Skočiť na obsah

Drogues


cizy

Odporúčané príspevky

Alkohol - držalo ma to do 18, celú pubertu, ale už to mám za sebou

Cigarety - drží ma to stále, návyk jak sviňa

 

Marihuana - našťastie som začal z ostra, vyfajčil som 2 jointy ako obyčajné cigy a bol som totálne vedľa. Už to viac nepotrebujem, neoslovilo ma to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alkohol mi nikdy nechutil ... trochu si sem tam dám...cizy by sa mi určite vysmial kvôli tej mojej troške ... :lol:

 

to, čo sa myslí ako mäkké a tvrdé drogy, som nikdy neskúsila ... podvedomý strach ... :)

 

cigarety áno.... dlhé roky a zvyšovala som dávky až na 20 - 30 denne .... / a kašľala a sípala a už mi z nich bolo až nedobre .../ :)

 

prestala som z jedného dňa na druhý 27.12.2005 ... zatiaľ bez prehrešku .... držte mi palce ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no takze napisem teda aj ja

 

alkohol a cigerety za drogy nepovazujem, skor za spestrenie

 

pit pijem uz dlho, rozbijacky mali start uz v roku 2003/2004, boli obdobia ked som bol opity kazdy tyzden, boli obdobia ked som bol raz za mesiac a teraz od novembra su obdobia ked som priemerny 2 krat do tyzdna...

 

cigarety, mal som k nim vzdy kladny vztah, fajcieval som vacsinou pri piti, avsak v auguste 2005 som sa rozfajcil viac a september 2005 a vtedajsi koniec vztahu bol starter a zacal som fajcit pravidelne 10-20 denne az do konca januara, potom prislo anglicko a kedze tam boli cigy drahe, sral som nato, ked som sa vratil tak uz zas fajcim ako vtedy, len ked idem pit, takze pohoda...

 

ine drogy...samozrejme som vyskusal ja ine veci, marihuana ma nijak zvlast nenadchla, aj ked som ju skusal viackrat v roznych casoviach obdobiach a roznom veku zivota a nikto ma nikdy nepresvedci ze je lepsia ako alkohol, radim sa do tabora zastancov alkoholu ako travy.Moj posledny drogovy ulet bol 20.augusta 2005, kombinacia hasis pervitin a vodka moc privetiva nebola a po 4 hodinach odlezanych na zemi bez jedineho pohnutia mi stacilo.cely den som bol biely, oblizoval si suche pery a bol som proste uplne mimo aj vecer ked som soferoval som sa citil divne. netreba mi take veci

 

ale na vodku nedam dopustit :lol:

 

 

a game....drzim palce :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nepovedia sa náhodou drogy po anglicky drugs?

 

Raz som si dal 2 prasky marišky, ale asi som to nedostatočne šlukol lebo nič to so mnou neurobilo a ani ma to nejako neoslovilo. Odvtedy nič a ani nemám v pláne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak teda nerátam alkohol a cigarety, tak raz, tráva, stačilo mi, nič mi to nedalo

poznám človeka čo je závislý, tráva, hašiš jedna radosť, neviem či už aj tvrdšie berie, strácam prehľad.je to na ňom aj dosť vidno, úplne spustol, bol to fajn chalan a teraz chodí ako kôpka nešťastia, o inom ako o drogách a alkohole hádam už ani nehovorí :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cigarety - naposledy na strednej, co je uz vyse 5 rokov, aj to iba asi 3x dokopy, vobec mi to nic nedalo a nechapem ako mozu byt ludia zavisli na cigaretach a hlavne ukludnit nervy zapalenim si :)

alkohol - nepijem, iba prilezitostne, hoci mam za sebou uz nejake opijacky ale nevyhladavam to a preto to aj zaradujem do kategorie prilezitostne :)

marihuana - tomu som niekedy holdoval, hlavne na strednej, spoluziak doma pestoval takze vzdy bolo, co bolo na dozvukoch snad nemusim pisat :lol: skusil som aj hasis. Naposledy som ale hulil v decembri 2004 a nikdy som nemal pocit ze si musim zapalit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zatiaľ som žiadne drogy (pokiaľ nerátam alkohol ;) ) neskúsil :) a ani v budúcnosti neplánujem skúsiť bolo my veľakrát ponúkaná mariška ;) ale ja som zatiaľ odolal :lol: z inými drogami som sa nestretol :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cigarety som nikdy neskusila, ani ma to nejak nelaka, alkohol pijem len velmi prilezitostne aj to len jeden - dva pohariky, napr nejake vinko, alebo trochu likeru (to by som chcela niekedy aj doma vyskusat vyrobit :lol:) tvrdy alkohol nepijem...no a co sa tyka inych drog, tak dakujem neprosim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

Cigarety som skúšala ako puberťáčka, ale nepokračovala som.

Alkohol - zistila som ,že s postupom času mi stačí menej a menej, napr. tvrdé nemôžem, nechutí mi, stačí vínový strik, alebo nejaký likér, prípadne bavoráčik.

Drogy - neskúšala som, ani ma nelákali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cigarety nepotrebujem - mal som, nechuti a peniaze minat nepotrebujem :)

alkohol - heh ak sa prilezitost naskytne kazdy den tak potom som prilezitostny alkoholik

ine drogy - nepotrebujem a ani nejdem skusat po tom co sme 3 chalani niesli 2 dalsich (chalan, baba -> parik) do nemocnice na otravu durmanom :lol: takze tak.

 

a ako uz cizy vravel "na vodku nedam dopustit" tak toho sa treba drzat ale nie tam tu jemnu od St.N ale nejaku dobru Push alebo finlan. ale ak by ma chcel niekto pozvat na tequilu tak nepohrdnem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cigarety som skusala viackrat, ale vobec ma nezaujali, maximalne moznost vypustat dym cez nos :) a kvoli tomu nebudem fajcit...

 

drogy som neskusila ziadne, nikdy som vlastne ani nebola v priamom kontakte s nimi a nechyba mi to...mozno by som skusila travu...ale nezeniem sa za nou, cisto teoreticky :)

 

alkohol... minule leto mi vdaka tequille, vodke, a becks, bolo neuveritelne zle, vlastne ako nikdy predtym, co sa alkoholu tyka, co bolo sposobene uplne nespravnou kombinaciou plus nenajedenim sa... odvtedy mam k alkoholu dost odpor, vodku nemozem ani citit, nikdy.... :lol:

nepotrebujem ho k zivotu, uz samotna chut alkoholu mi nevyhovuje..... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Cigarety... áno. Mám veľmi kladný vzťah k ľuďom, ktorí fajčia, páčilo sa mi to od malička... potom aj zachutilo. Ale nie je to závislosť... už som nemala cigu 4 dni a pohoda.

Alkohol... jednoznačne PIVO :lol: Tvrdé neznášam, no na oslave si dám. Minule som pila vodku so sirupom- mňam :) Gintonic... mmmm. Nepijem často, mne inak chľast nechutí.

Tráva... príležitosť je snáď každý deň. Kedysi ma to lákalo... raz som mala obdobie, keď som vyslovene chcela huliť a práve vtedy nik nemal. Odvtedy nie, nikdy som neskúsila.

Iné drogy... nikdy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V podstate som nic take este neskusil...

Alkohol... prelom nastal v roku 2005 ked mi zacal chutit (konkretne to bol Fernet Citrus)... potom bola oslava, den potom ako som sa rozisiel s dievcatom, tak som si povedal serem na to ... rozbehol som sa s fernetom... a potom mi uz vsetko chutilo... stvrty rocnik bol o inom... triedne piatkove vyjazdy nikdy nekoncili triezvo... v podstate som rad ze mi alkohol zachutil o 5 minut dvanast... lebo by som sa na dozvukoch nudil ;):):lol:

 

Cigarety... islo to okolo mna v 7. triede na ZS... v podstate som ich nevyskusal... moj otec je slusny fajciar a od malicka mi to smrdelo, preto som nechapal spoluziakom, ako sa na to mozu tesit, lebo mi to stale smrdelo aj smrdi... ale akoze nic proti fajciarom nemam... ten smrad mi v pritomnosti az tak nevadi (pokial ma uz nestipu oci)

 

Marihuana... taktiez islo okolo mna... ale ked sa to u nas skusali aj ludia co to nikdy neskusali, ja som mal ine problemy kvoli alkoholu :);)

 

ostatne drogy... ani poriadne neviem co do tejto kategorie spada :)

 

takze v podstate suhlasim s cizym co sa alkoholu a makkych drog tyka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov