Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

V zime, keď ma niečo zaujalo, zabudol som často jesť. Hlavne, keď nebola žena doma. Bol som tak lenivý, že som zjedol jeden chleba s paštétou a bolo vybavené na celý deň. V týchto teplách nedokážem robiť nič. A to je skvelý spôsob, ako priberať. Dnes som mal na raňajky chlieb zo šunkou jogurt a čaj. Na obed mäsový vývar, zemiaky a vyprážaný karfiol. Na večeru si dám ešte pohár vína. No pri tom ničnerobení aj to stačí, aby človek pribral.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podľa mňa nie. Niečo sa mi marí že sme to už preberali a bolo to nejak 123 alebo nejak tak.

Ďakujem game, dopijem posledné sladené vody už ďalšie nebudú. Dnes už bol len jeden megarohlík a jedna klobása ako predposledné jedlo. Posledný bol jahodový perník a mila rez. Ráno som mal zahrsť pečenej slaninky na oleji s horčicou a jedným klasickým rožkom, na obed lievance, liter kofoly a liter coca coly ale tú som pil postupne že jedna póllitrovka ráno počas roboty som si odpíjal, a druhá pred koncom šichty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Tomáš toto je ale tema o chudnuti nie o priberani. Pomylil si si sekciu. Roro nie je nic pre teba, tu musis vystupit z komfortnej zony, sportovat a upravit jedalnicek. Nie je to o jedeni, ked nemas peniaze. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale praveze ja upravujem jedálníček. Chcem zistiť či jem správne množstvá. Ja to nemám s čím porovnať keďže som sám. Tak analyzujem. Game poradila že polovicu toho a vyradiť sladené vody. Nebudem ich vylievať keď už sú tu ale nové už nekúpim. Budem mať citronádu. Začať chudnúť úpravou jedálnička je základný krok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už si ho upravil? Či budeš opäť len mekotať okolo toho a o mesiac prídeš na to, že je všetko vlastne zbytočné, že ty nechceš vystúpiť z komfortnej zóny a tebe jedlo prináša extrémnu radosť a uspokojenie. 

Zmeň a o mesiac dva môžeš prezentovať svoje postrehy a zmeny. Inak netáraj a nezahlcuj témy, ktoré nie sú pre teba v tom prípade. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas, ved dobre vies ze nejes spravne mnozstva,   dobre poznas aky je normalny obed.    Tak co sa pytas ? 

Na ranajky dva krajce chleba s niecim,  na veceru podobne.  Nie celu klobasu a dva litre coly.   Pridaj si jablko na desiatu a olovrant.  Ale aj tak to okamzite porusis.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 21 hodinami, Tomáš napísal:

liter kofoly a liter coca coly

viem, že je to mňam, tak he to upravené, aby to ľuďom chutilo....
samý cukor a zbytočne veľa vody :(  vylej, rob si slabé ovocné šťavy alebo citronády.

 

pred 20 hodinami, Tomáš napísal:

Chcem zistiť či jem správne množstvá. Ja to nemám s čím porovnať keďže som sám. Tak analyzujem. Game poradila že polovicu toho a vyradiť sladené vody.

ale máš.... veľmi veľa krát sme to tu už písali, aké množstvá, čo áno, čo nie, Tomáškám, máš s čím porovnávať, sme tu a donekonečna ti radíme a porovnávame :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Coca cola ma v sebe tolko cukru, ze by si sa pogrcal, ak by v nej nebola kyselina fosforecna. Ta tu chut cukru a sladkosti tlmi. Ja pijem bazovy sirup a na colu dostanem len obcas chut. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Tomáš napísal:

Základ chudnutia je strava.

Tak to už aby si začal. Kebaby, langoše, hotdogy, cigánske pečienky, hamburgery... koľko to vážiš? 118? Že práve z tvojej huby také niečo vyšlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Tomáš napísal:

Základ chudnutia je strava.

nádherné čítať to od Tomáška, ktorý nielen, že prejedol všetky výplaty, ale prejedol ich v predstihu, týždeň pred ďalšou výplatou... a pred tromi dňami ešte chrochtal blahom, že vyjedať nové zásoby pred televíznym futbalom je vrchol tomáškovského neba :smile:

ale to nič, mňa to baví, a koniec-koncov aj keď to nevyšlo z jeho hlavy, len papagájuje, má pravdu... je to v strave a môžem sa začať postiť, ako tých pár z blbosti pribratých kilo dať dolu....

to len Tomáško si myslí, že 40 kilo dať len tak dolu je pohádka máje :smile1:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 hodinami, Tomáš napísal:

Bazový sirup môžem aj ja ochtnať a citronádu lúbim tiež. Základ chudnutia je strava.

Vazne? Ale nehovor. Od teba to znie fakt komicky. Na to si ako prisiel? Prezrad nam prosim. Fakt by ma to zaujimalo. 

40kg? Vela stastia. Pri tvojom sposobe zivota to bude skor + ako - 😂😂😂😂

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja vypjjerm denne cca 7piv. Aj 10.  Mal som pupok. Co mi vadil pri hre tenis, za tyzden som si dal tri krat treningy so synom pupok zmyzol. Teda hybat sa.  

Hokejista si nasiel priatelku svedku.  Z fotky mala  hrube ruky( to mlady nemavaju, ja so zenou tenke ruky) Tie ruky vyzerali na40-50 rokov.  Zeny som sa opytal ako vyzera - priemerne ako ja ale ona ma 44 rokov. 

Dneska som sa aj  kupal v bazene a pozeram na seba ze dobre vyzeram.Nevravim  ze pre vsedkych dat si kazdy den dvojhodeny trening. Ale ja som to spravil a po troch treningoch so synom som to brucho nemal. A o 1000percntet som sazlepsil aj vtenise.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 14. 7. 2021 at 18:54, game napísal:

tie sladké vody vyhoď, vylej do drezu ...
 

tú kolu by som zasa nevyhadzovala, vraj je skvelá na čistenie vrúbkovaných povrchov, vyčistí vraj zažranú špinu. ja síce používam octový čistič, ale keď už má tú fľašku koly...

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 mesiacmi...

113kg! Peňažná diéta dokonalo funguje! ... Vidíte? Stačí nemať peniaze a jak pekne idú dole kilečká aj bez cvičnia. Aj vedecky som dokázal že stav konta úzko súvisí s telesnou hmotnosťou, keďže po výplate začnem priberať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nerozumiem, čo si z toho taký nadržaný, to že máš 113 je výsledkom toho, že si týždeň-dva nič nemal poriadne v hube, keď príde výplata a začneš žrať, tak naberieš 5 kilov ani nebudeš vedieť ako. Tvoj cukrovkársky organizmus sa "poteší" týmto skokom, detto keď 113 kilov je stále nehorázne veľa. O chudnutí môžeš hovoriť až vtedy, keď zníženú hmotnosť si dokážeš udržať bez toho, aby si sa nejako musel extra kontrolovať a vravím o normálnej hmotnosti 75-85 kg, ty máš stále 30 kilov nadváhu, ty prasa. No ale keď máš pocit, že tá tzv. peňažná diéta je to pravé a správne, tak si ži vo svojom mokrom sne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Áno 75-80kg je správna váha pri našej výške. Ja som dlho mal stabilných 73kg. To boli časy a držalo sa to bez toho aby som sa nejako kontroloval. Tak zatiaľ skúsim ísť pod 100kg.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Tomáš

Vidím že v Tvojom živote sa absolútne, ale že akože nič, nezmenilo :blink:

Len v skratke, môj život za posledných 5 rokov:

Pracovné úspechy, nájdenie životného partnera, svadba, dieťa, vodičske oprávnenie, ďalšie dieťa na ceste. Plánujeme kúpu väčšieho rodinného auta a aj zmenu bývania. 

A to sme skôr bežná domácnosť, ničím nevynikáme (špeciálny príjem, dedenie, ..a podobne, nič z toho)

Nechválim sa, len chcem naznačiť že ak človek chce, tak sa vždy dá. 

Samozrejme viem čo si zač a je mi jasné že to v ktorejkoľvek oblasti máš náročnejšie ako gro tu prítomných forumakov (vzhľad, myslenie, prístup, vzťahy...). Avšak za mnozstvo rokov si prijal tak obrovské množstvo praktických rád, že aspoň k čiastočnému posunu dôjsť mohlo :odpadnem:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov