Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Mám 37,6°C a toto asi nebude dobre. Musím vypiť veľa čaju nadopovať sa céčkom a vypotiť sa. Zajtra ráno snáď budem OK.

Do **** zrovna teraz ochoriem, keď to najmenej potrebujem! Zaujímalo by ma ktorý **** má na svedomí tieto zákony schválnosti!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

mala som zapal obliciek, tyzden som s tym lezala na kramaroch na infuzkach, dnes som bola na kontrole a doktorky si len tak pokyvkavali hlavami a hovorili si : " to nie je sranda s tymito oblickami" a poslali ma na viacero vysetreni, ktore povodne neboli v plane. Som hypochonder ako hovado, mam strach, ze skoncim na dialyze. Moj osetrujuci lekar ma upoozornoval na to, ze ak sa to poriadne nedolieci je tu aj tato moznost... :lol: sakra, snad ne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

Nedávno mi kardiologička čosi našla, čo tam nebolo (ani neviem čo, ale vraj nič vážne) a že to mohlo súvisieť s prechladnutím predtým, tak mi robila výter z krku a poslala na odber krvi... Krv v poriadku, ale včera som sa dozvedel o výsledkoch toho výteru: som hrdým hostiteľom nejakého streptokoka či kerej pliagy a som na penicilíne... aspoň že mi nič takto navonok nie je, keď už človek musí užívať antibiotiká...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale od východu ide chrípka takže uvidíme čo bude.

 

kdeze od vychodu. uz je u nas. :lol: teraz som nariekal v posteli dva dni. vyse 39, antibiotika, antiemetika, dehydrovany som jak prasa. nic moc zazitok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže aj z juhu to ide ;) To vyzerá na epidémiu :)

 

 

 

som hrdým hostiteľom njakého streptokoka či kerej pliagy a som na penicilíne...

mam v sebe nejakeho koka ;) myslim ze dokonca dvoch roznych :)

Po zhliadnutí filmov Resident Evil a O 28 dní by som odporúčal vás dvoch pre istotu utratiť ;) :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moja mladá má to isté od Silvestra. Ale ja som to od nej (ešte) nechytil :lol:

 

Ale od východu ide chrípka takže uvidíme čo bude.

Takze z vychodu hej :) to myslis ako odo mna vsak ;) HEHE ja som sa z nej uz dostal nastastie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po zhliadnutí filmov Resident Evil a O 28 dní by som odporúčal vás dvoch pre istotu utratiť :) :lol:

axel za prve nieje to prenosne a za druhe, vela pozeras filmy...bacha ked ta bude tlacit na hrudniku, aby ti nevyliezol votrelec z hrude :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

no v nedelu na mna nieco doslo, skrabalo ma v krku jak keby som tam mal smirgel, teplotu som mal, bolela ma hlava a prava polovica tela, dal som si paralen, 3 krat som vykloktal solou a dal si dva horuce citronove napoje vitaminove a dobre sa vyspal na pondelok a bolo lepsie :lol:

vcera uz len hrdlo trosku aj dnes...a dnes som si na to dal zmrzku, tak som zvedavy co bude zajtra :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel, to už je dosť vysoká teplota, daj si nejaký antivírus. :lol:

 

napadlo ma, či to nesúvisí so stretávkou, draplo ťa to hneď po nej.

 

mne na podobné neduhy zaberá paralen a horizontálna poloha.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov