Skočiť na obsah

Drogues


cizy

Odporúčané príspevky

Trava vypestovana len tak na hnoji bude dobra len tak na kompost...

 

ten hnoj bol mysleny samozrejme obrazne, konope je rastlina, pestovanie ktorej ma na uzemi Slovenska starocne tradicie, aj ked ako technickej plodiny
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je celkom mozne, ze nasi slovanko-pohanski predkovia dym z konope inhalovali, ked planovali do buducnosti, ale ked si clovek pozrie, ake ma konope mnohostranne vyuzitie tak sa da zasnut

 

inak nedavno som cital ze aj v Holandsku chytili nejakeho ilegalneho konopneho plantaznika, ktory mal policka postrkane medzi kukuricu, tak ani legalizacia nie je vseliekom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeden cas ich pocet klesol, ale ma to zase stupajucu tendenciu, zvlast po nedavnom zvyseni dane na alkohol, ktore si ludia este tak celkom neuvedomili

 

pod vplyvom tejto temy som si trochu presiel prirodne a hlavne slovanske halucinogeny a je to celkom slusna paleta, muchotravky, blen, durman, lulkovec, lysohlavky ... a volne pristupne, rastie kdekade

cakam kedy pride navrat ku korenom a ludia sa zacnu travit zdravo a nie umelochemicky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vidis, na mak som uplne zabudol a pritom zohraval dolezitu ulohu pri vychove slovenskych deti

ak deti nechceli spat, tak sa im davala korka chleba namocena do palenky, alebo sa im uvaril odvar z makovic

ako je vseobecne zname, tak z narezanych nezrelych makovic sa ziskava surove opium

inak predaj maku bol napriklad vo vychodnom Nemecku regulovany a kontrolovany, prave z tohto dovodu

 

a zabudol som aj na bolehlav, ktory u nas tiez hojne rastie

rovnako ako aj salviu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A o nitrogenium oxydulatum ste uz poculi? :lol: N2O sa pouzival ako napln do slahackovych bombiciek. Pri inhalovani (bol som toho svedkom uz davnejsie v krcme, ked partia vytiahla z ruksaku hadicku a slovami "mozes" odstartovali) sa obmedzuje prisun kyslika do mozgu. To uz ale vec napaditosti :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz čo myslíš konkrétne ?

 

asi som sa zle vyjadril,môj kamarát čo húli praktizuje aj hento :lol: aby som nevypadal ako úplný pako :) ... dúfam že taraz je to už jasné :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A o nitrogenium oxydulatum ste uz poculi? Obrázok N2O sa pouzival ako napln do slahackovych bombiciek. Pri inhalovani (bol som toho svedkom uz davnejsie v krcme, ked partia vytiahla z ruksaku hadicku a slovami "mozes" odstartovali) sa obmedzuje prisun kyslika do mozgu. To uz ale vec napaditosti Obrázok

 

Oxid dusný, triviálním názvem rajský plyn či azoxid, v medicíně nazývaný Nitrogenium oxydulatum nebo Dinitrogenii oxidum

Su dokonca na to aj specialne masky s prepustacim ventilom, riziko je ale ked je niektora bombicka natlakovana viac, navyse to moze sposobit omrzliny v ustnej dutine, alebo hrtane. Inak niektori borci inhaluju aj plyn zo zapalovacov, tvorivosti sa medze nekladu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obmedzovať si v mozgu kyslík, no veď nič proti, rozumu tam už veľa nie je, priveľa škody to nenarobí ...

 

to, že fantázii sa medze nekladú, mi pripomenulo čosi s názvom čikuli ... ja som to v živote v drogérii nevidela, ale vedel o tom každý puberťák absolútne zasvätene, aj každý poznal niekoho, kto mal vo svojom činžiaku niekoho, koho kamarát čuchal čikuli ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa pamatam ako som sa s kamaratmi co som ich bol kuknut v nemocnici nafetoval rajcakom-nechtiac. sedel som u nich v kutici ktoru mali hned vedla skladu prazdnych flias z operacky. jak sme kecali tak sme sa coraz viac a viac zacinali rehotat a az potom som sa dozvedel ze tie flase maju nejake tie zbytky vnutri a ked nie su utiahnute poriadne tak tie ventily veselo prepustaju. uplne to staci na lepsiu naladu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rajský plyn mi vždy pripomenie scénu zo Smrtonosnej zbrane, keď sa rehnili všetci u zubára vrátane čínskeho šéfa zloduchov ... : )

 

a čikuli bolo tuším čosi na umývanie okien ? asi asi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cikuli este stale je, je to genialny cistic skvrn na textile

 

inak cistiarne dlho pouzivali na cistenie textilu zmes tetrachlometanu a chloroformu, volalo sa to tusim perchlor

tiez sa z toho dalo slusne zhulit

 

neviem si spomenut akym riedidlom sa to este fetovalo, okrem acetonoveho

 

uz mam - toluenove :lol:

inak aj terpentin je mierne omamny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno, toluénové ...

a doma sme bežne používali dačo, čo sa volalo trichlór, priehľadné ako voda, a tiež to krásne čistilo škvrny a stačilo čistiť malým kúskom vaty omočeným v trichlóre, pri zatvorených oknách, človek mal dosť na pol dňa ... aj pri otvorených vlastne

 

tuším to otec kedysi doniesol z dusla ... jedna fľaša čistidla stačila na desať rokov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha ...

otrasná vôňa to bola, silná, mám to v nose, niečo sladkasté tam bolo, ale skôr tá sila, človeka to praštilo priam do hlavy, nebolo treba ani čikuli :lol:

 

ináč mňa vie odrovnať aj okena, alebo také potvorstvo do nádržky stieračov ... neviem ako sa volá, ale je to des :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Mate niekto osobnu skusenost s drogami?

skúsila som trávu niekoľkokrát, prvýkrát mi to nespravilo nič, potom to už bola sranda :lol: a raz sa mi to podarilo aj prehnať, že som grcala kade som išla /po vyprázdnení žalúdka mi ale bolo tak dobre, že som si spievala "jucha-chá, cha-cha-chá, autíčko ííííííííde :)/

ocitám sa v prostredí, kde marihuanový dym je samozrejmosťou a veľmi to vždy vonia. nepomôžem si :)

 

skúsila som aj hašiš, no že to bol hašiš som zistila až na druhý deň a neviem aké mal účinky, keďže som už pred tým bola v nálade vďaka alkoholu. po hašiše nemám nejaké nutkanie opäť siahnuť.

 

a som závislá na nikotíne a kofeíne, i keď to tuším drogy nie sú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov