Skočiť na obsah

Akty


arwiel

Odporúčané príspevky

fotenie mna samej mi po chuti az tak nie je, ale kebyze s priatelom nejake zaujimave fotky, tak by som sa nahovorit dala... ktovie, mozno po chvili by mi nevadilo aj, keby som pred objektivom bola sama :lol: treba vyskusat :) ale ak, tak ciernobiele, farebne sa mi az tak nepacia :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 75
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    22

  • arwiel

    15

  • Polaris

    6

  • chlapeczjuhu

    3

Top prispievatelia v tejto téme

len tak, v rámci rannej vymetenej hlavy som si do mobila odfotila svoje akty... teda len jednu fotku... poobede mi mobil zobrel bratov spolužiak filip... jedenásť ročný chlapec sa rozhodol pozerať si obrázky... tak rýchlo som mobil snáď ešte nikomu nevychmatla z ruky :lol: a je po fotke... radšej som ju vymazala :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak a mam novu zbierku aktov :lol:

 

ale uplne brutal sa mi lubia :) ... nevymazem a radsej nejak skryjem ked bracho sadne za comp ;)

 

ale krasa...vo farbe../btw..iba dolna cast tela :)/ ....fotene sice webkamerou...ale lubia sa mi /samozrejme znova tak trochen "umelecke" /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no, nejak sa presuvame z temy akty do temy co sa mi na chlapoch paci :)

za chvilu nas zrusia

 

btw...ok,von s tym, v skutocnosti mam rada nizsich /nie odo mna/chlapov, ktory su "macatejsi", nech je to poriadny chlap...ale nie pivove brusko, jednoducho "macko" :) spravne povedane arwiel

a na fotkach, AKTY, ako v tejto teme by sa mi dobre divalo na pevne brusko...a ine veci ;) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dollphinka,

 

tak to daj do Galérie FSP Členov, to nie je obyčajná "galéria". :lol:

Tiež by som uvítal aby sa obrázky dávali do Galérie a z Fóra len linkovalo. Platí to minimálne o vlastných obrázkoch. Zase nemám na mysli aby ste si vytvárali albumy kvôli 2-3 obrázkom. Iba ak ide o nejakú sériu. Obrázky z netu môžu byť na Fóre.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

len tak, v rámci rannej vymetenej hlavy som si do mobila odfotila svoje akty... teda len jednu fotku... poobede mi mobil zobrel bratov spolužiak filip... jedenásť ročný chlapec sa rozhodol pozerať si obrázky... tak rýchlo som mobil snáď ešte nikomu nevychmatla z ruky :lol: a je po fotke... radšej som ju vymazala :)

 

:) ;) ;) no sak co, maly by sa pobavil ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ten moj mi oznamil, ze ma pofoti, lebo som mu poukazovala zopar mojich fotiek..

lenze normalne som mu povedala ze asi nie....som sa hanbila :lol:

tak neviem ci neostane fotenie aktov iba na pana "samospust"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ja neviem...Sak ja som len poukazal na galeriu...to co tam das je tvoja vec...a co z toho budes mat? A co ja viem, ze ci si neni radsej, ked ti ludia potom napisu, ze WOW a podobne reci??? :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov