Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 6 mesiacmi...

Nie, RoSo sa nepýta na to video SU-27, ale na ten zostrih z havárií na pretekoch áut.

Našťastie mám zálohu a dokonca v lepšej kvalite, len tam pridám inú hudbu namiesto tej z gay párty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 rokom...

Neviem kam to mám dať ale možno som trafil

 

 

TEPLIČKA NAD VÁHOM - Tridsaťjedenročnému Žilinčanovi, ktorý dnes podpálil telesné pozostatky Žofie Bosniakovej v Tepličke nad Váhom, považovanej za sväticu, hrozí jeden až päť rokov za mrežami. Ako agentúru SITA informovala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová, vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre prečin hanobenia mŕtveho.

zdroj

 

toto keď som čítal tak som zosatal na pár minút zarazený, pred pár rokmi som bol aj ja sa na ňu pozrieť. Môže vlastne zdravý človek takéto dačo spraviť a ešte sa pri tom usmievať ako slniečko na hnoji :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my sme na fakulte tiez najprv vraveli, ze to je urcite april. no nebol. ale prekvapujuca je klasifikacia toho cinu ako hanobenie zbytkov zosnuleho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Neviem kam to mám dať ale možno som trafil

 

 

 

 

zdroj

 

toto keď som čítal tak som zosatal na pár minút zarazený, pred pár rokmi som bol aj ja sa na ňu pozrieť. Môže vlastne zdravý človek takéto dačo spraviť a ešte sa pri tom usmievať ako slniečko na hnoji :lol:

Podpaľač, ktorý 1. apríla zničil vzácnu múmiu Žofie Bosniakovej v Tepličke nad Váhom pri Žiline, vo väzení nakoniec neskončí. Okresná prokuratúra v Žiline totiž zastavila jeho trestné stíhanie, pretože pri zapálení relikvie bol nepríčetný.

 

zdroj

 

 

Super ešte raz super. Niet čo dodať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

dejú sa, toto je krásne :lol: :

 

exkluzívna správa :

 

Jediné vôbec známe afganské prasa vyšlo dnes z karantény - dva mesiace po tom, čo ho izolovali pre podozrenie z nakazenia vírusom prasacej chrípky - a môže sa opäť váľať v bahne kábulské zoologickej záhrady.

 

Prasa je kuriozitou v moslimskom Afganistane, kde je bravčovina z náboženských dôvodov zakázaná. Do karantény ho umiestnili začiatkom mája po sťažnostiach návštevníkov zoo, ktorí boli znepokojení epidémiou prasacej chrípky v Afganistane.

 

"Naši ľudia nerozumeli tomu, že choroba sa šíri len z človeka na človeka a mysleli si, že prasacia chrípka sa môže šíriť dokonca aj zo zoo, keď je tam prasa,"

Jediné prasa v Afganistane sa po karanténe vrátilo do zoo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

KANADA: Tínedžerku znásilnilo 10 chlapcov pred školou

 

tak čo sa deje na tomto svete vážne nemá hranice, každého jedného nech vykastrujú / bez pardonu / !!!

 

Pätnásťročné dievča znásilnili za dve a pol hodiny 10 chlapcov! Znásilňovaniu sa ľudské hyeny smiali, alebo si ho dokonca fotili. Prípad je šokujúci najmä preto, že k nemu došlo v bezprostrednej blízkosti strednej školy v kanadskom Richmonde, kam dievča chodí. Policajti ju našli znásilnené v blízkosti piknikového miesta

zdroj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ten prvý prípad mi akosi unikol, ale o tomto sa dnes už hovorilo a písalo dosť a je to dosť desivé

trochu mi to pripomína naše hrôzostrašné historky, s ktorými sme sa vzájomne strašili v detstve, len je to ... skutočnejšie.

 

Za posledný mesiac sa objavil v hlavnom meste už druhý prípad prepadnutia mladej ženy injekciou. Oba spája aj miesto činu – zastávka MHD. Ketamín v injekcii polícia potvrdila zatiaľ len v prvom prípade.

 

„Či bol použitý ketamín v oboch prípadoch, ukáže až toxikologický rozbor,“ povedala hovorkyňa bratislavskej polície Tatiana Kurucová. „Prípad vyšetrujeme ako lúpež.“

 

K napadnutiu 26-ročnej ženy prišlo v noci 17. novembra na zastávke MHD na Predstaničnom námestí. Neznámy páchateľ pichol obeti injekciu s doteraz neurčenou látkou, po ktorej žena stratila vedomie. Útočník jej následne ukradol kabelku.

...

 

Muž s injekciou útočí na zastávkach bratislavskej MHD

 

a ketamin :

Ketamín je látka, ktorá sa využíva v humánnej a veterinárnej medicíne, vyvinutá firmou Parke-Davis (dnes súčasť Pfizer). Jeho hydrochloridová soľ sa predáva ako Ketanest,Ketalar a Ketaset. ... je považovaný za disociatívne anestetikum.

wiki
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

taky maju aj v amerike, odlomil drevenu repliku mecu, take sa najdu aj v amerike :lol:

 

Podnapilý Američan ulomil dnes ráno dřevěnou repliku šavle soše Turka ze sousoší svatého Jana z Mathy, Felixe z Valois a Ivana na Karlově mostě v Praze. Hodnota repliky byla zhruba 2000 korun, policie bude případ šetřit jako přestupek, informovala ČTK

www.ceskenoviny.cz
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov