak ze par kil vzdy dam dole a potom hore take jojo efoktove. Z bezneho jedla nepriberam len ked sa dostanem dobrotam co je zhruba dva tyzdne po vyplate.

 

Steak, ryba, slanina a este k tomu grilovane to milujem. Vcera sme mali grilovacku pikantne spekacky a parky.

 

Schudol nie preto, ze zrazu zacal jest musli. Ale ze celkovo zmenil zivotospravu. Uz len to ze si pripravuje jedla zo "zdravsich" typov muk je velky pokrok. Nehnevaj sa, u Teba vsak nehrozi, nakolko ty mas problem prejst zo sladenej vody na obycajnu.

 

Spekacky a parky? Pozeras si aj ich zlozenie? Zvacsa muka. Teda v Tvojom pripade tipujem, nakolko tie s najvacsim podielom masa aj nieco stoja.

Takze nie je grilovane ako grilovane.

 

Jojo efekt pride vzdy. Dolezite je zmenit zivotospravu, nie dietovat mesiac, radovat sa ako padlo dole par kil. Ked nasledne nabehnes na povodny rezim, mozes pribrat na vahe aj viac, nez si mal predtym.

 

Ak chces schudnut, prve kila pojdu dole ak obmedzis muku (vyrobky z nej), zemiaky, ryzu, jednoducho sacharidy. O vyradeni sladkosti snad netreba viac debatovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano vypada to tak ze vsetci na tomto fore su na tom lepsie ako ja. Raz sa mi stalo presne to co doll pise ze schudol som (kedze som sa vazil presne si pamatam cisla) mal som povodne 73kg na vysku 180cm. Zacal som priberat a zrazu som sa zbadal ze mam 80kg, potom pri dalsom vazeni uz bolo 86kg, tak som nahodil dietu ze som skoro nic nejedol (deteraz sa cudujem ako som to dokazal) a bicykloval som kazdy den aj 4 hodiny aj cele popoludnie, a 6 kil som dal dole behom dvoch tyzdnov! To bolo uplne ultrarychle keby som to vydrzal este 2 tyzdne tak dam dole 12! Ale ako som nabehol na stary rezim behom chvile pribral naspat a este sa to ani nezastavilo na 86 ale islo ze 93 az doteraz ze 104 naposledy. To bolo naposledy co som dokazal schudnut. Tazky som?

 

Iskra ved lubim cesnak, vzdy jem langos s cesnakom a to je tiez zelenina a do americkeho hotdogu davaju salatu a cibulu. Takze dodrzujem aj to jem zeleninu. Teraz ma to napadlo ze langos mavam s cesnakom a hotdog s cibulou a salatom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kks, co je moc, to je moc.

 

Znova nadobudam pocit, ze si z nas Tomas robis poriadnu prdel, lebo toto napisat, takto sa tvarit, to sa snad ani neda.....

Robi z nas debilov a my mu to tyzden co tyzden po novom vysvetlujeme ......

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len pekne trpezlivo vysvetľujme ďalej. :) Mne už je to aj smiešne.

Tomáš, každý z nás si musel vybojovať, čo má. Nikto nedostal nič len tak zadarmo pre svoje pekné oči. Ani prácu, ani peniaze, ani chlapa/ženu, s ktorým/ou si založil rodinu, ani zdravie, všetko, čo máme, si udržiavame a často to nie je bez námahy. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsak langos jem vzdy cesnakovy a cesnak je zelenina dokonca je aj na tom zoznme co mi niekto linkol. Dnes ideme s kamosom na trdelnik a potom sa odvazim lebo som sa uz mesiac nevazil. Naposledy bolo 104 kg. Co tipujete?

 

Ale mam velmi dobru spravu teda zlu ale efekt bude mat dobry. Vcera som mal vyplatu, poplatil som vsetko co treba, ucty, dlhy, plus vydavky na to ze 2 tyzdne je doma kamos co zije v anglicku, kazdy den niekam ideme, nieco podnikame a dnes mam uz len 40 co zostalo to znamena ze bude len domaca strava, ziadne hluposti a nebudem mat na vyber. Takze uvidime kolko schudnem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujimave. Nemenilo sa nic. Stale 104.

 

Nakoniec z toho trdelniku bola este bravcova pecienka v zemli s cibulou a horcicou, nutelova palacinka so slahackou, plechovka pepsi a nakoniec ten kakaovy trdelnik. Takto vyzeraju moje ranajky ked mam peniaze...

 

Mam jednu teoriu neviem ci je to tak ze telo ma nejake maximum po co pribere a ked dosiahne to mnozstvo uskladneneho tuku tak uz viac nepotrebuje a neskladuje. Lebo od 105 som tazssi nikdy nebol. Jem stale rovnako. Zo 73 sa to vypracovalo na 104 potom to zastalo a bud som schudol naspat na 95 a znova pribral na 100 ale tych 104 neprekrocilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je smutne ze Ta tych 104 kil akosi netrapi. Resp tesi Ta fakt ze viac to asi nebude.

Riesis ako schudnut, ale nemas hanby tu napisat kolke peniaze prezeries ked mas vyplatu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja skusam toto.

 

http://www.aktuality.sk/clanok/255630/staci-90-sekund-video-s-cvikom-ktory-efektivne-precvici-vase-brucho/

 

Nie je to tazke dokazem to ja v pohode - bez toho aby som tlacil na nohy. Aj zena ,aj chalan. On nazaciatku sa nevedel naklonit - ci zrovnat nohy. Ale da sa to relativne rychlo naucit - ake vysledky budu neviem. Ale su to zaujimave cviky.

 

Zena mi tvrdi ,ze na tej fotke je ten cvicitel - mne sa to nezda. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeho raňajky by mi stačili na celý deň...len nechápem, že sa nedokáže kontrolovať. Chápem, ak človek občas dostane chuť si zamlsať, dobre...ale furt? Potom nie čudo, že vyzerá ako súdok na nôžkach...alebo sa mýlim? Môj švagor má tiež 105 kg, ale má skoro 2 m výšku a cvičí s činkami, čo má, to má svaly a vyzerá veru impozantne a na neho si hocijakí odkundesi netrúfnu. Jemu stačí sa škaredo pozrieť a už sťahujú chvosty a dekujú sa, aby jednu nekúpili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na to sem pisem ze svami diskutujem o chudnuti. Moja dnesna vecera:
 

post-3-0-82596700-1465762962.jpg

Vidite, viem ja zdravo jest! Ak by ste sa cudovali preco som sa tak nahle zmenil tak budem machrovat ze aha dokazal som to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je v poriadku, že toto máš obed,

problém je len to, že ako vo všetkom, ideš z extrému do extrému.

tie lukulské hody po výplate vlastne teraz len odjedáš zeleninou. čo teda rozhodne neprekáža, ale bolo by dobre v tom aj vydržať ... čo nie je ľahké.

 

keď príde výplata či nejaký iný jarmok, neprekladať to dávkou kebabu, pečienky, trdelníka, litrov koly a nanukovými tortami a čokoládami a nutellovými palacinkami .. je to ťažké, ale môžeš pritom jesť aj mäso, treba aj bielkoviny, aj zeleninu, aj ovocie, vynechať biele cukry, bielu múku: kdejaké pečivká a trdelníky a rohlíčky a plnené rohlíčky a kebaby ...

keď musíš, daj si obyčajný chlieb, podľa možnosti nie biely. nič viac, len to, čo tu píšeme donekonečna.

už pred rokom sme písali, že do roboty možno ísť s chlebom s maslom a zeleninou, a fľašou citronády či minerálky ... nie plnenými rohlíkmi a fľašami koly ... to všetko k tomu patrí.

 

a trochu si to ustrážiť. nemusíš hladovať, pravidelne, všetko, čo telo potrebuje a vyvážene.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pokojne si môžeš na tú zeleninu nakvapkať trochu oleja a pokrájať Tofu (obsahuje veľa proteínov, zložky, z ktorých sa priberá, takmer neobsahuje. a olej je dobrý na to, že podporí vstrebávanie užitočných látok z tej zeleniny. To, že si raňajkoval zeleninu a obed si tiež mal taký, ti chválim, len ešte tak pri tom vydržať.

Pokojne si do toho môžeš nakrájať aj nejaký tvrdý syr s minimálnym množstvom tuku, dobrý je aj nízkotučný tvaroh.

namiesto kebabu či langoša si kúp chudú šunku s vysokým obsahom mäsa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano taka sunka je Tibor mi to ukazoval ze tam je cez 90% masa takze minimalne umeliny, lepok, a podobne z coho sa pribera. Cola nici kosti ti mi zase Pata povedala.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pata je zenska co si mysli ze ked sa robi velka vegetarianka a pod. Tak je najmudrejsa a ze zdravo je lebo nadava na coca colu. Inac existuje nulova cola co nema cukor. Tu aj Tibor vypije pricom on je fanatik na chudnutie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov