Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

najlepším večerníčkom je jednoznačne A je to . . ., ale na päty mu pekne driape ten zajac čo každý deň horárovi ukradol jednu kapustnú hlavu a ešte aj legenda - Pásli ovce valasi

 

+ tom & jerry, ninja turtles, kacerovo, rychla rota, chip & dale...

s tým môžem len súhlasiť a ešte nemôžem zabudnúť na moju srdcovku RoadRunner a teda aj moju najobľúbenejšiu kreslenú postavičku Kojota z tej rpzprávky
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Večerníček - best byly Krkonošské pohádky, A je to (Pat a Mat), Jája a Pája

Zahraniční - Jen počkej zajíci, Tom a Jerry - ty jsem neměl rád, protože tam ten zajíc nebo myš ubližovala vlkovi, resp. kocourovi a mě ho bylo vždycky líto

- Disneyovky - Chip & Dale, Kačeři

Čtené - asi Erbena a Němcovou, nesnášel jsem Andrsena

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

wojta

Jajo a Pajo je :lol:

- ako sa v češtine volá mäsiar Krkovička - řezník . . .

 

Ну погоди :)

rlz

 

z čítaných mám najradšej Slovanské Ľudové

 

neznášam hrané Americké rozprávky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A je to, O zajacovi a horárovi ( tiež neviem presne názov ), Macko Uško ( poľská ), Popoluška ( česká ), a ked som bola malá - nezabudnuteľný detektív Oriešok ( skôr narodení pamätajú )

 

Disneyovky sú krásne, Hľadá sa Nemo, Doba ľadová, Madagaskar, Shrek, dcérka miluje Barbie - 12 tancujúcich princezien a iné...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z Anastázie sa mi najviac páči ten krásny soundtrack.... :lol: aj Princ Egyptský....

 

Macko Uško je úplne super! "Volajú ma Macko Uško, lebo smiešne uško mám, huncút som a rád sa hrám, s humorom je predsa fuška, všetky deti rád ja mám, to je heslo Macka Uška..." či tak akosi to bolo.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

co sa tyka kaziet na pocuvanie - Polepetko bol super :-) aj Janka Hraska, aj Cert a Kaca, aj Pysna princezna

 

filmove rozpravky - Princezna so zlatou hviezdou na cele, tu zboznujem, ako mala som chcela byt ako ona (mysi kozisek :lol:) ), Perinbaba, Bambulka, 3 oriesky pre Popolusku, Popolvar najvacsi na svete, At ziji duchove, Nebojsa, Princ a vecernice, .... a vsetky ine, prevazne ceske

 

rozpravky od Andersena, Dobsinskeho...

 

milujem rozpravky :-) s nimi je svet krajsi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

marcel neverec

 

Moja najoblubenejsia rozpravka? Jednoznacne Mrazik.

Krásna rozprávka, :)

Aj Ty máš ten pocit, že keď raz niekto zruší vysielanie MRÁZIKa na Vianoce, zruší tým aj Vianoce ako také? :lol:

 

 

:) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co sa tyka kaziet na pocuvanie - Polepetko bol super :-) aj Janka Hraska, aj Cert a Kaca, aj Pysna princezna

aj my mame doma, ale nie kazety, ale platne ;) ked som bola mala, tak som to furt pocuvala, mame asi 20-30 rozpravok vselijakych, ale uz nam nefunguje gramofon :) ja si chcem nejaky niekde zohnat, len neviem kde, aby aj moje deti mohli tieto rozpravky pocuvat ;) Polepetko bol uzasny na tej platni, takisto Snehova kralovna a este som mala velmi rada Kone krala Konala a Tri prasiatka boli super - doteraz si pamatam na pesnicku z nich: Tri tri tri prasiatka ruzove, tri tri tri najdete nas pri hre, najdete nas vsak aj v praci, lebo nie sme darebaci :)

 

a vlastne vsetky boli dobreee, aj teraz by som si vypocula, kebyze mam na com ;)

 

a z tych filmovych u mna jednoznacne vedie Tri oriesky pre popolusku, to by ain neboli Vianoce kebyze si to nepozriem v telke ;) ale uz to mam aj na cdcku :lol: aj Mrazik je super, Princ a vecenice, Pysna princezna, Princezna so zlatou hviezdou na cele a kopa kopa dalsich ;)

 

velmi dobry je aj Cisarov pekar a pekarov cisar ci ako sa to vola ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov