Skočiť na obsah

Drogues


cizy

Odporúčané príspevky

mno skusenosti mam s cigami, chlastom a travou.

 

travu dajak extra nemusim, sice ma to laka znova po styroch rokoch skusit, ale ked nebude, tak neumriem.

chlast mozem, jednak ako chutovku (pivo, malibu), jednak ako opijaci prostriedok, ale to uz v sucasnej dobe pomenej. najblizsie asi 20.8. s niektorymi tu zucastnenymi :lol:

cigy ... sa radsej nevyjadrujem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no jediné čo môžem považovať u mna za drogu je mlieko...je to možno čudné ale ja bez mlieka nevydržim ani den...ked si ráno nedám tak celý den nad tým rozmýšlam, že prečo som si nedal a potom večer vypijem aj liter len tak...a čo sa týka takých normálnych drog ako fajčenie tak to nemusím...pitie? no tak sem tam si dám ale nie že každý den už ráno neviem kto som....a drogy? no raz som skúsil marišku len tak že teda skúsim a zistil som, že tý čo to berú si asi vymýšlajú tie ich stavy lebo ja som nemal žiadny stav...a je to aj tak svinstvo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

alkohol>na zurke nesmie chybat ,ale zeby som si cez tyzden len tak dal pivo+boro tak to ne

travka>aj cez tyzden v poho :lol: ale to je uplne ina a o dost zaujimavejsia kapitola ako chlast......z drogues potom uz len hash a inak nic a ani vobec nemam v plane :)

cigarety>fajcil som naposledy na zakladke len preto ze aj ostatni,ale potom ma to prestalo bavit a odvtedy nic...nechutia mi a nic mi to neprinasa :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze alkohol ... :lol: mno ano ak sa najde prilezitost (ako napr. v sobotu :) ) ale pravidelne ze by som si doma naliala tak to ani nahodou

Cigarety ... ano skusala som. Vyse destakrat a ani raz ma to nechytilo. Akurat ze som si musela ist hned umyt zuby :)

Travu som neskusala ( co som asi jedna z tych desiatich co nehulia v tejto dedine ) Mozno strach ze si navyknem, ale ani ma to nejak netaha.

 

Moja droga je akurat net ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak teda nerátam alkohol a cigarety, tak raz, tráva, stačilo mi, nič mi to nedalo

:lol: :) :)

staré dobré časy nevinnosti ;)

kruci, teraz už mesiac zháňam, ale nemám lowe, inak neviem neviem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Travu nepovazujem za drogu, kedze je v Holandsku legalizovana :lol:

Teraz som dokonca aj cital, ze jedna babka prezila 120 rokov a jednou z podmienok bolo hulenie kazdy den :) Takze trava pre mna drogou ani nieje a ano.....hulim sem-tam :) A vedzte, ze je to perfektny reset a skorej davam prednost trave ako alkacu! Este sem-tam Hasis dam ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ja mám na mysli teraz hašiš ktorý tu tak vehementne obhajuješ.

 

Myslieť si že z marihuany sa dá vyrobiť "derivát" na ktorom sa nedá vypestovať závislosť, keďže marihuana je podľa teba bez závislosti, je kardinálna blbosť.

 

A neber si príklad z Holandska. To vďaka svojmu liberalizmu sa rúti do priepasti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to nema nic spolocne s vyzorom trosky

 

kto hovori o pravidelnom uzivani?

 

ale nebudem kritizovat nieco uplne najviac, ked som to nikdy nemal a pocul som o tom akurat z rozpravania niekde v telke.

 

to je to iste ako s filmami. Jak taky kar som pozeral pana prstenov, aby som mohol povedat ze je to blbost najhrubsieho zrna.

 

takisto som skusal piko aby som si vedel nato utvorit nazor...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie je to celkom tak ... nemusím všetko odskúšať na vlastnej koži

existuje niečo ako spoločenské vedomie, sú veci, ktoré sú jednoducho tak ...

 

stačí mi vyliezť na balkón na 7. poschodí, aby som zistila že mám závrat, nemusím liezť na Mount Everest ...

 

a nemusím skákať do studne, aby som zistila, že to bolí a že sa môžem utopiť

 

rovnako je to s drogami ... celé stáročia poznatkov, takmer denné spomínanie v tv, novinách, kdekade, skúsenosť suseda so synom ... je toho dosť ...

 

keď to potrebuješ skúsiť, skús ... keď ti chutí, aj tak si dáš / nemyslené presne na teba :-) /

rovnako je to s alkoholom a cigaretami ... mne chutili už v 12 ... a samozrejme sa hodne hovorilo o škodlivosti ... a sakramentsky som to začala cítiť po tých rokoch, a nebolo jednoduché prestať

 

alkohol mi zasa nikdy nechutil, neznášam ho, mala som pred očami denne príklad, čo dokáže s človekom porobiť ...

 

a Pána prsteňov som ani nečítala, ani nevidela ... nie je to môj štýl, ďakujem

 

takže každý podľa svojej nátury ... nie je na okamžité odsúdenie ten, kto to neskúsil a nepáči sa mu to ...

 

žiadnu drogu som neskúsila, nikdy som na to nemala odvahu ... a nepáči sa mi, keď to mladí ľudia skúšajú ... to je všetko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy preco treba nieco skusat aby som to mohol zavrhnut?

 

malo kto skusa napustit si vyfukove plyny do auta, ale pritom vacsina ti povie ze to je blbost... sak nech to skusia debili nie?

malokto skusa rusku ruletu si zahrat, ale pritom ti vacsina povie ze to je blbost... sak nech si to zahraju debili nie?

malokto skusa skakat z mostu do dunaja, ale pritom vacsina ti povie ze to je blbost... sak nech si to skusia debili nie??

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chjaj :) Alkohol a cigarety je vacsia droga ako Marihuana!!! A to myslim smrtelne vazne :lol:

Za drogu povazujem skorej alkac a cigy. Kebyze sa clovek namota na alkac, alebo kokain, tak je to jedno a to iste! Ide uz len o to, ze co ktora vec co sposobuje. Co z cloveka spravi vacsiu trosku? Alkac, alebo kokain? Vacsina povie, ze kokain, ale je to to iste. Je to droga tak ci tak. Len ked sa v spolocnosti od malicka hovori, ze drogy su zle a foter vedla teba co sedi je alkoholik a ze je na tom zavisli a bije doma zenu a decka a robi zle, tak to je uz v poriadku. PRECO??? Lebo alkac je dovoleny!!! Tuto vobec nejde o politiku, ale o to, ze aka je spolocnost!!! A nikto ma nepresvedci o opaku.

 

Listy KOKA (z coho sa vyraba kokain) uz indiani pouzivali pred lovom byzonov. Dodavalo im to silu a bolo to LIECIVE zaroven! Nemam si brat z nich priklad??? Ved im nic nebolo......to len Amici ich vyhubili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov