Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Tak mam dalsiu skvelu diagnozu, zakal na sklovci, ci Musie Kridlo, ci toto tu http://vitreousfloatersolutions.com/floatersyoung.html

 

tak práve som si uvedomila, že s tým žijem od detstva ... raz pred rokmi mi to sama zistila jedna očiarka, ale nerobila z toho vedu, len že v prípade, keby sa to zhoršilo, s tým ide niečo robiť.

 

raz som to u nás na starom dvore zistila úplne náhodou, mohla som mať okolo osem deväť rokov, a pozerala som na oblohu s dúhou ...

nikdy som nikomu nepovedala, že tie potvorky tam vidím, ako decko, keď som to zistila, som bola z toho vydesená, ale ja som sa k bolestiam a ťažkostiam nepriznávala ... a žijem s tým už pekne dlho, aj keď v článku píšu,že to prichádza s vekom ... u mňa bol asi v detstve ten pravý vek : )

dá sa, a prakticky to ani nevnímam, len občas, keď si to uvedomím, je to nepríjemné, ale tým to aj končí, zvyčajne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No mne v prvych momentoch tiez priadne zredlo. Predsa len, bujna fantazia, a oci su oci a na to uz clovek inak reaguje. Ja som tiez pripad co k doktorovi pojde az ked skutocne, ale skutocne nieje ina moznost, ale v tomto pripade som radsej predsa len isiel.

A ja prirodzene furt beham ocami po okoli, a kedze v robote mam pred sebou krasne biely stlp, ktory krasne osvetluje slnecne svetlo, tak mam o srandu postarane :)

 

edit: Aka sranda, ze to v podstate kazdy ma :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no viidis, clovek si mysli ze pride z niecim novym jedinecnym :-))) a nakonie :-((((

 

ja som o nicom takom nepocula a nikto este nic podobne neriesil, ty si mi troska pomohol.

 

zrusit stlp alebo ho prefarbit ???

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prave ste mi pripomenuli moju hracku s detstva. Ja som tu musku volala lulu a hravala som sa s nou cele hodiny. Ked som zatvorila oci, tak som ju posielala na luku plnu bielych margaretok, aby tam cusala.

Inak som si na nu rychlo zvykla. Myslela som, ze kazdy ma svoju lulu :). Netusila som, ze je to nejaka vada :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi ke to ma ćlovek uz ako dieta berie to ako sucat zivota, mne sa to pritrafilo v 44 rokoch a preto to zdesenie.

 

Je to vek kedy sa inak zdravemu cloveku pritrafia rozne veci ako napriklad celiakia. Predtym nic ak neratam raz do roka nadchu a jedno, pri sporte zranene koleno.

 

Game mne urcite ulavili poriadne :-)))))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som o nicom takom nepocula a nikto este nic podobne neriesil, ty si mi troska pomohol.

Rad som pomohol. A okolo mna to tiez este nikto neriesil, a tak som len prekrutil ocami, ked som na nete cital, ze to ma kazdy druhy clovek. Ale asi neboli daleko od pravdy :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ucho je ďalšia supercitlivá záležitosť ... nezávidím ani trochu

 

mne sa ako dôsledok tlaku na nevhodné nervy v chrbtici objavil v jednom uchu tinitus, a idem sa z toho zblázniť ... zaľahnuté ucho asi nie je oveľa lepšie, nenávidený pocit pri plávaní, br, neznášala som zaľahnuté ucho

tinitus je na zbláznenie rovnako :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Tento rok som už tretí krát schytal nejaký angínovo-chrípkový zápal, vonku pekne a ja hnijem doma. Ale našťastie som to zobral vážne a zatiaľ sa zdá, že sa z toho dostanem rýchlo. Asi ten Coldrex zabral. Len sa netreba preceniť, už sa mi par krát stalo, že keď mi bolo lepšie tak som vyliezol von a vrátil sa večer v ešte horšom stave.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

k nedokonaným ešte nedoliečeným bolestiam / ktoré ešte potrebujú čas a lekár ma straší katastrofickými scenármi : ( / sa vnútornými cestami pridali nové zápalové ložiská, začínam mať bolestí plnú hlavu, ucho, kešeňu aj nervy :) :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

som chorý ... :(

- chrbticu mi lámu komplet celú v kolese

- namiesto hlavy mám horiacu guľu ako ten magor vo filme Nicholasa Cagea

- dva dni ma drví zimnica, že by ma mohli pripojiť na generátor

- bolím komplet celá

- a teplotu mám už druhý deň nad 39°C

 

- a to sú len tie väčšie hnusobstvá ... :(  chvíľu budem mimo seba sa, aj mimo fóra, držte mi palce deti moje -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prajem skoré uzdravenie. Doporučujem hodne najemno narajbanej surovej zeleniny podľa chuti. Mne sa zdá, že nasledovná zmes zeleniny, ktorú jem s malými obmenami denne, ako tak zabraňuje väčším problémom:

 

Mrkva, kúsok cvikle, kúsok petržlenu, kaleráb, kapustný list prípadne šalát,strúčik cesnaku, rôzne druhy hlavne maličkých paradajok, kúsok žltej alebo červenej papriky a do toho avokádo.

K tomu niekedy bežný uhorkový šalát na kyslo s jablčným alebo iným octom. Niekedy, veľmi zriedka mi chutí aj surový zemiak, ak náhodou natrafím na kvalitné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

servuste, ešte stále som chorý.
aj zázvor, aj uhorky, aj zelenina, aj vitamíny, aj sťahovanie teploty všemožnými spôsobmi, ... za štyri dni zlliezla z nad 39 na nad 38, a nižšie ani za nič ...  :teplota:


hlavu a chrbticu dávam do dražby, už ich nechcem :kladivo:      :byebye:
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trosku, ale fakt len trosku off topic :D
-----------------------------------------------

Myšlienka dňa pre ženy:
Radšej byť zdravá a pretiahnutá, než chorá a seknutá...

Myšlienka dňa pre mužov:
Radšej byť zdravý ku*evník, než chorý paroháč...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov