Skočiť na obsah

ICQ6


weirdo

Odporúčané príspevky

No ja som začal na ICQ 5/ICQ 5.1...ešte niekedy v roku 2005...potom som prešiel na ICQ 6...vravím si vyskúšam si to...používal som ho asi tak rok, spočiatku som si hovoril, že je celkom fajn, i keď tam boli muchy, ale to som čakal...ale pred dvoma týdňami som sa vrátil na 5.1...absolútne sa mi prestala 6-ka páčiť...nejak častejšie mi blbla, zmätky atď...už stačilo :lol:

Viem, že sú aj lepšie instant messenger-e, ale mne proste tá ICQ 5.1-ka stačí....i tak v poslednom čase si ju zapnem tak max na 1 až 2 hodiny  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 62
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • weirdo

    19

  • Sniper

    13

  • Nokia

    5

  • starsi

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Okrem toho, tieto scannery, ktoré zisťujú skutočný stav iných userov, môžem považovať za zásah do súkromia, to je predsa moja vec v akom som statuse a keď je niekto invisible asi to znamená že si neželá byť otravovaný.

Ja mam pravo zistovat si status userov, a je len blbost klienta, ked mi v invisible mode odpovie. Ak sa ti nepaci, mas na vyber more klientov, ktore budu moje requesty zahadzovat. Ze ti to ICQ2003 oznamuje, nie je moj problem. Nik ti nebrani si podobne warningy vypnut :lol: Navyse, ak si s nim spokojny, tak to ber ako jednu milu featurku :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nik ti nebrani si podobne warningy vypnut

Vypol som to presunutím užívateľa do Ignore listu. Dík za radu :lol:

A nastavil som si to že môžem prijímať notifikácie a kontakty iba od tých čo mám v liste. Toto by mohlo zabrať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preco robia ludia drahoty s invisible...

Problém je v tom, že tie stupídne notifikácie ťa otravujú aj keď nie si invisible. Od Darkmana mi chodili každých 10 minút. Ten to pochopil hneď a vypol to.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ide, práve Nox sa mi tu na niečo sťažuje.

 

 

ty vole, ty ani nevies povedat, co to je, resp. co to tam pisalo .. pristup ako svina

Notifikácia od Darkmana, ktorú som mal uloženú, dúfam že si to budeš vážiť

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov