Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Aspoň nemate taku šilenu arytmiu ako ja. Každy 5. uder mi vynecha. Bolieť to neboli, ale hnusny pocit keď vam akoby poskočilo srdce to veru je. Moja pumpa sa zadrela. Nema niekto jednu naviac? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

vlhká forma VPDM...vraj to býva tak v 70-ke, ale ja som výnimka. Vyhliadky jak do kanála. 3 mesiace som sa napchávala liekmi, čo mi doktor odporučil, ale nemala som ešte odvahu ísť na kontrolu, čo sa dozviem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Mno mam pomalsie srdce ako je bezne a zaroven akysi druh syndromu, z ktoreho odpadavam obcas...myslela som si, ze je to nieco normalne, ked obcas clovek odpadne, ale vraj nie, tak si musim davat pozor na zavrate a podobne veci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

darilo sa mi pekne dlho vyhýbať sa nachladnutiam a chrípkam a angínam, som bola na to patrične hrdá ...

 

jeden člen rodiny dovláčil domov nejaký bacil, behom dvoch dní sme chytení všetci, ale hnusne ... teploty síce len tak trochu zvýšené, ale krk, nos, nosohltan, mandle, búšenie srdiečka, prehĺtanie a vôbec všetko ... fuj ... a ešte to len začalo, hnus :(

 

u mňa je hnusné, preto sa tak veľmi chránim, lebo každé podobné nachladnutie či akýkoľvek bacil sa odrazí na chrbtici, bolí každý pokazený kúštik a ledva sa hýbem ... hrúza je to, komplet celé :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Flinstone kýcha a sople má po kolená, ale zaujímavé, že len na suchu. Vo vode - mám na mysli jazero - mu ani kvapka z nosa nešla, a po kýchaní ani stopy...a len čo vyliezol von a sa usušil, začalo to nanovo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

motá sa tu v našom kraji nejaká podivná viróza či čo... prešla tým kamarátka, mama má doma problém už týždeň, potomok doniesol minulý týždeň z BA, ale on to mal len jeden deň... ja od včerajšieho skorého rána, dnes je to ešte horšie než včera.

kompletne nevoľno, ide to zo mňa zhora dola, od včera rána pomaly ani vodu, dnes som vyvrrátila aj povinné lieky... je to hnus na kvadrát.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

V nedeľu to začalo, a dnes som úplne grogy. Upchatý nos, kýcham, teplotu mám, zimnicu, bolia ma svaly a hlava, občas dusivý kašeľ. Dal som si Paralen. Začalo to, ako som sa v nedeľu vrátil z reštaurácie. V júli žeby chrípka? Ja som nebol chorý ani nepamätám. Lekárka zistila, že je to vírus, tak sa liečia len symptómy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oddych, ležanie, sirup (Calcium chloratum a Bronchicum 3x denne), vitamín C, Florsalmin (šalvia) na kloktanie (môže sa aj piť), lipový čaj s citrónom. Po 3 dňoch od nasadenia liečby je to najhoršie už preč (teda včera som cítil, že z najhoršieho som už zrejme vonku), ale pokým budem na 100% fit, tak tomu dávam ešte tak cca týždeň. Pokým to zoberieš vážne, tak to vie rýchlo prejsť, netreba to podceňovať, ani keď sa to začne zlepšovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved iste to netreba podcenovat. Nech sa ti dari.

Predpokladam ze na teste si nebol. Ked ti bude lepsie by som siel. Dovera ak ju mas , nieco vraj robi zadarmo,ale uz vraj aj stat.  Aby si vedel na com si. To aj tak nik nevie.  Neviem ja by som siel na test na obe aj PCR aj protilatky. Kedy a ako ist to iste mas lepsie nastudovane ako ja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak si zasopleny, to nevyzera na covid19 :) ale v kazdom prip. skore uzdravenie  :flowers: 

 

slimak , na protilatky sa robia testy az po niekolkych tyzdnoch

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

No ľudia teraz začína prúser. Pre pochopenie lepšie opíšem situáciu začiatku čo je kľúčové. Keďže robím nočné akurát keď som ochorel tak vlastne ráno končím a udem spať a poobede sa budím (to je pre mňa ráno) ale keď som šiel spať ešte nebolo také hrozné iba som kýchal a soplil, a zobudil som sa triaškou, bolesťami všetkých svalov, malátnosť, hnačka, horúčka 37,3 ale už mi v ordinácii nedvíhali vzedy už asi neordinujú okolo jednej pm mohli byť. Tak som volal do práce nahlásiť maródku (ktorú som ešte ani nemal vystaveneú) a dnes som chcel že spätne dať vystaviť PN lebo ničná je z jedného dňa na druhý ale platí dátum začiatku šichty takže včerajší dátum. A teraz začína tá problémová časť: volal som teda obvodnej že som chorý či môžem ísť na polikliniku keď mám horúčku zvýšenú (lebo teraz pri vchode merajú) a ona ma hneď odkázala na stránku korona.gov.sk a hybaj si vybaviť PCR testy! No reku to je ale haluz lebo už samotné “objednať sa” chápem ako čakať niekoľko dní, ten strach sa rozplynul lebo hneď po registrácii mi prišla SMS že dnes môžem ísť ALE výsledky do 96 hodín. No do prdele takže už mám jeden deň bez PN v práci vyneškaný a doktorka mi vystavila PN ale je u nej v ordinácii a kým nemám test ani tam nevkročím, to znamená že ďalšie 4-5 dní čakať na výsledok. A dovtedy sa akože nedostanem k PN papieru? Budem 6-7 dní chýbať a personálne nebude mať žiadnu omluvenku!
Čo teraz? Ako sa toto rieši? Zavolal som teda na infolinku že kolko to stojí lebo mám len 7 eur a to bude trapas sk mi spravia testy a nebudem vedieť zaplatiť. Či to hradí poisťovňa a oni že ak ma pošle lekárka tak nie a dodala že ona vám to vypĺňala? A ja že nie však sa ani nemôžem priblížiť k ambulancii kým nemám test, dala mi to jasne najavo. Takže vyplnil som si to sám a teraz to vyzerá že si žiadam o to sám. Nemám žiaden výmenný lístok. Potom to nejak zakecala aj tá operátorka. Pýtala sa somariny či som bol v zahraničí, či som bol v kontakte s covidovým človekom, ja som jej vysvetlil že žijem sám s v práci dodržujeme všetky covid nariadenia tak... technicky vzato nemám ako dostať covid.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov