Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

No tak už to tu je zase.

Bolí ma hlava, soplím, kašlem, bolí ma hrdlo, mám teplotu zatiaľ len 38,1°C, je mi strašná zima a trasiem sa. Do toho ešte blbá nálada, smútok, depka, dnes je blbý deň... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dúfam, že coldrex a paralen pomohli aspoň spať ... :)

 

 

dnes je strašný deň ... ozývajú sa bolesti, ktoré by mali čušať ešte chvíľu, lekár ma " potešil ", dlhodobá nepríjemná choroba mi píli nervy, spleeny a bolesti hlavy ani nepočítam ... je vážne príšerný deň :)

 

 

 

edit:včera ráno ma bolelo trochu v krku, dnes zasa ...

včera som kúpila nejaký nový Septolete Lemon v luxusnej škatuľke ... snáď aj luxusne pomôže ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche,

 

hádžeš svoje múdra na základe starej pravdy, že jednoduché rady sú najlepšie ... zrejme ... :lol:

ešte si zabudol pridať púšťanie žilou a pod posteľou pripravenú rakvu ako kedysi pennsylvánski Nemci - pripravení vždy na všetko :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...

V noci sa mi strašne zle spalo. Ráno som bol unavený, malátny, krútila sa mi hlava, bolo mi na vracanie a trochu ma bolelo brucho.

O 9h som mal teplotu katastrofálnych 37,1°C, ale to asi dôsledkom nevyspatia.

Išiel som doktorke, ale mala dovolenku a ordinovala iná. Bola tam šóra ľudí, tak som to vzdal.

Zostal som doma, nahodil som si diétu, asi si dám paralen a vypotím sa.

Tak bábo raď, čo mi je a ako sa z toho vys... lízať, aby som zajtra bol 100% fit?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo ovšem nie je pravidlo, / brufen je myslím na predpis, čo u weirda asi nebude problém : ) /

hlavne keď sa teploty kúsok nad 37 dostavia a nechcú odísť ... a zistiť ich príčinu nie je práve najľahšie, len človek sa pri nich cíti ako zbitý pes a hlavne ako simulant ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na pravu mieru - brufen, ibuprofen a ibalgin = vsetko je presne to iste, mala ruzova tabletka, takzvana 200ka, 400ka alebo 600ka. game, veru neviem, kde si bola, ale mozem ta uistit, ze to je asi najdostupnejsi liek na nasom trhu a keby bol na predpis, tak kazdy internista taha 24ky nepretrzite.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ha, kukla som a nasla ze fakt! ale nahodou si spominam aj na to, ze ked som bola v lekarni (no, par rokov nazad to je), tak ma lekarnicka poslala do teplych krajin, ze brufen je na predpis, ale mozem ibuprofen. Tak odvtedy papam ibuprofen, ibalgin a na brufen som rezignovala, echm echm.

:lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto nechapem, brufen je povodny liek a ibalgin s ibuprofenom su lieky vyrabane v licencii ...

 

no, mf. my v rodine to furt volame brufen, furt sa tym cpeme, ked je dakomu blbo, a furt to kupujeme bez papiera (teda s papierom, ale s ciselkom na nom :lol:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

katastrofalnych 37.1??????

tak vies hypochonder vnima kazdu stotinu stupna ako krok ku smrti :lol:

Nechápem, ste tu rok a pol a ešte doteraz ste nepochopili môj zmysel pre čierny humor. Toto skutočne nechápem. Prežil som už aj 42°C, prežijem aj toto. Len to prišlo z ničoho nič, včera večer som bol ešte fit.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj ja som chytil nejakú virózu, síce som prežil včerajšiu 24ovú smenu, ale babysitting a ďalšie veci nehám radšej tak kým nebudem fit. Kašlem, nádcha, teplota. Ibáky a antibiotiká papkám tiež. :lol: Snáď mi bude lepšie o týždeň.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov