Skočiť na obsah

ICQ6


weirdo

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 62
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • weirdo

    19

  • Sniper

    13

  • Nokia

    5

  • starsi

    3

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

V čom? no vo všetkom. Jasné, je najmä pre tých, čo sa radi hrajú s nastavením a neuspokoja sa len s obyčajným nastavením, ktoré im ponúka také nič icq program.

 

Je rýchlejšia, zaberá oveľa menej pamäti, skinovateľná, možnosť pridania rôznych pre teba vyhovujúcich rozšírení a hlavne je vo vývoji.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je rýchlejšia, zaberá oveľa menej pamäti, skinovateľná, možnosť pridania rôznych pre teba vyhovujúcich rozšírení a hlavne je vo vývoji.

..., zobrazuje vlastných smajlíkov, takže som nikdy nevedel, akých mi z ICQ či z Trilliana vlastne posielajú...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

AIKAT.

z Mirandy sa mi podarilo poslat na icq (jedno ci 5.1 alebo 6) asi 2x v zivote. problemom je, ze firma vyvijajuca icq odmieta zverejnit viacero veci, medzi inym aj standard na prenos suborov. preto vsetky 'neoficialne' klienty maju s tymto problem.

 

... a preto som si radsej presne pre tento ucel nechal okrem mirandy aj ICQ5.1 a ked potrebujem nieco poslat, tak ho zapnem.

 

 

AXEL

tomuto ty vravis slaby dizajn? mozno je ICQ oproti Mirande v niecom lepsie, ale v tomto jednom je oproti Mirande absolutny bidak.

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov