Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

Začínam s 10 dňovou diétou a chcem sa len toto spýtať. Že z čoho by som viac schudol z týchto dvoch možností?

1. Nejesť nič len piť vodu z vodovodu a len v tie dni keď som v práci si dať obed (keďže naroziel od predošlého zamestnania tu netreba doplácať zo svojho ale funguje to na čipovú kartu formou zrážok zo mzdy) takže k obedu sa dostanem raz za 24h aj bez peňazí, zvyšok dňa len voda a cez voľno 24h len voda.

2. Chodiť po kontajneroch zbierať vratné fľaše a plechovky s tým že sa veľa nachodím keďže obísť všetky kontajnery v meste je trasa niekolkých kilometrov, a celkovo to vyberanie, je pohyb, takže zarobil by som si nejaké dve-tri eurá (čo na nejaké extra hodovanie nestačí ale niečo malé by som mal na jedenie).

Takže kombinácia málo jedla denne spojená s pohybovou aktivitou alebo nejesť vôbec ale zároveň nebude ani pohybová aktivita.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Koľko kg je tých pohyblivých čo záleží v akom stave je človek že stratí vodu alebo či má plné črevá atď. Proste to že môže vážiť o 3 kg menej ale reálne neschudol len má menej vody v sebe alebo tak.

Ja som svojou peňažnou diétou dal zo 122 na 117 takže podľa váženia 5kg ale čo je z toho reálne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pre teba? Nic. Nemas kapacitu, ani mentalnu, ani fyzicku, aby si dosiahol chudnutie. Nie vlastnym pricinenim. Netrap sa tym, iba co ta z toho hlava boli. 

Naco sa pytas, ked aj tak po vyplate priberies vsetko spat? O chudnuti zacni rozpravat, ked ty vydrzis chudnut aspon tri mesiace. Dovtedy... Kasli na tuto temu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 25 minútami, Tomáš napísal:

Koľko kg je tých pohyblivých čo záleží v akom stave je človek že stratí vodu alebo či má plné črevá atď. Proste to že môže vážiť o 3 kg menej ale reálne neschudol len má menej vody v sebe alebo tak.

Ty musíš mať riadny kotel, keď obyčajným vysraním zhodíš aj 3 kilá. Ja som sa raz zo srandy odvážil "pred" a "po" ale nad 200 gramov som sa tuším ani raz nedostal. A ty 3 kilá, ty kokos!

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Schudol som si mozes povedat, ked si tych 5kg udrzis dlhsie ako tyzden. 

Ja som schudol 20kg, za cca rok. A drzim si novu vahu viac ako 10 rokov. 

O akom chudnuti ty hovoris? Preber sa z toho deliria. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 12 hodinami, Tomáš napísal:

Takže úspech schudol som 5kg! Paráda.

Keby chudnutie bolo takto jednoduché, tak by ľudia chudli ako na bežiacom páse.

Ale doslova schudnúť, to je náročná a úmorná drina ... na to musia mať ľudia aj snahu, ale aj pevné nervy. Čo z tohto máš ty, to naozaj neviem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nič, len hubu plnú kecov ako niečo chce. Naozaj nemá záujem chudnúť, pretože je to naozaj drina ako spomínaš. On by chcel ľahnúť a ráno sa zobudiť chudý. Nechce pre to urobiť nič naviac. 

Presne tak, chudnutie je úmorná drina. Bolí. Či už fyzicky či mentálne. Tomáš nič z toho nepodnikne. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
Dňa 27. 6. 2019 at 14:14, sahara napísal:
Dňa 27. 6. 2019 at 9:05, irb napísal:

Cieľ mám 74.... Uvidíme ako sa zadarí.

držím palce. mne to chudnutie trvalo asi dva a pol roka.

Jupí, hlásim, že cieľ 74 kg bol splnený po tri a pol roku. :) 74kg. 

Celý rok a pol váha stála na cca 80 kg, ale na jar tohto roku som si povedal, že musím niečo urobiť - kúpil som si dve malé činky 3kg, jednoručky a každý deň som s nimi trochu pocvičil. A ešte som si pridal, že od 19.00 nebudem jesť, iba piť vodu. (K tomu cez leto pribudlo nejaké to bicyklovanie.) A od tej chvíle sa veci zas pohli a to až tak, že teraz koncom septembra sa dostavil stanovený cieľ. 

Ako sa hovorí: K úspechu treba splniť iba dve podmienky: 1. začať. 2.neprestať. 

:bingo:

 

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Gratulujem 👍

Ked uz som tu, podarili sa mi dalsie kila, je aj vidiet, ale ze kolko, netusim... som dlhsiu dobu v nemocnici a maju tu vahy, na ktore sa co len trochu imobilny clovek ken tak nedostane... no nevadi.

Ovsem si to musim strazit... to uz tak chodi 🙂

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Dňa 8. 7. 2022 at 10:42, Proteus napísal:

chudnutie je úmorná drina. Bolí. Či už fyzicky či mentálne.

 

Dňa 8. 7. 2022 at 10:42, Proteus napísal:

Tomáš nič z toho nepodnikne. 

A práve preto nepodnikne. Už mám akýmsi zázrakom 122 kg a myslel som že asi schudnem že namiesto 120 čo som mal kedysi že budem mať aspoň takých 116.

Dňa 5. 10. 2022 at 14:55, irb napísal:

A ešte som si pridal, že od 19.00 nebudem jesť, iba piť vodu

Ja som nejedol a pil vodu aj celé týždne (pred výplatou) nielen po 19h a čo mi to pomohlo?

Dňa 5. 10. 2022 at 14:55, irb napísal:

K tomu cez leto pribudlo nejaké to bicyklovanie

Keď si spojím kilometre čo prebicyklujem pri obchádzaní kontajnerov + semtam pre nejakú vec do susedných dedín z inzerátu tak tiež je tam pravidelné bicyklovanie a čo mi to pomohlo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Tomáš napísal:

Už mám akýmsi zázrakom 122 kg

To nie je zázrak, to je tvoje žranie:

Dňa 20. 9. 2022 at 14:44, Tomáš napísal:

Hneď som začal v bufete, hrsť smaženej slaniny, párky, horčica, grahamový rožok, liter chladenej coly čo som hneď nevypil. Tak mi chutilo že na prvej prestávke som si to zopakoval okrem coly. Na druhej sviečková ako obed a na fajront čokoládová tyčinka

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď máš výšku niečo nad 180, tak 122 kg je obezita, ešte pár kíl ti chýba do ťažkej obezity. Si vo veku, keď už ti uteká posledný rýchlik na to, aby si so sebou ešte niečo robil. Po 40tke už všetko ide dole kopcom.

A ty nikdy neschudneš, pretože chudnutie začína tým, že si to mentálne nastavíš v hlave. Ale načo si tu ja hubu deriem, že?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uplne od veci si mu odpovedal. Pytal sa tw, z coho si pribral a ty mu vypisujes ako ho naucis, co je podla teba ten spravny pohlad. Idiot. 

Presne tak, ty neschudnes, lebo vsetko zacina v hlave a ty to tam mas pekne pomiesane. Asi z toho co pozeravas, s kym sa stretavas. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 22. 10. 2022 at 14:39, Sniper napísal:

Keď máš výšku niečo nad 180, tak 122 kg je obezita, ešte pár kíl ti chýba do ťažkej obezity. Si vo veku, keď už ti uteká posledný rýchlik na to, aby si so sebou ešte niečo robil. Po 40tke už všetko ide dole kopcom.

A ty nikdy neschudneš, pretože chudnutie začína tým, že si to mentálne nastavíš v hlave. Ale načo si tu ja hubu deriem, že?

Od zajtra idem chudnúť. Budem mať len raňajky a obed vo VW, vodu z vodovodu. Teraz vážim 121,9 aj s telefónom v ruke.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

😁bud zacnes, hned dnes, idealne v tomto momente, alebo kasli na to..zajtrajsie diety nefunguju

A tvoj plan je tiez na nic...to pisem len tak, lebo sa nudim pri ranajkach..😁

No dojem sisku a idem daco uvarit:wink:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov