Skočiť na obsah

Mobilní operátori


Sniper

Mobiln  

30 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorého mobilného operátora uprednostňujete?

    • Orange
    • T-mobile
    • O2
    • Ani jedného, iného, príp. je mi to jedno
  2. 2. Paušál alebo dobíjacia karta?

    • Mám paušál aj dobíjaciu kartu a používam oboje
    • Mám paušál aj dobíjaciu kartu ale tú mám len pre srandu
    • Mám paušál aj dobíjaciu kartu ale paušál iba pre srandu
    • Iba paušál
    • Iba dobíjaciu kartu
  3. 3. Ako často používate mobil?

    • Mám ho prilepený na uchu
      0
    • Veľmi často (pár hodín denne)
      0
    • Bežne komunikujem (asi hodinu denne)
    • Pomenej (priemerne menej ako polhodinu)
    • Kde mám mobil?
  4. 4. Koľko máte mobilov?



Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 123
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    19

  • Sniper

    17

  • weirdo

    15

  • Tomáš

    15

Top prispievatelia v tejto téme

1. ruzovi

2. mam pausal aj dobijacu kartu, kartu nie pre srandu, ale pre to ze najprv som mal kartu, potom som presiel na pausal a karta je zaprasena v policke a prave tato anketa ma osvietila ze ju vyskusam :) edit: nejde ;)

3. Pomenej - odkedy je ICQ a pod tak priemerne 2 SMS denne :lol: (nemam babu tak komu budem pisat :) )

4. jeden, tie predchadzajuce postupne prechadzali po babkach az skoncili v policke... inak som vystriedal tri a momentalne mam jedneho clena odtialto

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. Pomaranč :)

2. Iba paušál

3. Pomenej (priemerne menej ako polhodinu) - i keď pre mňa je to bežná komunikácia... platí čo u Ajka - ICQ a MSN zatiaľ väčšinu vybavia a frajerku aby som jej vyvolával nemám... :lol:

4. Jeden

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- orange /keby mal eurotel sieť u nás poriadnu, tak pri nich zostanem, takto ma to po dvoch rokoch baviť prestalo stále lietať pri okno a hľadať sieť/

- dobíjacia karta

- kde mám mobil? /ja fakt neviem, kde je, používam ho len na budík a nutné hovory/

- jeden

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Já mam to aj to, nerozlišujem medzi nimi, a mám iba Primu a Easy, paušálu som sa zbavil pred 3 rokmi. V poslednej dobe viac smskujem, takže oproti nedávnej minulosti ho používam bežným spôsobom. Inak stáva sa že keď som doma tak mobily mám vypnuté celý deň. Mám dva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. primarne Vodafone, ale na slovensku Tmob (Orange sux)

2. dve dobijacie karty

3. fest malo (za 3mesiace som vystrielal cca 200kc na ceskej karte a 50sk na slovenskej)

4. jedon, naco viac?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. T-Mob (inac nenavidim aj jedneho a aj druheho operatora....strasne odrbavaju ludi)

2. Pausal......ale chcem prejst na kartu...ked budem mat firemny...tak potom nic. (Preco karta? Lebo to si clovek moze aspon akotak kontrolovat a nepredrbe 2 litre mesacne za nic)

3. Skromne hovory.......teda sa aspon o to snazim......SMS zriedka.

4. JEDEN.......naco viac.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sa mi paci ako kazdy tvrdi ze kartu ma preto aby pri pausali nepredrbal tisice :)

ludia co sa neviete kontrolovat? :lol:

Tak vies, nie kazdy je taky, ze prezvomnim dakoho a cakam, kym mi zavola nas5 :)

 

1. T-Mobile

2. Easy

3. ja z neho nevolam takmer vobec, lebo nemam kredit a radsej tie peniaze miniem na nieco ine ako kredit

4. Jeden

 

3. ja z neho nevolam takmer vobec, lebo nemam kredti a radsej tie peniaze miniem na nieco ine ako kredit

 

Na chlast? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

polaris v zivote som neprezvanal a z duse to neznasam, ked potrebujem zavolam

ale...

kazdy sudny clovek by mal byt schopny ustrazit si svoj pausal, ak mu robi problem platit nad limit

len debil sa dokaze vykecavat x hodin o nicom a potom nadavat ze kolko toho prevolal...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tak to mas pravdu....len debil :) A som rad, ze nepatris medzi nich ;) Ale ked uz vies ako to chodi, tak skus sa tym nepochvalit ;)

Kamosa takto odrbavali dost dlho, nakoniec sa nastval a isiel za nimi im ukazat, ze co to ma znamenat....a ups....uz mu chodia normalne ucty :) Tak davaj bacha....a to plati aj pre ostatnich :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

polaris to mal urcite t-mobile ze? oni su celkom znamy takouto taktikou, nauctovat rozne veci a potom hups chybicka se vloudila

 

ale co to ma spolocne s tym neustrazenim si pausalu

ak clovek nieje svojpravny zobrat mu mobil z ruky, zboznujem ked daju rodicia malemu decku tel s pausalom a potom nadavaju ze kolko prevolal... tu uz to vyzera na nesvojpravnych rodicov ked ani zakladne logicke postrehy im chybaju

a ostatni, ked maju pausal, nech si sleduju kolko prevolali, kolko este maju volnych minut a nech si nasledne na to sleduju aj faktury..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len debil sa dokaze vykecavat x hodin o nicom a potom nadavat ze kolko toho prevolal...

prečo vykecávať? Existuje niečo ako SMS a na tom sa dá dobre minúť.

 

Mňa dosť irituje že T-Mob nemá nejaký profil kde by som mal lacnejšie SMS. Večer hlavne. Teda aspoň o tom neviem.

Preto som začal viac kŕmiť Orange.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len debil si da HLASOVY PAUSAL ked chce vela smskovat!!!

A čo keď neexistuje ani jedno? Ty si tú dobu nezažil keď existovala závislosť na SMS, podobne ako hracie automaty, a neboli žiadne profily, služby a ani nič podobné a pevná cena za SMS 2,50. Keď Orange, vtedy ešte Globtel prišiel na Teletext s SMS Fórom tak ľudia tam prepísali desaťtisíce korún, osobne poznám niekoľko prípadov. Mnohí toľko tam prepíšu ešte aj dnes, ale to sú už iné prípady.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel co by som nezazil, pamatam si to az velmi dobre, ako kamarati ako debili vypisovali na teletext...

 

ale od toho bola dobra predplatena karta...

ale este raz tvrdim a za tym si stojim... len debil si da hlasovy pausal ked chce vela smskovat!!!

 

a to co tu ty spominas su ti debili ak k tomu smskovaniu mali pausal a nie predplatenu kartu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov