Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

Počúvaš, resp čítaš sa? Tuná onanuješ nad nanukovom tortou, aký je to neskutočný pôžitok, v druhej téme nariekaš aké si tlsté lenivé nechutné prasa.

 

:cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomáš, môžeš si vybrať, alebo sa začneš stravovať rozumne, alebo budeš tlstý ako prasa. veľa možností na výber nemáš... teda jedine že by si mal metabolizmus ako ja, že nepriberiem ani keby som jedol čokoládu natretú bravčovou masťou, B)  ale to ty nemáš... tak sa už konečne rozhodni čo vlastne chceš, nevyplakávaj na fóre, ale konaj...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chcel by som metabolizmus ako clovek2 a bolo by to vyriesene. To aj zavidim ze niekto ma taky metabolizmus a nevyuzije to.

 

hej ludia maju rozny metabolizmus..ale maju poniektori aj zdravy rozum..a to co jes ty..by asi rozhodilo kazdy metabolizmus..ze to dokazem bez pribratia stravit neznamena, ze mi to aj prospieva :P

 

ja zatial minus1 kg..a to mam za sebou narocny vikend..ale rovnako ako lopata, ked mam chut zozrat nejaku sladkost tak si poviem..kurnik, Hellé, uz si jak Tomas..spamataj sa!!!

 

a ked tak rozmyslam mam neskutocne stastie, ze mi pizza, cola, nanukove torty, kebab a langose nechutia vobec :thumbsup: z coho som ja teda vlastne pribrala??? nechapem :zubiska:  /sak oriesky v cokolade su zdrave, ci??/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano orieskova cokolada je tiez sladkost. Keby ste ozaj chceli chudnut tak by ste mohli len okusavat mrkvu jak zajace a pit vodu. To sa nechce nikomu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Keby ste ozaj chceli chudnut tak by ste mohli len okusavat mrkvu jak zajace a pit vodu. To sa nechce nikomu.

 

Vaaazne??? Faaaaakt?  :w00t:

aky zrazu odbornik na zdravu stravu..no nehovor.

Pocuj, truba, ty si sa pytal ako schudnut..a ak tu dobre rady dobrych ludi mas v pazi, kludne sa vypas na morbidnu obezitu..ale potom ked si ani pindura neuvidis /nie, ani v zrkadle/, tak sa nestazuj

 

 

no a teraz som sa rozhodla, ze fakt schudnem a iba mrkvu rozhodne okusovat nebudem- ma prilis vela sacharidov :zubiska: tak mi drzte palce aj dalej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kyslu kapustu alebo nieco take? To ma sacharidy? Siel som na bezecku drahu hned je tu na sidlisko nedaleko a behava tam dost vela ludi. A tam vidim ze tazke telo. Behavaju tam hlavne taki co to ani nepotrebuju uplne spajgle ze cely chlapik ma 70kg aj s botami a bezi ako srnka ani nefuni ani nepocut ze by dychcal. Jak keby sme mali gravitaciu podobnu ako na mesiaci. Sprinty v ramci preteku s niekym to sme zvykli, ale ked sa ma ist na vytrvalost tak tam citit ten rozdiel vo vahe ze ked som mal 73kg tak jak keby som sa nadnasal a pri 104kg tie narazy pri kazdom kroku, ta zataz na svaly, jak keby som niesol vreco cementu. Tazke telo.

 

A este to ma napadlo ze keby sa vedecky dalo vymysliet nieco na oklamanie chutovych receptorov lebo vlastne vsetko to korenenie, dochutovanie, a celkovo chut je len o tych receptoroch. V zaludku uz necitime druh jedla iba to ze sme sity. Keby sa dali oklamat chutove pohariky a dajme tomu zelenina by chutila rovnako ako palacinky tak by problem s obezitou klesol na minimum a ludia by schudli jedna radost.

 

Tucni by boli uz len ti co maju nadvahu z choroby ze porucha stitnej zlazy, geneticke poruchy atd. Ale viac ako polovica je tucna kvoli zivotosprave.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano orieskova cokolada je tiez sladkost. Keby ste ozaj chceli chudnut tak by ste mohli len okusavat mrkvu jak zajace a pit vodu. To sa nechce nikomu.

Jasne, pretoze bud obzieras korienky a davas 3hodiny kardia denne, alebo sa prezieras pred telkou nanukovymi tortami a popijas colu. Nic medzi tym neexistuje....

 

Si myslis, ze tuto tvoju snahu obhajit svoju lenivost nejakym vykonstruovanym extremom neprekukneme?

A to nie len pri cviceni, to je vsade. Nemam vzdelanie, lebo na vysoku skolu nemam. Nemam nic usetrene, lebo 10 eur sa mi neoplati. Vidis bud modelku, alebo "obludu z hirosimi". Sa tu pytas, pomaly v 10tich temach, na rady. Dostavas ich,  uz 15 rokov, a cakas, ze tie stovky stran, co sme ti uz poradili, nieco zmenia. Bohuzial, bez toho aby si ty sam nieco spravil, sa ti nic nezmeni. Ty si radsej vykontrujujes nejaky nedosiahnutelny extrem, len aby si, nahodou, nemusel nieco zmenit.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V... Vilma však niesom zajac aby som jedol zeleninu.

 

.

ani ja nie som zajac - ale zeleninu mám rada a aj ju konzumujem, či už surovú v nejakom šaláte alebo varenú k mäsu ako súčasť prílohy.

Tie cukry a tiky ti dakedy podrobne vysvetlím, keď budem mať viac času.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi si privlasnim tuto temu.. :zubiska: ..vikend presiel zazrakom bez nasledkov..ani + ani -,  a to som zozrala vsetko co nezjedlo mna, vratane karameloveho veternika :zubiska: ..no idem sa ja vratit k mrkve a cistej vode..nech sa to pohne dole :yes_yes:

 

Tomas, a tebe to ide ako? :happyroll: kolko to vlastne teraz vazis?  a co je zleho na cistej vode?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilma však niesom zajac aby som jedol zeleninu.

 

Tomas, ak uz opomenieme ze zelenina obsahuje vitaminy a mineralne latky, tak co tak sa na nu pozriet ako na zdroj vlakniny?

Velmi dolezitu sucast AJ pri zhadzovani kilogramov.

 

Pokus sa mat najskor zakladny prehlad, az potom pisat taketo hluposti.

 

 

A super, zacina sezona melonov, resp dyne cervenej.

Tomas, odporucam si ho kupovat, pretoze vacsina z neho je voda. Je sladky, takze naplno uspokoji Tvoje potreby po sladkom. Ma vela vitaminov a mineralnych latok, telu dodas velke mnozstvo vody, takze sa aj precistis.

 

Idem si ja dat na olovrant :cem:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To mas pravdu, ten melon lubim velmi aj ja. Pri ceste to vzdy predavaju takze vzdy ked sa pojdem bicyklovat si jeden prinesiem. Takze dopracovali sme sa k tomu ze existuje jedlo ktore mi chuti a zaroven neskodi. Nemam nic proti cistej vode ani mrkve to bolo obrazne povedane tie helle-nine fazulky s prichutou nutelovej palacinky ze keby zdrave jedlo chutilo ako mliecna cokolada alebo cista voda by chutila ako coca cola velmi rad by som tie vitaminy konzumoval. Ale vacsina zdraveho mi nechuti ale ten melon je kompromis, mandarinky, banan, jahody to mi chuti. Ale banan je sucastou palacinky, jahody su so slahackou, mandarinka je sucast pudingu atd. Pri takejto strave pomoze len poziciat si clovek2-ov metabolizmus.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Ale banan je sucastou palacinky, jahody su so slahackou, mandarinka je sucast pudingu atd.  

 

hej, samozrejme, normalne to takto spolu rastie na strome.. :zubiska:

 

Tibor si robieva take ranajky ze da mlieko do toho lupienky, med, banan a rozmixuje na napoj.

 

no to je zas informacia jak svina..a co? Tibor z toho schudol, pribral, ozelenel, oplesatel ?

 

ja som sa pytala ako tebe ide chudnutie, pripadne tu napis co ranajkujes ty..nech mozme poskrtat :zubiska:

 

a to tvoje tvrdenie, ze zdrave jedlo je nechutne, znamena len to, ze okolo teba niekto nevie varit :yes_yes: ..aj ked je relativne co je zdrave jedlo..a fakt neverim, ze by ti nechutila napriklad grilovana ryba s hraskovym pyre, ci steak so zelenymi fazulkami a slaninou... :zubiska:

 

no idem sa najest asi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lupienky nie. Ak tak ovsenne vlocky, ale kedze nic nerobis, tak mnozstvo energie z nich sa Ti ulozi v podobe tukov. Takze ani to neprichadza do uvahy.

Ano to. Ovsene vlocky. Len ja som nevedel ako sa to vola mozno ani teraz to nepisem po madarsku to volame müzli (game preloz to) n to si tam pridava a mne odporucal to tiez.

 

co? Tibor z toho schudol, pribral, ozelenel, oplesatel ?

 

ja som sa pytala ako tebe ide chudnutie, pripadne tu napis co ranajkujes ty..nech mozme poskrtat :zubiska:

 

a fakt neverim, ze by ti nechutila napriklad grilovana ryba s hraskovym pyre, ci steak so zelenymi fazulkami a slaninou... :zubiska:

Schudol z toho a odporucil aj mne. Vsak jemu slo o chudnutie a velmi chcel schudnut a aj sa mu podarilo ulravenim stravy. Aj obedy je ine pouziva nejake ine typy muk atd.

 

Mne ide tak ze par kil vzdy dam dole a potom hore take jojo efoktove. Z bezneho jedla nepriberam len ked sa dostanem dobrotam co je zhruba dva tyzdne po vyplate.

 

Steak, ryba, slanina a este k tomu grilovane to milujem. Vcera sme mali grilovacku pikantne spekacky a parky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Steak, ryba, slanina a este k tomu grilovane to milujem. Vcera sme mali grilovacku pikantne spekacky a parky.

Steak, rybu, prerastenú slaninku, sem- tam špekáčky, párky a mnohé iné jedlá,  mám rada aj ja, len s tým rozdielom, že  ja mám rada k tomu aj prílohy, zeleninové šaláty a jem to rozumne, neprejedám sa.  Zelenina je aj zdravá aj  fantastikuš. Mňam.

 

Náš starší syn má tiež dobré spaľovanie, je štíhly, ale zelenina mu  až tak moc nechutí. No minule bol žiaľ nemocný.. už je našťastie dobre, a počas choroby stal sa "zázrak"  :zubiska: všetko, čo som mu naložila na tanier z rôznej  zeleniny, zjedol, nasledujúce dni si aj sám zeleninu k jedlu poprosil. :happyroll:

 

Tomáš, buď vďačný za metabolizmus,  aký máš, nezáviď iným ich metabolizmus,  len pamätaj, že treba všetko s mierou, neprejedať sa, dávať si pozor, čo ješ, aké množstvo, aby strava bola vyvážená, aj pitie aby bolo na úžitok, nie veľké množstvo coly, ako máš zvykom.

Tak to potom nejako vyzerá, že ty by si sa sťažoval aj keby  by si bol štíhly, ty proste si sa asi zamiloval do frfľania, či čo,  furt sa na niečo sťažuješ a chceš to, čo majú iní.. metabolizmus, dobre platenú prácu atď. atď a akosi akoby si si nevážil  to, čo máš a hazarduješ so zdravím.. niekedy sa mi rozum nad tebou zastáva, čo všetko tu vypotíš,  inokedy by som ti aj klepla keby som ti bola nablízku,  ale niekedy sa aj pristihnem ako sa usmievam, že to je nejaký extrémny humor od teba, či čo.. si riadny truľo.. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tibor si robieva take ranajky ze da mlieko do toho lupienky, med, banan a rozmixuje na napoj.

 

 

no to je zas informacia jak svina..a co? Tibor z toho schudol, pribral, ozelenel, oplesatel ?

 

 

 

Schudol z toho a odporucil aj mne. Vsak jemu slo o chudnutie a velmi chcel schudnut a aj sa mu podarilo ulravenim stravy. 

tak to má chalan fajn, ja by som z takého blivajzu najskôr ozelenel :lol: lebo pribrať neviem, a chudý aj plešatý už som :thumbsup:

 

 

inak zeleninu stvoril boh údajne preto, aby matky mohli trestať svoje deti :P

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presme tak. Vtlkaju ludom do hlavy ze jedzte zdravo a pritom su same zbrndy bez chute. Ked zjem zeleninu ani mi nechuti a len prdim z toho...

 

Iskra, je to tak! Zavidim druhym vsetko a frflanie mi ide najlepsie. Keby som bol stihly a zarabal ako vacsina z vas tak by som frflal na vladu, parlament atd. Ved aj na protesty ohladne gorily s transparentami opic a hadzat banany na parlament chodia ludia co sa uz prilis dobre maju a nevedia co od dobroty. Aj ja by som bol asi tak. Robo mi povedal ze som schudol. Vadi mi grafikon SAD, vadi mi uzavierka cesty kde prerabaju panelovu hrkavku. Proste frflem lebo nic neni tak ako chcem ja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Iskra, je to tak! Zavidim druhym vsetko a frflanie mi ide najlepsie. Keby som bol stihly a zarabal ako vacsina z vas tak by som frflal na vladu, parlament atd.

 

 

a prečo si zasa myslíš, že tu každý zarába kráľovsky, každý tu je zdravý, štíhly, bez bolestí, bez liekov, bez problémov a bez trápení,

každý tu okamžite našiel na prvý šup prvú a jedinú lásku svojho života, každý tu sexuje denne od pätnástich rokov, obeduje denne ako v päťhviezdičkovom hoteli a bez najmenších následkov na váhe sa napcháva vybranými čokoládami, a každý na svete a zvlášť tu na Fóre sa má len lepšie ako ty ?

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) Podľa Tomáša, asi áno. 

 

Tomáš, zelenina je žbrnda bez chute? To čo je za novinku? Ak ti nechutí, nedokážeš ju kvalitne ohodnotiť, vážiť si ju, skonzumovať, tak ju nejedz. Tvoja vec. 

Našťastie, mám zeleninu rada. To isté platí o zelenine ako doplnok k mäsu... je zdravá, aj chápem ak niekto má problém s nejakou zeleninou , ale napísať, že zelenina je celkovo žbrnda?

Ak chceš Tomáš, môžeš si to prečítať, ak nie, nemusíš.

Zelenina a jej význam

http://www.ruvzvk.sk/zelenina.html

Píšeš, že od zeleniny prdíš. Len od zeleniny? :D

 Inak, prdieť je ľudské, zdravé. Horšie by bolo, keby si mal   problém s trávením... ak ješ, tak čo sa divíš..., a furt  frfleš. Tomáš, frfľoš.

post-2385-0-27593200-1465314428.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov