Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

hmm vcera som 3 krat bluval :lol: fuj este teraz mam z toho hrdlo podrazdene, proste vcera to zo mna islo vrchom spodom, neviem ci som dostal nejakeho bacila alebo co. Vyzera to na crevnu chripku ale citim sa riadne pod psa ledva zijem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Piky, mala som si minule pekne krásne zájsť k lekárke, teraz sa mi vrátila tá asi chrípka, zase mám horúčky, bolí ma hlava, hrdlo a všetko vo vnútri v hrudníku :lol: Ešte k tomu mám veľa učenia a úplne tu pri tom odpadávam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lekárka sa ma zľakla normálne :lol: Taaakže mám priedušky v prdeli, nábeh na pľúca, vraj to nevyzerá dobre a bojí sa o mňa a zrejme preto mi predpísala také antibiotiká, čo sa ani prehltnúť nedajú pomaly (silné a veľkéé). Týždeň ležať doma, v piatok na kontrolu :D Nemá niekto nejaký dobrý film?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prespala som v teplotách dva dni a vkľude by som potiahla ešte aj dnešok, no musela som do školy...

mám silnú nádchu, už soplím aj krv a nechutne kašlem... odchádza mi hlas...

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to vírusové ochorenie, spôsobuje ho Epstein-Barrov vírus...je to ochorenie lymfatického tkaniva, má podobné príznaky ako napr. chrípka-horúčka(zatiaľ ju nemám), opuchy, zoslabnutie...trvá to 2 až 6 mesiacov...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, zatiaľ sa to celkom dá, ešte lieky nemám, za obvodnou mám ísť budúci týždeň, lebo ešte mám MR...ale už asi týždeň pociťujem väčšiu únavu, akoby som nevládal no a jemne sa chvejem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

už asi 4. deň mám teplotu medzi 37,5 - 38 a netuším z čoho, žiadne vonkajšie príznaky choroby ani nič, akurát unavená som, čudne ma pichá brucho z chrbtovej strany, no už len toto mi chýbalo, tri týždne pred odletom, keď mám poslednú možnosť niečo málo zarobiť :lol:

na toto moje zdravie sa vôbec nedá spoľahnúť, zradí ma akurát vtedy keď najviac potrebujem byť pri plnej sile...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No mala by si zajsť za lekárom a mal/a by spraviť krvné testy...a hlavne keď nemáš nejaké väčšie vonkajšie príznaky...nie som odborník, ale môže to byť aj mononukleóza :lol:  Aj ja ju mám, ale u mňa zas teploty našťastie neboli, čo je zas netypické...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

dnes od cca 10 do 17 som v kuse mala 39-39,5 a neslo mi to s nicim zbit dole, pomohli az ponozky namocene v zmesi vody a octu, paralen, ibalgin nic nepomahalo, teraz uz je lepsie :lol: takto chora som nebola ani nepamatam, vlastne nikdy :-/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

pekných pár rokov som nebola nachladnutá tak naozaj, tento rok už druhý či tretí krát, a je to hnusné, zapálený nosohltan, prínosné dutiny, škriabe ma hore v krku, bolí hlava, chrbtica, pijem môj čarovný citrónový nápoj, aspirin, je mi smutno a neccem také :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

nebola som dávno, ale teraz neviem už vôbec dýchať, sinusitída sa prejavuje naplno, nos nadobro upchatý, bolí ma nosohltan, odŕham, kašlem, hlava sa mi ide rozpadnúť, prežratá som tabletkami a moja chrbtica to odnáša dvojnásobne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

práve tu čítam, ako bolo dobre, kým som bola len prechladnutá ... :)

 

je mi zle, včera už začalo byť lepšie, lekár mi dal nejaké nové lieky, aj dvaja, a z niektorých to môže byť ... volala som vo štvrtok domov svojho lekára, lebo so mnou išiel svet, keď som vstala, des ... včera mi už bolo trochu lepšie, dnes sa to vrátilo k piatku. zle zle zle. celé zle, ako by povedala arwiel ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

asi si videl rozmazane :-))) ci?

 

mna to neotravuje, len ked som vonku a pozriem do slnka to vidim. Planujem navstivit aj koli okuliarom, ale neponahla a obchadzam inych lekarom koli kontrolam.... Ja uz som mala strach ze "co zas". :-)))

Ty si sa ako odhodlal? Mne to vzdy dlho trva a musi mi to poriadne zivot otravovat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov