Skočiť na obsah

Zväčšené uzliny


cizy

Odporúčané príspevky

Uz asi tyzden mam na krku pod sankou zvacsene uzliny.

 

Predtym ma trochu bolelo hrdlo, ale to uz preslo, a teraz sa citim uplne vpohode.

 

Zmizne to alebo co s tym mam robit? Lebo mi to vadi kozemticky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 15
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    4

  • cizy

    3

  • Sniper

    2

  • weirdo

    2

Top prispievatelia v tejto téme

nie. su zvacsene a tym to konci. nic nerastie.

sa mi ulavilo

 

pil som nato studenu vodku a studene pivo podla domacej receptury ale nepomohlo to

vodka a pivo, jak inak :lol:

 

 

Ja som mal dlhé roky na sánke mierne zväčšenú uzlinu, ale časom zmizla. Vlastne až teraz som si to poriadne všimol :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 12 rokmi...

fíha, na túto milú tému už 13 rokov nikto nič nenapísal...nedá mi. Mne sa uzliny pod sánkou zväčšia, a aj trochu bolia, ak na mňa niečo lezie. nepreklopí sa mi to do sopľov ani kašľa, ale ak mi nevyrazí herpes, tak sa zväčšia uzliny. Ono sa to po cca 10 dňoch aj samé vráti do normálnej veľkosti. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uzliny sa mi zväčšovali pod ušami  na krku spravidla, ako decku... babka na to mala starý babský recept - zobrala mentolovú mastičku alebo trochu alpy a jemne mi to rozmasírovala... zvyčajne dva dni a bolo po stvrdnutých uzlinách....
neviem, prečo sa robili... ale babky to brali ako normálnu vec, ktorá sa proste robí...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a urcite su to uzliny a nie slinne zlazy?

s tymi som ja maval problem, ze sa mi upchavali - klasicke kamene, ci piesok ako hocikde inde (oblicky, zlcnik...)

nakoniec to skoncilo chirurgickym odstranenim - najprv toho kamenolomu a ked sa ukludnil zapal, tak aj jednej slinnej zlazy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

.....

nakoniec to skoncilo chirurgickym odstranenim - najprv toho kamenolomu a ked sa ukludnil zapal, tak aj jednej slinnej zlazy

 

a sakra, tak žiadne fľusanie. 

:flowers: 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov