Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

A ty držíš nejakú zvláštnu diétu, ktorú ti prikázal lekár? Lebo inak normálny človek nemá dôvod jesť hrsť ryže a zapíjať ju vodou z vodovodu 2 týždne každý mesiac. To je už tak trochu na psychiatria.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 16. 11. 2021 at 14:07, Tomáš napísal:

Aj vedecky som dokázal že stav konta úzko súvisí s telesnou hmotnosťou, keďže po výplate začnem priberať.

Dokazal si jedine to, co je uz dokazane, ze zvysis prijem pri zachovanom vydaji energie, co vedie k priberaniu. Co tak skusit inu kvalitnu analyzu poskytnut? Tie tvoje doterajsie analyzy stoja za velke H, rovnako ako tvoje super plany na chudnutie, sporenie. 

Ak by tvoja analyza bola spravna, tak Sniper, chlapeczjuhu ci aj ja by sme boli 200kg prasce, kedze mame peniaze. A je zaujimave, ze mame aj o 40-30kg menej nez ty, no pri chlapeczjuhu asi nie, ale tam su svaly. Podstata je vsak v tom, ze tvoja analyza je totalne nespravna. Asi to bude v tom, kto ako premysla, nie? Ja by som skor povedal, ze cim blbsi si, tym blbsie analyzy davas. To bude lepsia vedecka studia. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 22 hodinami, Sniper napísal:

Tu stačilo napísať koľko si schudla, životné úspechy tohto skrachovanca sa preberajú v Chlieve.

No to som si nejak nevšimla.

Za 5 rokov hlásim prírastok 22 kíl :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak už padli aj posledné nádeje na to, aby Tomáš schudol, teraz sa bude v kuse obhajovať, že aj doll pribrala :hahaha:

A smekám klobouk :klobuk:takéto strašidelne vysoké číslo si máloktorá prizná :laugh:

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak musím priznať, že za tých 5 rokov prírastok na váhe bol, prvé tri roky 6 kíl, potom tehotenstvo, tehotenské kilá išli časom dole, ale potom som sa akosi opustila :zubiska: 

Ak nerátam tehotenstvo, pribrala som takmer 8 kíl. Ale tak z aktívnej mladice spravil môj manžel lenivú gazdinú, zhoďme to naňho :zubiska:

 

Každá vieme že vekom sa metabolizmus spomaľuje a častokrát sme proste obeťou (ehm :biggrin:).

Predstava je taká, že po pôrode a nejakom tom čase sa začnem aktívnejšie o seba starať, čo u mňa fungovalo bola posilňovňa. Takže sa chcem dať dokopy nech som atraktívna sama sebe aj manželovi. 

Som taký druhý Tomáš, dávam si predsavzatie, tak som.zvedava či sa podarí takto o rok informovať o nejakých reálnych činoch :ozembuch:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len to prosim nenazvi nejakou rychlou vojnou ci inym blbym oznacenim. Inak drzim palce pri prekonani samej seba. 😎😁

Ja som si dnes tiez povedal, ze idem obmedzit sladke. Inak vela toho nenajem. Aj beham aj bajkujem, len vaha kolise. Vidim za tym sladkosti. Tak ich idem obmedzit a hlavne vecer, ked mala zaspi tak prestanem vyjedat. Nemam sa kam ponahlat. Hlavne obvod pasa chcem zmensit, co je dolezitejsie ako celkova vaha. Tak hovoril sportovy doktor, co som pocuval podcast o chudnuti. 😀

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
Dňa 5. 3. 2022 at 19:07, Tomáš napísal:

ups, pardón, téma je chudnutie, nie priberanie

A kolko teda @Tomáš este chces pribrat, aby si uz mohol zacat chudnut?

Mas obezitu druheho stupna plus cukrovku a si najtucnejsi na fore..a nevadi? Da sa, zatial? Pohodicka?

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O chvíľu sa minú peniaze, nebude za čo jesť a potom by to malo začať klesať. Alebo nie. Z čoho potom priberám zo vzduchu? Keď pijem len vodu z vodovodu a nejem.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nejesť neznamená chudnutie, keď neješ, mení sa ti metabolizmus a kalórie ti ukladá do sadla. Preto si stále tlstý. Ale ty určite zobkáš z dóz, ktoré nám zatajuješ.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak ide o dózy zatajené to maximálne tie jedlá ktoré mi niekde darujú. Lebo bez peňazí sa k jedlu nedostanem. Ale stále sú také možnosti že ma niekde ponúknu atď. Ale je to neporovnateľné minimum oproti tomu čo hodujem. Proste skutočnosť je že som stále tlstý a namiesto toho aby kilá ubúdali, pribúdajú. Kde sú tie časy keď som vážil "len" 112 kg. Vtedy som si myslel že to je vela ale už keď tahá na 120 tak jak by som sa tešil aj tým 112. Aj ja som sa cítil ovela lepšie keď som mal pod 90. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Tomášmáš teraz kopu času, ani jesť nemáš čo, tak si naštuduj, čo spôsobuje priberanie. My tu nie sme ozaj tvoja poradná rada. Máš mobil, máš internet, máš prsty, naťukaj a hľadaj si. Toľko snáď už zvládneš. Prečo by som ja či niekto iní mal s tebou strácať čas a dávať ti vlastné postrehy, čo kde kedy naštudoval, získal vlastnou skúsenosťou. Tebe je to aj tak zbytočné. Ty si sa nikdy neriadil tým, čo sme ti písali a ani sa nebudeš. Takže tvoja otázka:

pred 1 hodinou, Tomáš napísal:

Z čoho potom priberám zo vzduchu? Keď pijem len vodu z vodovodu a nejem.

zostane nezodpovedaná, keďže ty sám na ňu nebudeš hľadať odpoveď. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na TLC pozerám dokustory Môj 270 kilogramový život, kokos 9 chlapov malo čo robiť, aby na nosidlách vyniesli z domu 320 kilovú černošku.

Tento seriál ináč vie veľmi dobre inšpirovať keď človek chce schudnúť :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ja som sa ešte aj napchával pri tom keď som pozeral slovenskú variantu tejto relácie. Najprv som sa čudoval že prečo jem pri relácii o chudnutí, prečo jem pri ukrajine, prečo jem pri tlačovkách... Ale prišiel som na to že ja jem vlastne pri všetkom! Ale keď mám ísť k lekárovi tak sa hanbím a potom extrémne rýchlo chcem schudnúť a zo dňa na deň prestanem jesť a čudujem sa že prečo som ešte ťažší ako som bol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov