Skočiť na obsah

ICQ Visible/Invisible?


Ajk

Odporúčané príspevky

Ja som to raz hromadne vyriešila tak že som všetkým aj online aj offline napísala a kto bol visible tak odpísal.....

A mám tu jeden kontakt ktorého vidím aj ked je aj ked nie je invisible ale...noo...ešte som mu to nepovedala :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 39
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    7

  • chorche

    3

  • weirdo

    3

  • tomassi

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Každý sa učí na svojich chybách a čo ma teší na väčšine vidím že je to pre nich veľmi osožné.

 

Takže naspäť k ICQ:

 

Čo sa týka visible/invisible je veľmi diskutabilné. Záleží od klienta akého používate. Sám mám v tom niekedy chaos. S niekym si píšem a keď sa prepne do invisible módu ja ho vidím offline a to oko na jeho ikone sa objaví až potom keď mi odpíše. Niekedy keď zapnem PC a ICQ niekoho vidím s okom (teda je invisible) ale vidím ho preto lebo sme písali deň predtým. Keby sme deň predtým nepísali tak ho vidím offline.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja to nepoužívám keď s niekym nechcem písať tak nepíšem a keď mi tak napríklad za hodinu zasa napíše a pýta sa prečo som neodpisoval tak poviem že tu bol brat a je to vybavené. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

invisible som fakt vynimocne ked nechcem aby ma niekto videl, inac ked som v praci som cely den N/A a ked nemam cas a chut, ludi proste ignorujem sak nech si pisu :lol: a doma som vacsinou online

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som invisible stale. neda sa vzdy odpisovat vsetkym na vsetko kto si co prave zmysli ked mam v icq okolo 100 kontaktov a niekedy je aj polovica z nich online .... a vsetci zacnu pisat, neda sa. nemam internet len na xatovanie s ludmi ... ked sa somnou niekto spojit chce, da mi to jasne najavo a nieje problem :lol:.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov