Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva? /okrem mňa :lol: /

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

Mali ste tú svoju naj hračku?

Kedy ste naposledy dostali hračku?

Mávali ste veľa hračiek?

Boli ste ochotní ich aj požičať?

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

Chýbajú vám teraz hračky v živote?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doteraz som spávala s plyšovým macom, teraz mám aj nový prírastok, plyšovú mačku, ktorú som dostala teraz na vianoce od axela...

vždy som mala rada plyšiakov, ale i malé umelohmotné zvieratká, kocky, neskôr puzzle a lego...

keď som sa hrávala, tak som bola ešte sama, nemala som ešte brata... potom keď tu bol on, ja som sa už hrávať nesmela... teda mohla som len vtedy, keď brata musel niekto zabaviť... musela som sa vzdať hračiek keď som išla do školy... a definitívne keď som šla na gympel...

hračky mi veľmi chýbajú... okrem tých spomínaných dvoch plyšiakov mám ešte v skrini Filipka, veľkú bábiku...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva? /okrem mňa /

nie

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

s autickami

Mali ste tú svoju naj hračku?

ani nie

Kedy ste naposledy dostali hračku?

velmi davno

Mávali ste veľa hračiek?

take normalne mnozstvo

Boli ste ochotní ich aj požičať?

ale iste

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

tak to si vazne nepamatam

Chýbajú vám teraz hračky v živote?

nie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva? /okrem mňa /

Spávam - bezvládny, vyťahaný, ružový pes. Zajtra si ho beriem do BA. Nosím ho aj na chaty :)

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

Autíčka, tatry a koníky. Barbiny som ostrihala a zmaľovala fixkami, vykĺbila im nohy a ruky a hodila do škatule. A okrem toho mi chýbal Ken, takže to boli lesby. Ehm. Ale ja som sa skôr sama na niečo hrávala - zobrala som palicu a bola som vojak; šla som na lúku a bola som indián. A celkovo som inklinovala ku chlapčenským hrám.

Mali ste tú svoju naj hračku?

Tuším takú veľkú oranžovú tatru.

Mávali ste veľa hračiek?

Normálne.

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

Hm, asi tak do 3. triedy (?)

Chýbajú vám teraz hračky v živote?

Nie. Ale na vojaka som sa hrala ešte teraz v septembri.

 

:lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva?

mám nejaké, čo som dostala, snažím sa toho zbaviť niekoľko rokov a stále sa mi to vracia na poličky a mňa to otravuje

 

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

plyšáky a po bratovi mi zostali autíčka

 

Mali ste tú svoju naj hračku?

hej

 

Kedy ste naposledy dostali hračku?

pred troma rokmi?

 

Mávali ste veľa hračiek?

nie

 

Boli ste ochotní ich aj požičať?

hej

 

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

dlho nie, už hádam v škôlke som na to kašlala

 

Chýbajú vám teraz hračky v živote?

vôbec

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva? /okrem mňa /
doma u mamy ešte existuje tuším moja lopatka do piesku ... a ja mám odloženú prvú veľkú bábiku
S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?
mala som malinkatú bábiku, aj kamarátky ... pre tie sme vyrábali zo škatúľ od topánok byty ... a šili sme im oblečenie a záclonky a koberce ... okrem toho najlepšie hračky boli tie, ktoré som si sama našla ... z kohútieho pera a špendlíka šipku, a stružlikala som z mäkkého dreva nožíky ... a veľa som sa hrala na piesku ...
Mali ste tú svoju naj hračku?
neviem či naj .. možno áno ... dvoch macov, ktorých som dostala od jedného človeka, ktorý nemal vlastnú rodinu a mňa mal veľmi rád
Kedy ste naposledy dostali hračku?
ja si hračky kupujem aj sama ... aj pre rodinu, aj dnes ... drobnosti ... balóniky, plastelínu, gumené loptičky na mačkanie ... hlúposti - hračky :)
Mávali ste veľa hračiek?
nie, nemala som veľa
Boli ste ochotní ich aj požičať?
nemala som veľmi komu
Dokedy ste sa hrali s hračkami?
dosť dlho ... a hrám sa stále ...
Chýbajú vám teraz hračky v živote?
ja ich predsa mám ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva? /okrem mňa /

 

-mam este lego v skrini a spavat s hrackou? zalezi od toho, co dnes pokladam za hranie...

 

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

 

- s legom samozrejme, a s nervami rodicov, tie mi uz neostali...

 

Mali ste tú svoju naj hračku?

 

-

 

-

 

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

 

s hentym legom som sa "hral" naposledy asi pred desiatimi rokmi, s kamaratom, Mama nas prichytila v u mna v izbe ako fajcime, pijeme pivo ...a stavame hrad. Mal som vtedy cez 20.

 

- na ostatne neviem co odpovedat :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva?

Niekde u babky mám nejaké bábiky a barbíny určite, babke je to ľúto vyhodiť :) Nespávam. Ale zostal mi zvyk z detstva - pri spánku musím objímať vankúš, keď už ten pes plyšový nie je.

 

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

Každú chvíľu s niečím iným. Ja som sa vlastne skoro celé detstvo prehrala v prírode, takže to bolo väčšinou stavanie bunkrov, varenie gebuzín, lozenie po stromoch. Často na motív stroskotancov, alebo Maugliho.

 

Mali ste tú svoju naj hračku?

Neviem, či naj, lebo som to často striedala, ale zbožňovala som sadu gumených dinosaurov !!!

 

Kedy ste naposledy dostali hračku?

Keď som mala 18.

 

Mávali ste veľa hračiek?

Čo ja viem. Nesťažujem sa :lol:

 

Boli ste ochotní ich aj požičať?

Jasné, keď som bola malá bolo mi jedno, kto má moje hračky. A dodnes mi sčasti zostalo také nematerialistické založenie.

 

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

Dodnes sa hrám.

 

Chýbajú vám teraz hračky v živote?

Mám 2-ročného brata, takže som s hračkami v denno-dennom styku :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

keďže som sa sťahovala a naše bývanie mi pripadalo byť smutné, doniesla som si so sebou aj môjho veľkého plyšového psa Sabarata...

drahý, samozrejme, žiarlil, a tak Sabarat sedí na stolíku a aj teraz mi čučí ponad plece na monitor... :lol:

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva? /okrem mňa / s hrackami nespavam,ale samozrejme doma este nieco mame, len uz na to sada prach

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí? auta, lego..

Mali ste tú svoju naj hračku? naj hracku som asi nemal

Kedy ste naposledy dostali hračku? pekne davno

Mávali ste veľa hračiek? tak normalne, nikdy som nemal pocit ze ich je vela ale ani prilis malo

Boli ste ochotní ich aj požičať? ale ano

Dokedy ste sa hrali s hračkami? no uz je to par rokov..ale ked som s malym bratrancom ci sesternicami, tak sa este sem tam zahram

Chýbajú vám teraz hračky v živote? ak je hokejka hracka, tak ano a velmi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky?

Samozrejme, že mám doma ešte svoje hračky :lol: Ale niekde v skriniach a pod posteľou schované :)

 

Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva?

Ja som v tomto bola divná. Čo sa pamätám, nikdy som so žiadnou hračkou nespávala :)

 

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

So všetkým, od bábik cez plyšáky až po autíčka ;)

 

Mali ste tú svoju naj hračku?

Mala ;) Bol to ako keby taký gumenný asi 50cm pajác a volala som ho Palo ;)

 

Kedy ste naposledy dostali hračku?

Minulý rok na Vianoce som dostala absolútne gigantického plyšáka ;)

 

Mávali ste veľa hračiek?

Tak primerane pre malé decko ;)

 

Boli ste ochotní ich aj požičať?

Ano, prečo nie...

 

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

Fúha, to si teda nepamätám ;)

 

Chýbajú vám teraz hračky v živote?

Ani nie, dá sa to prežiť aj bez nich ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva?

Ano mam ich este stale ... a aj spavam s takou plysovou medvedicou - vola sa Nina

 

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

auticka, plysaky, karty, knihy, ...

 

Mali ste tú svoju naj hračku?

konkretne jednu nie

 

Kedy ste naposledy dostali hračku?

pre mesiacom - 18.oktobra 2008, od mojej lasky

 

Mávali ste veľa hračiek?

ano ano, velmi vela

 

Boli ste ochotní ich aj požičať?

ako ktore a ako komu

 

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

tak aktivne asi tak do 12 rokov priblizne

 

Chýbajú vám teraz hračky v živote?

a veruze mi chybaju aj niektore

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva? /okrem mňa :lol: /

samozrejme, že mám :) ale nespávam s nimi...

 

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

autíčka, puzzle, lego

Mali ste tú svoju naj hračku?

hm, neviem... možno

 

Kedy ste naposledy dostali hračku?

v septembri

 

Mávali ste veľa hračiek?

ani nie, tak normálne

 

Boli ste ochotní ich aj požičať?

ako komu

 

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

aaale,ešte sa hrám :)

 

Chýbajú vám teraz hračky v živote?

nechýbajú, nemajú prečo, sme stááále spolu ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hrával som a hrajem sa rád, ale obľúbenú hračku nemám. Od malička som po dvoch dňoch hrania každú hračku rozobral a priznám sa málo ktorá ešte po mojom bádaní v jej útrobách ešte niekedy fungovala. V dobe mojej mladosti lego nebolo, ale taký Merkur mal svoje čaro. Ešte do dnes mám z neho nejaké fragmenty v šuplíku. A teraz si spomínam mal som aj jednu veľmi obľúbenú hračku a to bol tank s tou náhražkou diaľkového ovládača. Teraz rybárčim a robím si loď na vyvážanie potravy a veruže u nás v práci na rybníku som sa s ňou už dosť pohral. Správny chlap je kdesi vo vnútri stále decko a teda sa hraje aj v pokročilom veku. Zakrýva to všelijakými koníčkami, ale v podstate sa hraje.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Nkoľko sme tu všetci vo veku,keď detské hračky nie sú pre pre nás už "stred vesmíru",určite sa obklopujeme dospeláckymi hračkami ... auto,fotoaparát,rybárke náčinie,bicykel,PC,záhrada,pes...atď.Mnohé z tých,ktoré som napochytro spomenul,prináležia jak do detského sveta,tak sú patričné aj v dospelosti.

Chcem trochu odbočiť a opýtať sa ........ aky máte momentálny vzťah k svojim "hračkám"?

Ste na ne hákliví,nepožičiavate ich ani v rodine,alebo ste schopní požičania aj skoro neznámemu - povedzme susedovi,či kolegovi ?

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

za svoje dospelácke hračky mám určite auto a PC, ktoré vo väčšej miere využívam pre potešeie a zábavu

 

svoj PC rodine nikdy už nepožičiam, viac-krát som už vďaka nim o "hračku" na čas prišla, inému okoliu (u ktorého je predpoklad, že s PC ako tak robiť vie a nebude mačkať, čo príde pod ruku)možno, ak by som mala svoje súkromné veci normálne roztriedené a nebolo by možné sa k nim dostať.

 

auto bez problémov frajerovi. Možno v situácií, ktorá by to vyžadovala a bolo by pre auto lepšie, keby ho nešoférujem ja, by som požičala aj cudziemu, ale len počas mojej prítomnosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z detských hračiek existuje jedna asi tridsaťcentimetrová bábika v ružových silonových šatičkách, botičky a biele ponožky už niekde dávno stratila, a u mamy ešte existuje jedna kovová lopatička do piesku ... ostatných zopár existujúcich starých hračiek je už bratových, je o jedenásť rokov mladší, zvyčajne dorazil moje hračky a syn tie jeho :lol:

 

pc je moja nová hračka, a mobil ... aj starý bol, len sa obávam, že nový bude ešte viac, ako pomaly zisťujem, že a čo všetko na ňom funguje :)

hm ... toto teraz píšem pod najnovším dojmom z naposledy vyskúšanej funkcie :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva? /okrem mňa /

niektore hracky ostali, su zial v inej izbe, mimo dosah, mimo oci, zabudnute

mam na gauci zopar plysakov, ti su vsak nie z cias detskych...su z ciest, darceky od kamosov a podobne

 

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

mala som rada "barbiny" :lol: , rada som skladala puzzle, a najradsej asi stavala z lega a podobnych veci rozne stajne, objekty, kde som "chovala" kone

 

Mali ste tú svoju naj hračku?

ano...plysovy medved, ktore som dostala snad este v dojcenskom veku...bola to moja laska... plakala som ked si brat na nom vybijal zlost...niekedy si spomeniem a je mi aj smutno :)

 

Kedy ste naposledy dostali hračku?

este ako dieta ... davat si hracky vo vztahu /napr plysaky/ mi pride detinske, naivne

 

Mávali ste veľa hračiek?

no malo ich nebolo ... ale nasi ma nerozmaznavali, nemala som vsetko na co som si ukazala, to zdaleka nie

 

Boli ste ochotní ich aj požičať?

urcite...aj ked ruku do ohna by som za to nedala :)

 

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

fuuuuh, netusim ;) to je uz daaavno

 

Chýbajú vám teraz hračky v živote?

ono vzdy sa najde nejaka hracka ;) ale tie s ktorymi som sa hravala ako dieta mi nechybaju

 

 

a co sa tyka tych "dospelackych" hraciek ... no hakliva na pozicanie som, kto by nebol...v mojom notase mam aj veci, ktore by inych "nemali" zaujimat, preto ho len nerada zverujem do ruk ludom, ktori to s pc vedia...vtedy stojim pri nich a kontrolujem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva?

ja uz nie, medvedik bol stale strasne oslintany a bolo mi ho luto

 

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

s kladivom a lupou

 

Mali ste tú svoju naj hračku?

lupa. strasne rad som vsetko podpaloval.

 

Kedy ste naposledy dostali hračku?

na 18ku, striekaciu vodnu pistolku.

 

Mávali ste veľa hračiek?

celkom hafec .. teraz je to vsetko volakde v skriniach

 

Boli ste ochotní ich aj požičať?

hocikomu okrem sestry

 

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

noc po 18ke, ked som bol opity a vodnu pistolku som stratil

 

Chýbajú vám teraz hračky v živote?

co ja viem .. skor mi niekedy chyba ten cas, kedy by mi hracky naozaj chybali

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky?

Áno mám / hrocha na tlačiarni / . Ale z detstva už nie

 

Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva?

:lol: nie to už nie

 

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

 

S kockami a pexsesom, aj na lego si pamätám.

 

Mali ste tú svoju naj hračku?

Ježka Dežka

 

Kedy ste naposledy dostali hračku?

 

Na moje 23 narodeniny som dostal hrocha

Mávali ste veľa hračiek?

 

Čo je to veľa? Myslím že dosť.

 

Boli ste ochotní ich aj požičať?

 

Áno.

 

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

 

Dakedy sa pristihnem že aj teraz sa hrám. :)

 

Chýbajú vám teraz hračky v živote?

 

Dajké som si nechal, takže mi nechýbajú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja čo mám momentálne hračky,tak to je fotoaparát,bicykel,PC a niekedy manželka :lol:

Bicykel a manželku nepožičiam v žiadnom prípade :)

Fotoaparát (kompaktík) - bez problémov,pokiaľ si ho dotyčný nebude mýliť s krabičkou na mydlo :)

A PC ? Pokiaľ hovoríme v súvislosti s netom,tak len zopár dôveryhodným.Máme v rodine jedno 12-ročné dievčatko.Predtým sme jej bez problémov povoľovali vstup na náš net,ale v poslednej dobe otvárala také stránky,že sa aj počítač červenal ;) ....takže PC áno,ale bez netu.A to už nie je zaujímavé,všakáno ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

nedávno som dostala Kofoláčika :lol:

ono to nie je práve hračka, ale je to také zlatučké :)

inak len spávam s plyšovým srdcom, ktoré mám ešte od bývalého a ktoré neustále vytláčam z postele :)

a úlohu hračiek u mňa preberajú prívesky na kľúče či zipsy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JJ, podme na to...

 

Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva? /okrem mňa :lol: /

 

JJ, hracky este mam, srdce ich vyhodit nemam... Ale nespavam s nimi.

 

S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?

 

Moja barbie, ktoru som ostrihala, pokreslila, a nakoniec som ju spravila bytovo courou, nutila som ju robit vselijake akrobaticke kusky s inymi babikami a z knih som jej stavala dom... Juj, to boli casy ;) S nou som sa furt hrala... :)

 

Mali ste tú svoju naj hračku?

 

No ano, onu uz spomenutu barbie :)

 

Kedy ste naposledy dostali hračku?

 

Ach, ja ti ani neviem... Muselo to byt uz velmi davno... Ale tak prednadavnom som dostala puzzle, tak i to sa moze pocitat ako hracka, nie?

 

Mávali ste veľa hračiek?

 

Nie... Matka mi vsetky povyhadzovala, potom som si to vynahradzala neskor a kazdu hracku, co som mala, som strazila ako jastrab.

 

Boli ste ochotní ich aj požičať?

 

Ani za svet!

 

Dokedy ste sa hrali s hračkami?

 

Este v patnastich rokoch som sa prichytila, ako sa hram s babikami ;) Ale potom uz nie, uz ma to nechyta...

 

Chýbajú vám teraz hračky v živote?

 

Ano, chybaju, ale take tie moje, tie starsie a jednoduchsie, nie tie super moderne a preumelkovane hracky... Klasika je holt klasika ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov