Skočiť na obsah

Mobilní operátori


Sniper

Mobiln  

30 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorého mobilného operátora uprednostňujete?

    • Orange
    • T-mobile
    • O2
    • Ani jedného, iného, príp. je mi to jedno
  2. 2. Paušál alebo dobíjacia karta?

    • Mám paušál aj dobíjaciu kartu a používam oboje
    • Mám paušál aj dobíjaciu kartu ale tú mám len pre srandu
    • Mám paušál aj dobíjaciu kartu ale paušál iba pre srandu
    • Iba paušál
    • Iba dobíjaciu kartu
  3. 3. Ako často používate mobil?

    • Mám ho prilepený na uchu
      0
    • Veľmi často (pár hodín denne)
      0
    • Bežne komunikujem (asi hodinu denne)
    • Pomenej (priemerne menej ako polhodinu)
    • Kde mám mobil?
  4. 4. Koľko máte mobilov?



Odporúčané príspevky

axel prosim ta pozri si spatne na co som vobec reagoval

 

bavili sme sa primarne o tom ze niekto sa nevie kontrolovat ked ma pausal...

a ked sme u toho, sms pausal existoval uz hoooodne davno, akurat nebol reklamovany nikdy... ale existuje skoro subezne ako vznikli klasicke hlasove pausaly

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 123
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    19

  • Sniper

    17

  • weirdo

    15

  • Tomáš

    15

Top prispievatelia v tejto téme

SMS paušál existuje asi od novembra 1999 (Globtel), SMS 500 a SMS2000. Pamätám si že 500 bolo málo a 2000 už moc. Na oboch by som prerobil, mal som iba 500. Oni dobre vedeli prečo nedali SMS1000, sviniari.

 

IMHO si myslím že je jedno či máš paušál alebo kartu keď máš prachy na míňanie. Ja ani nerátam koľkokrát som si za posledné mesiace dobil kartu ... Nie že by som sa tým chválil a tešilo ma to... .... ale v súčasnej dobe je to nevyhnutné...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

polaris to mal urcite t-mobile ze? oni su celkom znamy takouto taktikou, nauctovat rozne veci a potom hups chybicka se vloudila

 

ale co to ma spolocne s tym neustrazenim si pausalu

ak clovek nieje svojpravny zobrat mu mobil z ruky, zboznujem ked daju rodicia malemu decku tel s pausalom a potom nadavaju ze kolko prevolal... tu uz to vyzera na nesvojpravnych rodicov ked ani zakladne logicke postrehy im chybaju

a ostatni, ked maju pausal, nech si sleduju kolko prevolali, kolko este maju volnych minut a nech si nasledne na to sleduju aj faktury..

Neberes do uvahy jednu vec......ked musis telefonovat a potom ti dojde vysoky ucet :lol: Aj nad tymto si uvazoval??? Vidim, ze si velky zastanca toho, ze pretelefonovat za nic je dost dlha tema pre teba, ale ked MAS volat (a to ti tu nebudem pisat koli comu, proste musis) a teraz ti aj napriek tomu dojde vysoky ucet......i napriek tomu, ze jednoducho to nesedi a si si tym isty, tak jednoducho ta to nastve.

Moc tvrdo si tu presadzujes nazory......trosicku sa krot :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O2 sa bude rozsirovat a predpokladam, ze prepaid sa mi oplati na najblizsich 5rokov, kym budu nahrabavat zakaznikov.

 

Nokia

jeden maly rozdiel - tu musi O2 ponukat svinsky vela, aby k nemu ludia isli. O2 v CR a na Slovensku nie je to iste.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nokia, ceske O2 zdedilo niekolko milionov zakaznikov, to nieze nie je to iste, to je totalny rozdiel.

 

ale poviem ti co som videl. videl, som co sa dialo, ked na cesky trh prisiel novy operator Oskar a na mojich uctoch sa to odraza doteraz. niekto si potreboval ziskat zakaznikov a uz niekolko rokov mu to stale ide. nevidis paralelu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nokia, kazdemu to ucty sice nevyriesi (co mna netrapi, lebo fakt toho vela neminiem), ale ak budu nasadene ceny konkurencieschopne (co budu musiet, ak chce o2 zakaznikov), tak napr. kopa decak si to kupi, lebo na prepaidove smskovanie a volanie sa to oplati viac.

 

priklad:

moja segra mesacne prevola na prepaide asi 150sk. ak jej klesnu ceny za smsku o korunu a ceny za hovory o 2sk za minutu, tak mesacne usetri 50sk, co je 33% jej nakladov.

 

a este moja mala uvaha k predchadzajucemu prikladu - pretoze o2 nema prakticky ziadnych zakaznikov a vacsina ludi bude drvivu vacsinu hovorov smerovat do ostatnych sieti, musia nasadit fakt minimalne ceny na tieto hovory. myslim ze ta uspora bude vacsia ako 2sk/min, ale nechcel som byt prehnanym optimistom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o to ide

pozeral som viac diskusii ku telefonice a bolo tam aj dost negativnych reakcii

 

ja som len chcel povedat, nech ludia necakaju na telefonicu ako na spasenie to bolo vsetko

 

tiez to je len operator ktory chce zarobit na nas telefonujucich

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Orange - Vsetci, co ich tu poznam, maju orange... kebyze pouzivam Eurotel nikto mi nevola :lol: (sice, vola mi vobec niekto?? :) )

Iba dobijaciu kartu - mama mi nie je ochotna platit pausal a mne kredit aj tak uplne staci

Pomenej - akurat sem-tam par SMS...MMS som este neposlala ziadnu v celom zivote zo svojho mobilu ;) Nemam velmi komu volat ci pisat, ked mam aj tak net, a polka kamosov byva odomna na par metrov

1 kus - aj to taky : rozbity displej, vypadnute infra, zosuchana farba, vkuse zamrzne alebo sa vypne... No ma uz svoje roky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov